Hayıt otu & tarlusal

Jou

Öfkeyle kalkan zararla oturur ..!!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2019
11.055
16.779
27
Allah istemedikçe olmuyor sanırım hayırlısı neyse o olur inşAllah ☺️
Evett bak internetten birsürü şey görüyoruzz onu kullanırsan hamile kalırsın bunu kullanırsan anında olur fln öyle şeylere inanıyoruzkii hamile kalanlarada ben denk geldiğini düşünüyorum inanmıyorum çünkü Allah ol der ve olur başka hiçbirşey olmuyor rabbimm ne zaman vereceğini daha iyi biliyor allah uzatıyorsa güzelleştiriyodur canım unutma❤❤😊

WhiteF0X

💋💄
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2021
118
155
Evett bak internetten birsürü şey görüyoruzz onu kullanırsan hamile kalırsın bunu kullanırsan anında olur fln öyle şeylere inanıyoruzkii hamile kalanlarada ben denk geldiğini düşünüyorum inanmıyorum çünkü Allah ol der ve olur başka hiçbirşey olmuyor rabbimm ne zaman vereceğini daha iyi biliyor allah uzatıyorsa güzelleştiriyodur canım unutma❤❤😊
Aynen öyle canım ☺️

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :41 Kg. Şimdiki Kilom :44 Kg.
  • Beğen
Reactions: Jou

Cerennyagmur

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
41
44
26
Hayıt otunun hapının yani Agnucaston un bana hiç bir faydası olmadı ancak herkeste farklı etkileri olabilir
Ablacım ben de 2 haftadır agnucaston kullanıyorum ama resmen depresyona girdim herseyi kafama takar oldum böyle ruh halim karman corman oldu sizlere böyle bi etki ettiği acaba yoksa bi tek ben mi yasadim

Sariicicegimm

Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2020
155
63
32
Merhaba bende adet düzensizliğim çikolata kistim ağır pko ve insülin direncim vardı. kilo vermeye çalıştım toplamda 6 kilo verdim. inositol diye bı vitamin takviyesi aldım bununla adetlerim az da olsa düzene girdi. çalıştığım için kadınlar için olan multivitamin aldım içinde hayıt otu da vardı.insülin direncine iyi geliyor diye birde OMEGA 3 kullandım. Birde hayıt suyunu 1 buçuk ay düzenli kullandım o ay hamile kaldım belki yardımcı olur.

WhiteF0X

💋💄
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2021
118
155
Ablacım ben de 2 haftadır agnucaston kullanıyorum ama resmen depresyona girdim herseyi kafama takar oldum böyle ruh halim karman corman oldu sizlere böyle bi etki ettiği acaba yoksa bi tek ben mi yasadim
Bu ilaçla alakalı değil yaşadığımız dönemler cok zor anne olmak istiyoruz bir an önce olsun istiyoruz bu yüzden stres oluyoruz herşeyi kafamızda büyütüyoruz

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının aldında.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 63 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 159 cm. Başlangıç Kilom :41 Kg. Şimdiki Kilom :44 Kg.

Cerennyagmur

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Mart 2019
41
44
26
Bu ilaçla alakalı değil yaşadığımız dönemler cok zor anne olmak istiyoruz bir an önce olsun istiyoruz bu yüzden stres oluyoruz herşeyi kafamızda büyütüyoruz
Kurtajdan 1 buçuk sene geçti doğal olarak acaba niye olmuyor diye soruyoruz yeni evlenenler hamile kaldı biz yerimizde saydık... en kotusude travmayı anlatamıyoruz.