Gebeliğe Hazırlık HAYIT TOHUMU ETKİLER

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah faydası olur ya. Çevremde cok hamilelik haber alıyorum Allah bizede nasip eder inşallah.
Siz hormon değerlerinize baktırmışmıydınız. Hayıt hormonu dengeliyormuş sanırım
Baktırdım ben canım eşimle gittik her şeyi yaptırdık rahim filmi bile çektirdim şükür bir problem yok dediler sadece prolaktinim yüksek çıkmıştı 52 onun için ilaç vermişti doktorum

Merhaba arkadaşlar ben 22 Aralık'ta beri hayıt tohumu kullanıyorum en son 15 ta adet oldum ve hala adet olmadım test yapmaktan korkuyorm tekrar negatif çıkar diye 2 senedir çocuk istiyorm doktorlar olumsuz hicbirsey söylemedi sadece polikistik var dediler o kadar çok istiyorm ki çocuğumun olmasını bir kere kahve rengi bir akıntı geldi ama test yapmaktan çok korkuyom tekrar negatif çıkar diye bana bir şey söyleyin ne yapmalıyım sizce

Kizlaar merhaba hayıt tohumunu görünce hemen yazmak istedim gecen haziran ayinda hormon testi yaptirdiğimda fsh:11.5 cikti cok üzüldüm dr yumurtaliklarin iyi tedavi uyguladı tutmadı bende ara verdim 5 ay boyunca hayit tohumun cayini yaptım ilk 2 ay sabah aksam sonra ara ara yaptim ama hic birakmadim ve bu ay hormon testi verdi. Ve fsh:6.5 çikti kesinlikle hayitin faydası birakmayın devam edin insallah rabbim herkese hayırlı evlatlar nasip eder.

Merhaba arkadaşlar ben 22 Aralık'ta beri hayıt tohumu kullanıyorum en son 15 ta adet oldum ve hala adet olmadım test yapmaktan korkuyorm tekrar negatif çıkar diye 2 senedir çocuk istiyorm doktorlar olumsuz hicbirsey söylemedi sadece polikistik var dediler o kadar çok istiyorm ki çocuğumun olmasını bir kere kahve rengi bir akıntı geldi ama test yapmaktan çok korkuyom tekrar negatif çıkar diye bana bir şey söyleyin ne yapmalıyım sizce
Bence adet gununuzun gecmesini bekleyin bir kac gun..

Merhaba ben 1 sene once yumurtam gelişmedigi için 3 - 4 gun falan kullanmişdim. Sonraki kontrolda çok iyi boyuttaydi. Doktor demişdi ki benden habersiz ilaç falan mi kullandin? Bu otu dedim şaşirdi. Neyse dun de ultrasonda 14cu gun yumurta olcum 13 mm.di yani kuçukdu. Ben de pazartesine kadar gune 1 ya 2 bardak içmeyi dusunuyorum. Araştirmama gore östrojen yumurtanin gelişmesini sağliyor. Hayit tohumu da östrojen barindirir. O yuzden kullandim. Yumurtlama gorene kadar kullanmayi dusunuyorum. Neyse bugun benim de koyu sari akintim oldu. Hiç olmuyordu yumurtlama evresine girdiğimden de ola bilir. Sonuçta o donem bol akintili bir donem
Merhaba kullandınız mıı büyüttü mü yumurtalarınızı ?

X