Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak'ın Instagram hesabından 'istifa açıklaması' yapıldı.

Uzak dur bence şuan. Bekle öyle yada böyle seni her yere götüren araban var. Zaten arabasız değilsin böyle düşün. Üretim bu kadar durmuşken, piyasanın ne olacağı belli değilken pek akıllıca gelmiyor. Pandemi bitsin ekonomi toparlasin daha uygun alırsın. :KK66:
Sence daha uygun hale dönerler mi? Ya millet nasıl alıyor bu ev arabaları aklım almıyor??? Şirket üstüne falan mı?
öyle diyorsun da bizim arabayı satsak alacağımız araba onun 2 katı 🤷‍♀️
elinde dursun biraz sabret değiştirme
Evet haklısınız 😔😔

Sence daha uygun hale dönerler mi? Ya millet nasıl alıyor bu ev arabaları aklım almıyor??? Şirket üstüne falan mı?
Üretime geçildiği an döner diye düşünüyorum. Millet krediyle aliyor , bir ev parası daha ödüyor 🤷‍♀️

Önceden zengin olan altına dolara vs para yatırdıysa şimdi ballı kaymaklı alıyorlardır evi arabayı. Ama verdiği paraya değmez inan çok pahalı:KK66:

1 yıl sonra iyi ki almışım dersin :KK66:
Yakın zaman insanin sinirini bozuyor, bakmamak lazım 🤣

aynen bakmamak gerek hep uzun vade alıyorum. Çeyrek 300-400 ken aldığım altınlar var. Annemde sürekli ev al diyor bilmiyorum bozdurup ev almak mantıklı mı

Ev parasını çıkarıyor mu? Kirada misin?

Ailemle oturuyorum, kiraya çıkıcaz evimizde var ama tayin sebebiyle başka şehire gidiyoruz. Annem kendine ev al diyor yatırım amaçlı. Kendi evimizi de kiraya vermek istiyoruz bakalım tutulur inşallah. 300 bine yakın çıkar. Üzerine kredi gerekir muhtemelen

Nasıl düştü bu kadar 🙈
535 ten almıştım 4 çeyrek çok pişmanım ilk defa böyle zarar ettim
Tabi 300-400 e aldığım çeyreklerde duruyor onlarla avunuyorum :))
Ekonomi iyi olsunda.
binlerce lira zararım var benim ekonomi nolacak ? :KK53:

X