Haziran 2022 itibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar

filozofia

Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2022
273
299
arkadaşlar merhabalar, daha önce çatlatma iğnesi olanlar beni anlayacaktır. 5 yıllık evliyim ve 2 yıldır bebiş istiyoruz. Pcosluyum. 3 defa klomen kullandım ilkinde kendiliğinden çatladı ama gebe kalamadım. ikinci ve üçüncü tedavilerimde yumurta gelişimi olmadı. Ben de aşırı kilom olmamasına rağmen aynı gün o üzüntüyle diyetisyene gitmeye karar verdim. Pcosla insülün direnci paralel gidiyor demişti çoğu doktor arkadaşım. Homoır testim normaldi ama ben yine kararlıydım bu hormonlar kendiliğinden düzene girecek diye. boyum 168 kilom 65 idi. nitekim 1,5 ay sonra 58 kiloya düştüm. bu sırada hiç bi tedavi uygulamaya kadın doğumcuma gitmemiştim. sadece kilo verip diyetime uydum ve besin takviyeleri aldım araştırarak. adetin 12. günü gittiğimde 15mm bir tane yumoşum vardı doktor da şaşırdı. sonra 14. günümde yani haziran 14ünde çatlatma iğnesi vurdu. bugun adetimin 25. günü ve iğnemin de 11. günü. Pcos olduğum için ne adet günümü biliyorum ne de şuan pozitif mi negatif mi bilemiyorum. günler geçmiyor sanki. buradan okuduklarıma göre 14. gün kan testiyle öğreniliyormuş. Umarım hamişimdir. ve allah herkesin hastalıklarına şifa, isteyenlerin de kucaklarına hayırlı evlatlar versin inşallah.Amin

Bu sabah yine hayalet cizgi gordum. Dun kan verdim 3 cikmisti😔 ama doktor 15. Gunun de yap demisti. Eger regli olmazsam bir kere de 30 haziranda kan vercem canim

Vücudunu çok dinleme başka şeylerle ugras geçer benim ilki saat sayıyordum üçüncü denemem çok çabuk geciyo
kendimi dusunmekteb can sıkmaktan kendimi alamiyorum elimde degil😢 bir an once yarin gidip deger dusuyor mu yukseliyor mu ogrenmek istiyorum. Eger dumduz olumsuz derse birakacam düşünmeyi

benimde bu ay ilk kez iğnem oldu normal hastalık tarihim 28 mayıs iğneden 14 sonra erken gebelik testinde negatifti iğnenin 17.günündeyim şuan hala hasta olamadım. iğneden en geç 16 gün sonra gebelik yoksa vucuttan atılınacağı söyleniyor ama stres etkisi mi geç döllenme mi bilemedim.

Merhaba merak ettiğim çatlatmanın etkisi geçince gebelik olursa kaçıncı gun yukselir yada gebelik olursa çatlatmanin etkisi ikinci çizgi azda olsa devam eder mi idrarda kizlar

Merhaba merak ettiğim çatlatmanın etkisi geçince gebelik olursa kaçıncı gun yukselir yada gebelik olursa çatlatmanin etkisi ikinci çizgi azda olsa devam eder mi idrarda kizlar
Canim benim bu ilk ignem, ben catlatma etkisi su gun gecti diyemiyorum malesef, 13 gun gecti hala ilk idrarimda hafif silik sekilde cikiyor.🤷🏻‍♀️

Örgü ör bilmiyorsan öğren çok çok iyi geliyo)))
Bugun aklima gelmedi degil😅 ama sonra depresif gezince dedim boyle olmaz. Biraz spor simdide evde kendi kendime actim muzigi oyun oynuyorum🙈 delirdim galiba garip bi mutluluk huzur geldi valla oynamaktan

Bugun aklima gelmedi degil😅 ama sonra depresif gezince dedim boyle olmaz. Biraz spor simdide evde kendi kendime actim muzigi oyun oynuyorum🙈 delirdim galiba garip bi mutluluk huzur geldi valla oynamaktan
Nasıl iyi hissediyorsan öyle yap emin ol iyi hissedip sabredersen olmicak hiç bir şey yok bence

Merhaba, 16 haziran gece 01.00de iğne vurdum 18 haziran öğlen 13.00da mikroçip aşılama oldum. Kan verme günüm 30 haziran 😊 idrarda çok silik çıkıyor iğne etkisi geçti mi bilmiyorum

Merhaba, 16 haziran gece 01.00de iğne vurdum 18 haziran öğlen 13.00da mikroçip aşılama oldum. Kan verme günüm 30 haziran 😊 idrarda çok silik çıkıyor iğne etkisi geçti mi bilmiyorum
Kacinci gunun canim catlatma ignesinden sonra? Bir de adetinin kacinci gunu vurdular igneyi?

Adetin 11. Günü iğne vuruldu. İğnenin vurulduğu günü saymadan bugün 12.gün
Canim ben 12 ye kadar test yaptim hep silikti, 12. Gun kan verdim 3,11 yani negatif. Bugun tekrar verdim. Surekli gidip gelme diye soyluyorum ki 12 ye cok erken diyor doktorlar. Benim ill ignem sabirsizlandim biraz

Canim ben 12 ye kadar test yaptim hep silikti, 12. Gun kan verdim 3,11 yani negatif. Bugun tekrar verdim. Surekli gidip gelme diye soyluyorum ki 12 ye cok erken diyor doktorlar. Benim ill ignem sabirsizlandim biraz
Bir de kist olmus bende aslinda biraz da o yuzden erken gittim doktora, gelmisken test de yaptirayim oldu🙈

Ben 14. Gün kan vermiş olacağım iğneden sonra. Perşembe günü kan vereceğim çünkü. Doktorum aşılamadan sonra 12. gün kan ver varsa var yoksa yok dedi. Senin de inşallah pozitif çıkar bugün. Sonuç ne zaman alacaksın?

X