Haziran batını gelin birlikte bekleyelim

Yi serumu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2021
412
295
Haziran bati olanlar beraber bekleyelim bnmki 8 haziran bu 3. Ay istiyoruz 1 kimyasal gebelik yasadim. Kimyasal gebelik yaşayıp hamile kalan varmı veya kaç ay sonra hamile kaldınız folik asit daha bu ay başladım hadi bakalım hayırlı haberler alalım inşallah.

Bende 8 aydır evliyim 4. Ayımda kimyasal yaşadım.haziranın 1i bat beklemedeyim folik asit kullanıyorum.D vitamini sprey olarak almaya başladım bu ay. Covitede iyi geldiği için hemde doğurganlıgı desteklediği için.

Haziran bati olanlar beraber bekleyelim bnmki 8 haziran bu 3. Ay istiyoruz 1 kimyasal gebelik yasadim. Kimyasal gebelik yaşayıp hamile kalan varmı veya kaç ay sonra hamile kaldınız folik asit daha bu ay başladım hadi bakalım hayırlı haberler alalım inşallah.
Canım merhaba Benim bat 7 si 2 aydır üst üste kimyasal gebelik yaşadım bu ay dinlenmeni öneririm dedi doktor ama sana kalmış yinede dedi ben zaman kaybetmek istemiyorum değerlendirmeye devam hayırlisi olsun hepimiz için ❤️

Canım merhaba Benim bat 7 si 2 aydır üst üste kimyasal gebelik yaşadım bu ay dinlenmeni öneririm dedi doktor ama sana kalmış yinede dedi ben zaman kaybetmek istemiyorum değerlendirmeye devam hayırlisi olsun hepimiz için ❤️
Doğru yapmışsın canım insallah bu ay sağlıklı bir gebelik olur

Merhaba bayanlar nasıl gidiyor
.. heyecan varmı diycem ama eminim cook vardır
Bende çok heyecan yapmıştım çünkü.

Benim 7 haziran batt bakalım uygulamaya göre 18 25 arası yumurtlama dönemimdi 12 mayıstan beri de gün aşırı denemeye başladık belirtiler için erken değil mi :) benim psikolojik kasık batmalarım göğüs hassasiyetim sivilcelenmem var

Hakkımızda hayırlısı benimde 7 haziran bat ama pek düzenli olmaz canı ne zaman isterse bazen 30 gün bazen 40 gün bekletir :)

X