Haziran Temmuz tüp bebek yaptıracaklar toplanalım

Öncelikle stresten üzüntüden uzak dur. Benim de tüp bebek, 7. aydayim.
Ben 12. Gune kadsr hic test yapmadim, 12. Gun de kan testi yaptim. Imsallah vardir, bebisin sana tutunmustur. 2 gün sonra tekrar yap, koyulasma cikarsa kan verirsin allah hayirlisini etsin hakkinizda insallah

Kan sonucum çıktı 16.20 sonuç pozitif ama değerim düşük kimyasal olabilir diye korkuyorum.

Kan sonucum çıktı 16.20 sonuç pozitif ama değerim düşük kimyasal olabilir diye korkuyorum.
7.gün için iyi bi değer bence. 3.gün embriyosuydu dimi? İçinizi ferah tutun bence 2 gün sonra katlamış olacak Allahın izniyle.

O civam perçemi aslan testere dişli aslan pençesimiydi neydi.🤣🤣hayıt otu sakıııınnnm yemeyin uzak durun kıbrıs tüp bebek bu hastalarla dolu.yumırtsyı boş çıkartıtor bir bilgi geçeyim dedim
Bi bilgi doğruysa olmadı ya, yiyoruz çünkü🤔

Merhabalar bende tup bebeğe baslayanlardanim benimde anti tpo m oldukça yüksek hashimoto var yani. diğer değerlerim ise normal bazen t3 ve t4 degisebiliyor ama bazen.
Ilac kullanmıyorum bununla ilgili. Ilerde transfer olduğunda sorun yaşar miyim acaba Anti tpo dusurulemiyor ilacla diye biliyorum. ayni durumda olup hamile kalan ve bebegi dusmeyen var mi acaba aranızda?
Canım o zamandan bugüne bi gelişme oldu mu?
T3 değeri kaç olmalı?

amin inşallah canım... yok ben 20sinde olucam adet ama ben devlet raporumu yenilemem gerekiyor maalesef tahlil vs istediler sanırım temmuzda başlarım bir aksilik yoksa. bu ay gidicem doktora fsh yüksek benim belki yapılması gereken şeyler vardır diye
Umarım hayırlı gelişmeler olmuştur 🤲
Fsh yüksekmiş sizin düşürülebildi mi?

X