Gebeliğe Hazırlık Haziran ve Temmuz ayı Tüp Bebek Tedavisi Yapacaklar 🍀💉💊🔬

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Amanita

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2019
8.397
32.481
🍀Merhaba canlar, bu topiği tüp bebek tedavisi yapacak olanlar için açtım.

🍀Bu topiğin birbirimize yardımcı olup kafamızdaki sorulara yanıtlar bulacağımız bir topik olmasını umuyorum. 🤗

🍀Tüp bebek yapmış olanlar bize önerilerde bulunabilir. :KK5:

🌺 Ben bu ay ilk Tüp bebek tedavime başlıyorum Rabbim izin verirse. 🥰 Adet olmayi dört gözle bekliyorum heyecanli ve tabiki kafamda acabalar sorularla dolu bir şekilde 🥲

🌺Aşağıya ilaçlarımı ekleyeceğim. Adetimin 3. Günü başlayıp 7. 8. Ve 9. Günde ultrason yapılacak sonra Opu vee sonra Temmuzda hayırlısı ile tek embriyo transferim gerçekleşecek :KK22:
20210602_134641.jpg

🌺Kullanacagim iğneler bunlar. Herkesin tedavisi ilaçları ve durumu ayni değil tabiki bunu da belirtmek isterim.

🌺Burada yazıp güncelleyeceğim her gelişmeyi.

🍀Bu yola girmis, girecek olan kizkardeşlerim Rabbim bizlere önce hayırlsı ile sağlıklı bir gebelik sonra da sağlıklı hayirli evlat(lar) nasip etsin🤲🏼

🍀Topiğimiz hayirli uğurlu olsun inşallah 🤲🏼

Güncelleme
Ultrasonda 7 yumurta görünüyordu ama Opu günü 1 yumurtam çıktı.
Ertesi gun döllenmis olduğu bilgisi verildi.
●2. Gün embriyosu olarak transferim yapildi sonuç negatıf.

Güncelleme
:
Kasım 2021 de 2. Tedavi 3 yumurta bulundu 2 adet 3. Gün embriyosu Taze transfer sonuç negatif.

●Haziran 2022 de 3. Tedavi 6 yumurta bulundu 2 adet 4. Gün Embriyosu Taze transfer sonuç negatif.

ANNE
ADAYLARI
🌺

EMBRİYO
SAYISI,
GÜNÜ
TRANSFER
İŞLEM
SONUÇ
A Amanita Tek
2. Gün
Embriyosu
2
Temmuz
Transfer
16
Temmuz
Test
Günü
💔
Capanin Gururu Teyom Capanin Gururu Teyom 5. Gün
Tek Embriyo
24
Haziran
Transfer
Test
günü
5
Temmuz

💔
Hayalimsin3803 Hayalimsin3803 3. Gün
Tek embriyo
21 Haziran
Transfer
Test
Günü
3
Temmuz

💔
S Saturnyildizi 5.
Gün
Tek embriyo
1 Temmuz
Transfer
Test
Günü 12
Temmuz

💔
A Alvaro morte 3. Gün
2 Embriyo
23
Haziran
Transfer
Test
günü
5
Temmuz
💔
Nurzfr Nurzfr Tek
Embriyo
21
Haziran
Transfer
1
Temmuz
Test
Günü

💔
remziye_06 remziye_06 Tek
5.
Gün
Embriyosu
24
Haziran
Transfer
Hamile
:anneadayı::KK200:
zumramirza zumramirza 5.
Gün
2
Embriyo
2
Temmuz
Transfer
Hamile
:anneadayı:
:KK200:
A Alyamalis Tek
5.
Gün
Embriyosu
2
Temmuz
Transfer
Hamile
White x White x Tek
5.
Gün
Embriyosu
1
Temmuz
Transfer
Test
Günü
11
Temmuz

💔
O Oolalaaa Tek
5.
Gün
Embriyosu
17
Haziran
Transfer
Hamile
nilnec nilnec Tek
Embriyo
2
Temmuz
Transfer
Hamile
:anneadayı: :KK200:
Sifaabar Sifaabar 3.
Gün
2
Embriyo
7
Temmuz
Transfer
Hamile
S Siyahhhinci 5.
Gün
Tek
Embriyo
10
Temmuz
Transfer
22
Temmuz
Test
Günü

💔
Eylulll09 Eylulll09 3.
Gün
2
Embriyo
6
Temmuz
Transfer
18
Temmuz
Test
Günü

💔
L Lawina 5.
Gün
2
Embriyo
24
Temmuz
Transfer

Hamile

B Bebegmgelecek 5.
Gün
Tek
Embriyo
30
Haziran
Transfer
Hamile
H Hayalim11 5.
Gün
Tek
Embriyo
30
Haziran
Transfer
Hamile
E elif06bade 3.
Gün
2
Embriyo
12
Temmuz Transfer
Hamile
Bskrnb Bskrnb 5.
Gün
2
Embriyo
26
Haziran
Transfer
Hamile
mlksnli mlksnli 5.
Gün
2
Embriyo
30
Haziran
Transfer
Hamile
S Serensb 5.
Gün
2
Embriyo
8
Temmuz
Transfer
Hamile
Ecmel-vera Ecmel-vera Tek
3.
Gün
Embriyosu
15
Temmuz
Transfer
27
Temmuz
Test
Günü

💔
N Nisanesintisi01 5.
Gün
2
Embriyo
12
Temmuz
Transfer
Hamile
D Deryaumutlu Tek
Embriyo
12
Temmuz
Transfer
23
Temmuz
Test
Günü

💔
K Kentuckychicken 5.
Gün
2
Embriyo
16
Temmuz
Transfer
Hamile

Son düzenleme:
Bir aksilik olmazsa bende bir haftaya başlayacağım 3.tedavim olacak inşallah.Transferim Ağustos sonuna doğru olacak muhtemelen,arada rahîm dinlendirme ve Histereskopı olacağım
Önceki 2 tedavide nasil bir sorun oldu acaba ? İnşallah bu kez hayirlisi ile olur 🤲🏼

Önceki 2 tedavide nasil bir sorun oldu acaba ? İnşallah bu kez hayirlisi ile olur 🤲🏼
İnşallah canım.İlk tedavimde hiç tutmadı sonrasında tuttu hatta iki embriyom da tuttu ama biri hiç gelişmedi diğeri de kalbi durdu.Bizde şiddetli erkek infertilitesi var malasef çok tedavi de gördu eşim ama değişmiyor tek şansımız tüp Bebek.Doktorum kaliteli embriyolarda düşük olduğu için Histereskopı önerdi, aslında ultrasonda ve rahim filminde sorun yoktu ama yinede içimiz rahat etsin dedi.Tabi herşeyden önce nasip olmayınca olmuyor

🍀Bu topiğin birbirimize yardımcı olup kafamızdaki sorulara yanıtlar bulacağımız bir topik olmasını umuyorum. 🤗

🌺 Ben bu ay ilk Tüp bebek tedavime başlıyorum Rabbim izin verirse. 🥰 Adet olmayi dört gözle bekliyorum heyecanli ve tabiki kafamda acabalar sorularla dolu bir şekilde 🥲

🌺Aşağıya ilaçlarımı ekleyeceğim. Adetimin 3. Günü başlayıp 7. 8. Ve 9. Günde ultrason yapılacak sonra Opu vee sonra Temmuzda hayırlısı ile tek embriyo transferim gerçekleşecek :KK22:
Eki Görüntüle 2863420

🌺Kullanacagim iğneler bunlar. Herkesin tedavisi ilaçları ve durumu ayni değil tabiki bunu da belirtmek isterim.

🍀Bu yola girmis, girecek olan kizkardeşlerim Rabbim bizlere önce hayırlsı ile sağlıklı bir gebelik sonra da sağlıklı hayirli evlat(lar) nasip etsin🤲🏼

ben de yerimi alayım hemen. 2. deneme için ben de gelecek hafta muayeneye gideceğim inşallah. Bakalım başlayabilecek miyiz

29u görünüyor, gecıkme olmaz ınsallah
Ucu uzuna beraber ilerleyecek desene bizimki 🥰
İnşallah canım.İlk tedavimde hiç tutmadı sonrasında tuttu hatta iki embriyom da tuttu ama biri hiç gelişmedi diğeri de kalbi durdu.Bizde şiddetli erkek infertilitesi var malasef çok tedavi de gördu eşim ama değişmiyor tek şansımız tüp Bebek.Doktorum kaliteli embriyolarda düşük olduğu için Histereskopı önerdi, aslında ultrasonda ve rahim filminde sorun yoktu ama yinede içimiz rahat etsin dedi.Tabi herşeyden önce nasip olmayınca olmuyor
Aynen öyle nasip kismet cok üzüldüm. Rabbim bir daha yaşatmasın o aciyi inşallah 🤲🏼
İnşallah hepiniz gönlünüze göre hayırlı sonuçlar alırsınız ❤️ topigini severim amaringom ♥️🤗 sohrabim seninde hayırlı olsun inşallah canım 😘 çilek kokusu pembis lotus 💐
Yerim seni coholatam 😍
ben de yerimi alayım hemen. 2. deneme için ben de gelecek hafta muayeneye gideceğim inşallah. Bakalım başlayabilecek miyiz
Hayirlisi ile başlasın inşallah 😍

Eki Görüntüle 2863420

Canım hayırlara müjdeli haberlere vesile olsun inşallah. Bende Bi köşede yerimi alayım. Şuan rapor çıkarmak için uğraşıyorum 14 haziran da ön görüşme yapacağım. İlk tüp bebek tedavim olacak. Rabbim burada hepimizin güzel haberlerini almayı nasip etsin inşallah 😍😍

X