Gebeliğe Hazırlık Haziran ve Temmuz ayı Tüp Bebek Tedavisi Yapacaklar 🍀💉💊🔬

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar benim opu bu ay iptal oldu. Yumurtalardan biri diğerlerine açık ara fark atmış. Diğerlerinin büyümesine pek izin vermeyecek gibi. Büyüseler bile kalite düşermiş. Önümüzzdeki aya kaldı 😔 her şeyde bi hayır var diyoruz ama ağlayacak gibiyim, sinirim bozuldu. Umarım sizler güzel güzel haberler alırsınız. Dikkat edin kendinize
Vardır bunda da bir hayır belki diğer ay daha kaliteli olacak. Gönlünü ferah tut inşallah diğer ay daha iyi daha güzel sonuçlar olsun🤲

Kızlar benim opu bu ay iptal oldu. Yumurtalardan biri diğerlerine açık ara fark atmış. Diğerlerinin büyümesine pek izin vermeyecek gibi. Büyüseler bile kalite düşermiş. Önümüzzdeki aya kaldı 😔 her şeyde bi hayır var diyoruz ama ağlayacak gibiyim, sinirim bozuldu. Umarım sizler güzel güzel haberler alırsınız. Dikkat edin kendinize
kuzum benim ne desem bilemedim. İnşallah gelecek aya güzel gelişmeler alırsın.

Kızlar benden de kötü haber geldi maalesef. 4 embriyo dan 1 tanesi gelişme göstermiş sadece. Diğerlerini de takipe decekler yine de. Rabbim hayırlısını versin.
Arkadan yetisebilirler canım. Öyle çok oluyor. Ben dollenmeyle birlikte gelişim de basliyor sanıyordum. 3. Güne 5. Güne falan gidiyor diye. Yani 1. Gün döllenme 2. Gün de döllenme devam ediyor mu etmiyior mu öyle bir şey mi oluyor

X