Gebeliğe Hazırlık Haziran ve Temmuz ayı Tüp Bebek Tedavisi Yapacaklar 🍀💉💊🔬

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar iyi akşamlar size bişi sorcam garip bir durumla karşı karşıyayım 🤭 iki gündür fitili koyarken sanki o yol kapanmış gibi sağa doğru gidiyor fitil 😄 yani direk gönderemiyorum fitili sağa doğru gidiyor ortası kapanmış gibi bilmem anlatabiliyor muyum 🙈 yaşayan oldu mu benzer bir durum
Evet benim olmuştu 🙈 sonra yatakta dikkat ederek koydum hep, minik duşlar aldım koymadan, koyduktan sonra da bir saat kadar yattım iki günde düzeldi

Evet benim olmuştu 🙈 sonra yatakta dikkat ederek koydum hep, minik duşlar aldım koymadan, koyduktan sonra da bir saat kadar yattım iki günde düzeldi
Bende çok dikkat ediyorum aslında ama neden böyle oldu anlamadım 🙈 iki gündür sağ tarafa gönderiyorum 😂 yinede faydası olur herhalde fitilin

Kızlar iyi akşamlar size bişi sorcam garip bir durumla karşı karşıyayım 🤭 iki gündür fitili koyarken sanki o yol kapanmış gibi sağa doğru gidiyor fitil 😄 yani direk gönderemiyorum fitili sağa doğru gidiyor ortası kapanmış gibi bilmem anlatabiliyor muyum 🙈 yaşayan oldu mu benzer bir durum
Ben varım 👋ve o gün test yapmıştım 😊

Aynı gün transfer olmuşuz belirti yaşadınız mı
Ben ayın 12 sinde olmuştum. 3. Gün embriyosu dondurulmuş, 2 adet valla ilk 2 gün hiç bir şey yoktu. sonra hafif kasık ağrım sol tarafta batma kasığımda vardı,son 5 gündür göğüslerimin ağrısından duramıyorum. 2 gündürde migdem çok ağrıyor ondan yapmak istedim, testi herkeste belirti olmuyor ama arkadaşımda aynı zamanda yaptı benimle onun hiç belirtisi yoktu onunkinde pozitif o nedenle belirtiye takılı kalmak yanlış bence umarım iyi sonuçlar alırız her birimiz ❤️

Tesekkür ederim canim. Peki yarin regl günüm olmazsam bu bir sey ifade eder mi? Yoksa 27 si test günümden sonra mi aslinda her sey oluyor.
Hayir etmez cunku kullandiginiz ilaclar regl duzeninizi de tamamen etkiler. Elbette kanamanizin gelmemesi guzeldir ama bu durum tamamen gebeligin varligi olarak da gorulemez. Diger yandan bazi kanamalar da pozitif gebelik olsa bile gelebilir. Doktorunuzun belirledigi test gununde yaptıracaginiz beta hcg testi en dogru sonucu verir.

Ben ayın 12 sinde olmuştum. 3. Gün embriyosu dondurulmuş, 2 adet valla ilk 2 gün hiç bir şey yoktu. sonra hafif kasık ağrım sol tarafta batma kasığımda vardı,son 5 gündür göğüslerimin ağrısından duramıyorum. 2 gündürde migdem çok ağrıyor ondan yapmak istedim, testi herkeste belirti olmuyor ama arkadaşımda aynı zamanda yaptı benimle onun hiç belirtisi yoktu onunkinde pozitif o nedenle belirtiye takılı kalmak yanlış bence umarım iyi sonuçlar alırız her birimiz ❤️
İnşallah

nilnec nilnec @Alyamalis kızlar bayadır mesajları okuyamadım sizinle aynı gün transfer olmuştuk sizinde pozitif olduğunuzu hatırlıyorum nasıl gidiyor keseyi görmeye gittiniz mi
Canım ben henüz gidemedim dr m pazar gunu 14 gun sonra dedı ama ben haftaya çarş ya randevumu aldım şehrimde nasipse gebelik takıp edecek dr m da ızne cıkmıs onu bekleyemeyecegım ne yazıkki 😇sen nasılsın hafiften başladı mı belirtilerin keseyi görmüş müydün canım

Ah şu an hamile misiniz 🤲🏻❤️ eğer öyleyse sağlıkla gelsin miniğiniz 😘 sizin nasıl oluyordu peki anlattığım gibi mi
Evet şu an hamileyim🧿🙏şükürler olsun ❤️ben şu anda hala kullanıyorum ve durum sizinle hemen hemen aynı şişlik geçmedi ve fitli oturur vaziyette asla ilerletmiyorum ya ayakta koyuyorum ve yahut uzanarak koyuyorum umarım sizde hamilesinizdir eğer bekleme sürecinde iseniz ☺️

Herkese hayirli bayramlar 😊
Ikize hamileyim simdilik iki tane kese gördüm pazartesi günü kalp atisini dinlicez insallah suan 6+0 yani 7 haftalik oldum bugün. 4 Gündür cok migdem bulaniyordu karnimda agriyordu kisacasi iyi hiss etmiyordum kendimi . Bugün nedense hic biseyim Yok iyiyim yani cokta korkuyorum kalp atisini duymam diye acaba bebisler büyümedimi noldu vallah kafamda deli sorular ya düsük olunca hiss ediliyormu nqsil oluyor
Hayırlı olsun lütfen olumlu düşünün olumlu da kalın. Hislerini sizi eksiye çekmesin inşallah her şey yolundadır ve bebişler mutlu sağlıklıdır 🥰🙏🧿

Evet şu an hamileyim🧿🙏şükürler olsun ❤️ben şu anda hala kullanıyorum ve durum sizinle hemen hemen aynı şişlik geçmedi ve fitli oturur vaziyette asla ilerletmiyorum ya ayakta koyuyorum ve yahut uzanarak koyuyorum umarım sizde hamilesinizdir eğer bekleme sürecinde iseniz ☺️
Günaydın ❤️ inşallah bende hamileyimdir yarın test yapicam artık 🤭 gerçi biraz ince yine fitil koydum bu sefer oldu ortadan iki gündür ben mi beceremedim acaba bilemedim 😂

:emir_bebek::emir_bebek:@Ades_1411 kuzum çoğu yerde okumuştum belirtilerin birden kaybolup tekrar ortaya çıktığını normalmiş yani sürekli soru cevap sayfalarında görüyorum ve tecrübeli bayatlar aynisini yaşadıklarını ve sorun olmadığını söylediler gönlünü ferah tura canım 🥰🥰🥰💐💐bebeklerin seninle ♥️♥️

Negatif gördüğünüz icin uzgunum bende gördüm anlıyorum sizi emin olun ama ters birsey yazmadim siz nasil algiliyorsaniz öyle okuyorsunuzdur.

Eleştirmek icin de yazmadim ne alaka simdi?
Ya hamileyseniz diye korkarak yazdim onu ben elestiri mayetinde degildi asla.

Yanlis anliyorsaniz ters geliyorsam muhatap olmazsiniz zorunda degilsiniz.

Bu topigi açan benim zaten sorularimizi sorup sorunlarimizi giderelim paylasalim diye.
Peki teşekkür ederim cevabınız için hepinize iyi günler arkadaşlar.

Kızlar nasılsınız durumlar nedir?
Benim bugün transferin 7.günü ve 3.gün embriyosu, sizce ne zaman test yapmalıyım?
Senin de bugün test günündü galiba hayırlı haberlerle gel inşaAllah 🤲 N Nisanesintisi01
Günaydın sana erken daha en az 10.günü bekle test icin kuzum öğleden sonra verip gelecegim 1 saatte çıkıyormuş sonuç

Günaydın sana erken daha en az 10.günü bekle test icin kuzum öğleden sonra verip gelecegim 1 saatte çıkıyormuş sonuç
Önce evde idrar testi yapmak istiyorum 9.gün de varsa çıkar mı acaba.
Hadi hayırlısı olsun inşaAllah Rabbim emeklerimizin karşılığını almayı nasip etsin inşaAllah 🤲♥️

X