haziranda evleniyorum inş.. ilk dans ve giriş müziklerine ihtiyacım var

askrhpozitif

Nirvana
Pro Üye
19 Haziran 2013
24.362
92.112
Merhaba kızlar düğün tarihim 21-22 haziran Allah nasip ederse cogu seyleri hallettim cok sukur bi kaç bişey kaldı. salona giriş muzıgi ben ilk dans muzıgıne karar veremıyorum 64 gun gıbı bı sure var bu konuda yardımcı olabılır mısınız

1) Kutsi – İlanı aşk
2) Aslı Güngör – Aşk Herşeye değer
3) Çelik – Dilberim
4) Mustafa Ceceli – Hastalıkta sağlıkta
5) Gülben Ergen – Teşekkür ederim
6) Tarkan – Asla vazgeçemem
7) Yaşar – Kör bıçak
8) Ferhat Göçer – Bizim şarkımız
9) Selami Şahin- Özledim herşeyini
10) Rafet El Roman – Ömrümün sahibi
11) Fedon – Aşığınım
12) Soner Arıca – Deniz Gözlüm
:KK16:

Kör Bıçak Yaşar
Çok Uzaklarda Nilüfer
Seni Seviyorum Bora Öztoprak
Aşk Herşeye Değer Aslı Güngör
Benim Bütün Rüyalarım Seninle Yaşar
Ta Uzak Yollardan Nilüfer
Seni Ne Cok Sevdigimi Sefarad
Sevdim Seni Bir Kere Teoman
Hoşgeldin Sezen Aksu
Ömrümün Sahibi Rafet El Roman
Asla Vazgeçemem Tarkan
Teşekkür Ederim Gülben Ergen
Melek Kutsi
Özledim Herşeyini Selami Şahin
Ben Bir Kadın Sevdim Burcu Güneş & Selami Şahin
Biz Ayrılamayız Zeki Müren & Muazzez Abacı
Cennet Ferhat Göçer
Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Zekai Tunca
Göktan Sen
Hastalıkta Sağlıkta Mustafa Ceceli
Kıyamam Çelik

Merhaba kızlar düğün tarihim 21-22 haziran Allah nasip ederse cogu seyleri hallettim cok sukur bi kaç bişey kaldı. salona giriş muzıgi ben ilk dans muzıgıne karar veremıyorum 64 gun gıbı bı sure var bu konuda yardımcı olabılır mısınız

öncelikle hayırlı olsun canımm bende 8 haziranda ewleniyorum...

giriş müzüiği olarak: Bugünün Saraylısı Dizisinin Jenerik Müziği (tam versiyon)

ilk dans müziği: Ferhat Göçer-Sarıl Bana

ikiside çok etkileyici bana göre düşünebilirsin canım =)

Furkan Kızılay her şey senle. Çok beğendiğim bi şarkı düğününde istemiştim calmadilar

Bende 21 Haziran'da evleniyorum inşallah :KK16:
Düşündüğüm bi kaç şarkı var :KK17:

İrem Derici/Kalbimin tek sahibine (Ama daha orjinal müziği çıkmamış):26:
Ferhat Göçer/Sarıl bana
Sinan Akçıl ft. Burcu Güneş/ Seni bir tek
Ravi İncigöz ft. Mustafa Ceceli/ Şeker

1) Kutsi – İlanı aşk
2) Aslı Güngör – Aşk Herşeye değer
3) Çelik – Dilberim
4) Mustafa Ceceli – Hastalıkta sağlıkta
5) Gülben Ergen – Teşekkür ederim
6) Tarkan – Asla vazgeçemem
7) Yaşar – Kör bıçak
8) Ferhat Göçer – Bizim şarkımız
9) Selami Şahin- Özledim herşeyini
10) Rafet El Roman – Ömrümün sahibi
11) Fedon – Aşığınım
12) Soner Arıca – Deniz Gözlüm
:KK16:

Kör Bıçak Yaşar
Çok Uzaklarda Nilüfer
Seni Seviyorum Bora Öztoprak
Aşk Herşeye Değer Aslı Güngör
Benim Bütün Rüyalarım Seninle Yaşar
Ta Uzak Yollardan Nilüfer
Seni Ne Cok Sevdigimi Sefarad
Sevdim Seni Bir Kere Teoman
Hoşgeldin Sezen Aksu
Ömrümün Sahibi Rafet El Roman
Asla Vazgeçemem Tarkan
Teşekkür Ederim Gülben Ergen
Melek Kutsi
Özledim Herşeyini Selami Şahin
Ben Bir Kadın Sevdim Burcu Güneş & Selami Şahin
Biz Ayrılamayız Zeki Müren & Muazzez Abacı
Cennet Ferhat Göçer
Gülü Susuz Seni Aşksız Bırakmam Zekai Tunca
Göktan Sen
Hastalıkta Sağlıkta Mustafa Ceceli
Kıyamam Çelik
cok tskler kızlar:KK16:

öncelikle hayırlı olsun canımm bende 8 haziranda ewleniyorum...

giriş müzüiği olarak: Bugünün Saraylısı Dizisinin Jenerik Müziği (tam versiyon)

ilk dans müziği: Ferhat Göçer-Sarıl Bana

ikiside çok etkileyici bana göre düşünebilirsin canım =)
tsk ederim canım benım seninde hayırlı olsun

ilk dans muzıgını ılk bende ferhat gocer sarıl bana dıye dusundum ılk dınledıgımde dırek bu kesınlıkle olmalı dedım arastırdıkca karar veremedım :KK9:

her bırı baska guzel gelır oldu

tsk ederim canım benım seninde hayırlı olsun

ilk dans muzıgını ılk bende ferhat gocer sarıl bana dıye dusundum ılk dınledıgımde dırek bu kesınlıkle olmalı dedım arastırdıkca karar veremedım :KK9:

her bırı baska guzel gelır oldu

saol canım sennde hayrlı olsun :nazar:

eheheh doğrudur walla bende çok araştırdım ama ferhat göçerin bu yeni şarkısı çok güzel sözler güzel ve insanı da baymıyor..

bende 2. dans şarkısı arayışındayım şuan bakalım o ne olcak :KK1:

bence çok fazla kafanı karıştırma...

mesela bizim ewdekiler bana bi şarkıcı wardıı adını unuttum şimdi şarkısı "adını dağlara yazdım"... sürekli bunu yap diolar sinir krizleri geçiriyorum tamam şarkı güzel ama vbenim düğünüme uygun değil çok arabesk şeylerden hoşlanmıyorum açıkcası....

Bende 21 Haziran'da evleniyorum inşallah :KK16:
Düşündüğüm bi kaç şarkı var :KK17:

İrem Derici/Kalbimin tek sahibine (Ama daha orjinal müziği çıkmamış):26:
Ferhat Göçer/Sarıl bana
Sinan Akçıl ft. Burcu Güneş/ Seni bir tek
Ravi İncigöz ft. Mustafa Ceceli/ Şeker

aa ne güzel Allah mutlu mesut etsin inşallah . irem dericinin şarkısı çok güzel ve sözleride cok anlamlı ama dediğin gibi henüz orjinali çıkmadı.
sınan akçıl ve ravi incigözun sarkılarını duymadım yada suan anımsayamadım onlarıda bı dınleyeyım canm cok tsk ederım

aa ne güzel Allah mutlu mesut etsin inşallah . irem dericinin şarkısı çok güzel ve sözleride cok anlamlı ama dediğin gibi henüz orjinali çıkmadı.
sınan akçıl ve ravi incigözun sarkılarını duymadım yada suan anımsayamadım onlarıda bı dınleyeyım canm cok tsk ederım

Amin canım, seni de :KK16::nazar:
İnşallah hazirana kadar çıkar diye düşünüyorum. Dinle canım ikiside çok güzel, ben kına gecemde sinan akçıl'da dans düşünüyorum.

saol canım sennde hayrlı olsun :nazar:

eheheh doğrudur walla bende çok araştırdım ama ferhat göçerin bu yeni şarkısı çok güzel sözler güzel ve insanı da baymıyor..

bende 2. dans şarkısı arayışındayım şuan bakalım o ne olcak :KK1:

bence çok fazla kafanı karıştırma...

mesela bizim ewdekiler bana bi şarkıcı wardıı adını unuttum şimdi şarkısı "adını dağlara yazdım"... sürekli bunu yap diolar sinir krizleri geçiriyorum tamam şarkı güzel ama vbenim düğünüme uygun değil çok arabesk şeylerden hoşlanmıyorum açıkcası....
o şarkı dedıgın gıbı cok arabesk ya ve ınsana bıkkınlık verıyor:KK9: ınsanı daha cok depresyona sokan bı tarzı var haklısın fazla karıstırmamak lazım secenekler cogalınca secmekte zor oluyor:26:

İnşallah hazirana kadar çıkar diye düşünüyorum. Dinle canım ikiside çok güzel, ben kına gecemde sinan akçıl'da dans düşünüyorum.

dün şeker şarkısını dinledim de keşke sadece musti sölese daha iyi olurdu ravinin söylemesi içime dokunmadı o yüzden ben onu es geçtim artık =)

sinan akçılın bu şarkısını dinlicem =)

ben sadece kına gecemde dans edicem düğün sade bi nikah yapıcaz . cok farklı bı kına gecesı gıbı gelıyor yanı pek gordum bı kına gecesı gıbı olmucak ılk gelınlıkle cıkıcam cunku nıkahım kınam ayrı ayrı sehırlerde dogal olarak gelınlıkle kız tarafından pek kımse goremıcek akrabalarım dısnda cok yorucu bu ısler ya dusunmekten ınsan cok stres oluyor:KK9:

dün şeker şarkısını dinledim de keşke sadece musti sölese daha iyi olurdu ravinin söylemesi içime dokunmadı o yüzden ben onu es geçtim artık =)

ravinin seside guzeldır aslında ama daha henuz dınlemedım sarkıyı guzel okumamıs olabılır tabıkı:26:

o şarkı dedıgın gıbı cok arabesk ya ve ınsana bıkkınlık verıyor:KK9: ınsanı daha cok depresyona sokan bı tarzı var haklısın fazla karıstırmamak lazım secenekler cogalınca secmekte zor oluyor:26:

ayy ewet o çok bayar düğünde daha modern daha hoş etkileyici bi dans şarkısı olmalıki insanlar büyülenmeli bence....

arabesk tarzı müzikler düğünlere yakışmıyor yaaa....

ogün insanın en mutlu günü dans şarkısı dediğin biraz içinde harekete olması lazımkii gülücüklerle şarkıya eşlik ederek sewdiğinin gözlerinin içine bakarak dans etmelisin =))

Ben beğendim canım, sözleri yetti açıkçası beğenmeme :KK31:
Dinle dinle bu da güzel, çoğu dans şarkılarının genelde sözleri etkiliyor beni :KK17:

ben sadece kına gecemde dans edicem düğün sade bi nikah yapıcaz . cok farklı bı kına gecesı gıbı gelıyor yanı pek gordum bı kına gecesı gıbı olmucak ılk gelınlıkle cıkıcam cunku nıkahım kınam ayrı ayrı sehırlerde dogal olarak gelınlıkle kız tarafından pek kımse goremıcek akrabalarım dısnda cok yorucu bu ısler ya dusunmekten ınsan cok stres oluyor:KK9:

Rabbim ağız tadıyla bu iştende sıyrılmayı nasip etsin tatlım :KK1::nazar::KK16:

X