Hcg değerlerim normalmi? Sizlerin nasıl?

zolatan

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2020
15
6
32
Merhabar, 2 adet 4. gün embriyosu transferim oldu.
10. Gün Hcg kan değerim 316 geldi,
12. Gün ise 552 geldi,
Hala sevinemiyorum oncesinde 1 düşüğüm olduğu için.
HCG artışı normalmi? Doktorum artışın güzel olmuş dedi ve 3. Kez teste gerek görmedi pazartesi kontrole çağırdı.
İlk sonuca göre ikinci sonuç en az 2 katı yani 630 olması gerekiyordu.. fakat benim 552 geldi.. sizlerin nasıl yazar mısınız çok panik halindeyim😔

Son düzenleme:
En az yüzde 60 artış olması gerekiyor sizin de öyle olmuş. Doktorunuz da gayet iyi demiş merak etmeyin inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.

En az yüzde 60 artış olması gerekiyor sizin de öyle olmuş. Doktorunuz da gayet iyi demiş merak etmeyin inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız.
İnşallah çok teşekkür ederimm, uzun zamandır bekliyoruz ilki düşük oldu, o yüzden ben hala rahat olamıyorum. Allah hepimize nasip etsin inşallah🙏

merhaba, keseyi gördünüz mü? bende de aynı değerler çıktı hemen hemen. bende merak içindeyim. Umarım güzel haberler almışsınızdır

Benim de 98.93 çıkmıştı en son 2 gün sonra yaptırdım 144.5 çıktı normal mi ya sanki çok yavaş çıkıyor

X