Hcg pozitif olur mu?

iclal35_

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2021
175
26
25
Kızlar 25 günde bir adet oluyorum. Adetime tam 1 hafta kala şüpheli birliktelik oldu. Tam günümde kanama yaşadım fakat yine de süphem var. Size sorum iliskiden 21 gün sonra kanda varsa gebelik belli olur mu? Tahlil yaptıracağım da erken olur mu.

Kızlar 25 günde bir adet oluyorum. Adetime tam 1 hafta kala şüpheli birliktelik oldu. Tam günümde kanama yaşadım fakat yine de süphem var. Size sorum iliskiden 21 gün sonra kanda varsa gebelik belli olur mu? Tahlil yaptıracağım da erken olur mu.
Kızlar kimse yok mu:KK43: yardımcı olur musunuz

Kanama yaşadım derken lekelenme şeklinde mi yoksa normal 4-5 gün süren adet kanaması mi yaşadınız. Beta hcg iliskiden 21 gün sonra belli olur

Kanama yaşadım derken lekelenme şeklinde mi yoksa normal 4-5 gün süren adet kanaması mi yaşadınız. Beta hcg iliskiden 21 gün sonra belli olur
Yok 5 6 gün sürdü normal kıvamda. Fakat adetim bittikten sonraki 3 gün şeffaf akıntımın icinde kilcal kılcal kanlar vardı. Şiddetli yumurtalık ağrısı ve halsizlik yaşadım bundan şüpheleniyorum.. Açıkçası birliktelik derken penaturasyon olmadı esim eliyle okşadı sadece korunmadigimiz icjn elinde spermi var mi yok mu bilmedigimizden suphelendim. 20 günden sonra kesin belli olur değil mi?

X