Hedef 65 kilo -25

Cicekkk123

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2019
132
68
32
04.02.2022
Merhaba arkadaşlar kendim için bir iyilik yapıp diyetisyene gitmeye karar verdim şuan 89 90 kilo civariyim yarın ilk günüm diyetisyene gidip orda tartilip takip yapmak istiyorum.
Bursa'da Gülcan karpuz'la baslicagim yolculuğa Burada paylaşım yapıp sürekli güncelleyerek devam edicem. (Güncel kilo ve diyet listeleri)
Sizlere de bir faydası olur belki :)
Bu arada diyetisyen Gülcan karpuza gidenler tecrübelerini paylaşırsa mutlu olurum.

23.02.2022
Bugün 2. Randevumu gittim 91.4 ilk kilomdu bugünde 86 ya düşmüşüm bol tebrik alkıstan sonra yeni listemle devam ♥️
Not: umarım birilerine ilham oluyordur. 😍

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar kendim için bir iyilik yapıp diyetisyene gitmeye karar verdim şuan 89 90 kilo civariyim yarın ilk günüm diyetisyene gidip orda tartilip takip yapmak istiyorum.
Bursa'da Gülcan karpuz'la baslicagim yolculuğa Burada paylaşım yapıp sürekli güncelleyerek devam edicem. (Güncel kilo ve diyet listeleri)
Sizlere de bir faydası olur belki :)
Bu arada diyetisyen Gülcan karpuza gidenler tecrübelerini paylaşırsa mutlu olurum.
Kendiniz için harika bisey yapmişsiniz.Ben gitmedim ama Gülcan hanima gidip memnun kalanlari duydum sizede iyi gelir insallah istediginiz kiloya ulasirsiniz 😉♥️

Kendiniz için harika bisey yapmişsiniz.Ben gitmedim ama Gülcan hanima gidip memnun kalanlari duydum sizede iyi gelir insallah istediginiz kiloya ulasirsiniz 😉♥️
Teşekkür ederim ♥️
İlk görüşmemiz çok güzel geçti hedefime ulaşıcam inşallah bende adını çok duymuştum. Çok tatlı biri 😊

Bugün 91.4 çıktım tartıda öğünler bol ve doyurucu ilk günüm olmasına rağmen açlık hissetmedim.

Çok sevindim senin adina inşallah hadi bakalim güzel haberlerini güzel pratik tüyolarini bekliyoruz 😉🤭
Valla canım aç kalmayarak yağdan zayıflamak gibisi yok 😍 kahve aşığı bir insandım çok zayıflatır zannederdim fakat doğru bilinen bı yanlış olduğunu öğrendim. Limon ve kahveden uzak kalmak gerekiyormuş.

Valla canım aç kalmayarak yağdan zayıflamak gibisi yok 😍 kahve aşığı bir insandım çok zayıflatır zannederdim fakat doğru bilinen bı yanlış olduğunu öğrendim. Limon ve kahveden uzak kalmak gerekiyormuş.
Aaaa bende oyle biliyorum limon yag yakar kahve metobalizma calistirir diye 🙄🤔

merhaba
kilomuz neredeyse aynı
listeyi paylaşma şansınız olurmu acaba
en azından fikir olur bize de

İlk 3 hafta ilk fotoğraftaki sonrasında diğer listeden devam ediyorum
Merhaba paylaşırım tabi bı rahatsizligim yok ona göre yazılmış bir liste sizin bı rahatsizliginiz varsa etkileri farklı olabilir bilginiz olsun 😊

Eklentiler

• IMG_20220207_122423.jpg
    IMG_20220207_122423.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 530
  • IMG_20220225_123734.jpg
    IMG_20220225_123734.jpg
    65,1 KB · Görüntüleme: 552
Merhaba bende Ağustos 20 randevu aldım Gülcan karpuz için yeni doğum yaptım kızım 5 aylık 90 kiloyum umarım verebilirim

X