Hedef Beach Resort Hotel ultra herşey dahil 5* %50 indirim!!!

mrhaba ben hedef beach otelin yerini tam olarak bilmiyorum haritadan baktım ama tam anlaşlır değil acaba otel konaklının girişindemi çıkışında mı?

Hedef beach resortun konumu tam olarak;Alanyaya dogru gıderken merkez ısıkları gecınce 500 metre sonra sagda yer almaktadır.

Biz de 19 Mayıs giriş olarak rezervasyon yaptırdık. Umarım hayal kırıklığına uğramayız. Ben de tedirginim açıkcası.

Biz mayıs sonu için rezervasyon yaptırdık.daha önce gidecek olan arkadaşlar yorumlarını yazabilirler mi..Netten okuduğumuz olumsuz yorumlar açıkçası beni tedirgin etti,umarım tam tersi olur ve güzel vakit geçiririz.Turon9 yetkililerinin bu olumsuz yorumlar konusunda paylaşımları olursa çok mutlu olacağım.Çünkü bu oteli seçmemizde Turon9 firmasının etkisi oldu.

Aynen öyle turon9 tavsiyesine güvenerek tercih ettik. 15 Mayıs'ta açılıyor 19 Mayıs'da biz gidiyoruz. Umarım güzel bir tatil olacak önyargılı yaklaşmak istemiyorum. İyi veya kötü yaşadıklarımı paylaşacağım merak etmeyin.

turon yetkilileri cevap verirse iyi olacak..

Merhabalar;

Hedef beach Resort otelin iç tadilatındaki ufak rutuşlar sebebiyle tarafımıza bildirilen açılış tarihi, 25 mayıs 2012 olarak ulaşmıştır.

(Tesiste şuanda inşaat safhası tamamı ile bitirilmiş tüm kadro ve sezon ekipmanları tamamlanmıştır odalar ve havuz başı işlemlerinde ufak rutuşları bulunmaktadır).

Takdir edersinizki bu tarih öncesinde girişi bulunan misafirlerimiz taahhüt edilen özelliklere sadık kalınarak konaklamaları sağlanmış ve sağlanacaktır.Sıfırdan açılan bu tarz işletmelerde bu tarz 7/15 gün arası gecikmeler yaşanabilmektedir.

Bilgilerinize sunarız

evet dün akşam dönüş yapıldı. bu otelde tatil yapamıyoruz. diğer otelde kalacağımızı söylediler.

Merhabalar;

Hedef beach Resort otelin iç tadilatındaki ufak rutuşlar sebebiyle tarafımıza bildirilen açılış tarihi, 25 mayıs 2012 olarak ulaşmıştır.

(Tesiste şuanda inşaat safhası tamamı ile bitirilmiş tüm kadro ve sezon ekipmanları tamamlanmıştır odalar ve havuz başı işlemlerinde ufak rutuşları bulunmaktadır).

Takdir edersinizki bu tarih öncesinde girişi bulunan misafirlerimiz taahhüt edilen özelliklere sadık kalınarak konaklamaları sağlanmış ve sağlanacaktır.Sıfırdan açılan bu tarz işletmelerde bu tarz 7/15 gün arası gecikmeler yaşanabilmektedir.

Bilgilerinize sunarız

25 mayısta açılmazsa ve diğer otelde kalmak istemezsek ne olacak?

25 mayısta açılmazsa ve diğer otelde kalmak istemezsek ne olacak?

arkadaşlar ben geçen hafta oteli aradım 19 mayıs veya 20 mayısta yani bu hafta sonu açılacağı söylenmişti şimdi aradım 25 mayıs denildi eğer 25 mayısta da açılmazsa ben göndrecekleri oteli kabul etmeyeceğim bu benim sorunum değil turon9 un sorunu ben hedef in diğer otellerinde kaldım hiç memnun kalmadım ve denize uzak oteller ama hedef beach denize sıfır olduğu için tercih etmiştim eğer 25 mayısta açılmazsa sizde hakkınızı arayın ve gönderecekleri oteli kabul etmeyin çnkü hedefin diğer otelleri denize uzak ve hedef beac kalitesinde oteller değil...

Turon hala cevap vermemiş.Biz bu haftasonu gideceğiz.Eğer bir gece öncesi arayacaklarsa hiçbir anlamı yok.Biz bu otel dışında başka bir otelde kalmak istemiyoruz.Eğer bhu haftasonu açılmayacaksa lütfen bilgilendirsinler,insanları mağdur etmeyin..

bizde 15 haziran girişliyiz net bi cevap almak istiyoruz 15 mayıs denildi açılmadı 25 mayıs deniliyor şimdi de ama turon9 sitesinde 1 hazirandan itibaren otele misafir kabul ediliyor kafa karıştırıyor böyle olması da detaylı açıklama bekliyoruz

bizde 15 haziran girişliyiz net bi cevap almak istiyoruz 15 mayıs denildi açılmadı 25 mayıs deniliyor şimdi de ama turon9 sitesinde 1 hazirandan itibaren otele misafir kabul ediliyor kafa karıştırıyor böyle olması da detaylı açıklama bekliyoruz

otel haziranın 1 inde açılacakmış bizde mayıs sonunda rezerve yaptırmıştık mağduruz turon9 sağolsun arkadaşlar hakkınızı arayın ben gönderecekleri oteli kabul etmiyorum sizde kabul etmeyin yazıklar olsun sinirden çatlıyoruz nedeyim ya

otel haziranın 1 inde açılacakmış bizde mayıs sonunda rezerve yaptırmıştık mağduruz turon9 sağolsun arkadaşlar hakkınızı arayın ben gönderecekleri oteli kabul etmiyorum sizde kabul etmeyin yazıklar olsun sinirden çatlıyoruz nedeyim ya

bence herkes yol yakınken dönsün çünkü ben oteeli aradım 20 mayıs denildi daha sonra 25 mayıs denildi şimdi ise 1 haziran sürekli erteleniyor biz iptal ettirdik yeter bu kadar saçmalık hedefin diğer otelleri iğrenç ve denize çok uzak yinede siz bilirsiniz ama tövbe bida hedef otellerimi gidecek olanlarada bol şanslar

bence herkes yol yakınken dönsün çünkü ben oteeli aradım 20 mayıs denildi daha sonra 25 mayıs denildi şimdi ise 1 haziran sürekli erteleniyor biz iptal ettirdik yeter bu kadar saçmalık hedefin diğer otelleri iğrenç ve denize çok uzak yinede siz bilirsiniz ama tövbe bida hedef otellerimi gidecek olanlarada bol şanslar

iptal mi ettirdiniz sizin giriş tarihiniz neydi bu saatten sonra otel bulmak zor olacak erken rezervasyonlar bitti mağduriyet ne olacak ????:KK47:

iptal mi ettirdiniz sizin giriş tarihiniz neydi bu saatten sonra otel bulmak zor olacak erken rezervasyonlar bitti mağduriyet ne olacak ????:KK47:

Bizde 18 haziran için rezervasyon yaptırmıştık,ama şimdi korkmaya başladım.
Düşünün 1 sene tatil için bekleyip sonunda hüsrana uğramak çok kötü olur eğer otel 25 mayısta açılmassa bende iptal ettireceğim.

Bizde 18 haziran için rezervasyon yaptırmıştık,ama şimdi korkmaya başladım.
Düşünün 1 sene tatil için bekleyip sonunda hüsrana uğramak çok kötü olur eğer otel 25 mayısta açılmassa bende iptal ettireceğim.

arkadaşlar bizim otele giriş tarihimiz 28 mayıstı iptal ettirdik evet erken rezervasyonlar bitti otel fiyatları çok çıktı ama bizim geçen sene gittiğimiz bir otel var palmet resort oraya rezerve yaptırdık denize sıfır muhteşem bir otel odalarıda çok güzel otel fiyatı 100 ile 128 arasında değişiyor tatil comda var kemer palmet resort otele rezerve yaptırdık yani turla değil otelin indirimide oldu isterseniz palmet resortu arayıp görüşebilirsiniz

Dün Turon dan aramışlar otel 1 Haziranda açılacakmış.Diğer oteli önermişler.Oteli aradık, aslında otel açılışa hazırmış fakat Rusyadan gelecek bir grup varmış, onların gelmesi geciktiği için devamlı erteliyorlarmış, o yüzden 1 haziranda açılacakmış.Türk ailelerden 15/20 aile varmış rezervasyon yaptıran onlar için erkenden oteli açamazlarmış.Biz iptal ettireceğiz.Ruslar madem çok kıymetli başka otellerinde de kalmayız.Erken rezervasyn dönemi bitti,Turon şirketi mağdur etti bizi..

X