Hedef Beach Resort Hotel ultra herşey dahil 5* %50 indirim!!!

Bende şimdi 0242 565 0 444 telefondan otel yetkilisi derya hanımla görüştüm bazı aksaklıklardan dolayı 25 mayıs 1 haziran arasında kesin açılacağını söyledi bizim giriş 18 haziran en kötü ihtimalle 1 hafta önceden iptal sigortam kapsamında iptal ettireceğim.
Zaten hedef beach otelden çıktıktan sonra oraları gezmek için antalya Larada'da buluna 4 yıldızlı bir hotel'de 5 gece olarak 2'inci otel almıştık. Hedef beach oteli iptal ettirip iyi bir otel bulamassak Larada aldığımız 2'inci hotelde tatilimizi geçirmek zorunda kalacağız. Ayrıca bundan sonra Turon9 dan tatil alma ihtimalimiz çok düşük.

Son düzenleme:
TURON YETKİLİLLERİ nerede acaba?

başka bir sitede ben görüştüm 8 aile yer ayırtmış onlarda merakla bekliyor bizim 3 odamız var 15 haziran girişli ilk girişler ... turon9 bu kadar vurdumduymaz davranacaksa hep beraber başka bi otele geçelim bu kadar odaya mutlaka exstra indirim yapılacaktır

İki gün olmuş hala daha bi yanıtları yok..pes doğrusu

Merhaba;

Hedef beach resort otel ile ilgili yakın tarih giriş yapacak tüm misafirlerimiz genel merkezimiz tarafından birebir aranarak bilgilendirilmiştir.Tesisten bize gelen son bilgilendirme tarihi 1HAZİRAN dır. Gideceği dönem tesisin hizmet vermediği dönem içerisine denk gelen rezervasyonlar için sunulan otel alternatifler ve ya ücret iadeleri sağlanmaktadır.Haziran 1 itibarı ile giriş yapacak misafirler için şuan bir sorun bulunmamaktadır.

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ...

Öncelikle Sizlere lanse ettiğimiz açılış tarihi tarafımızca değil tesis tarafından belirlenmekte ve size duyurulmaktadır.Otelin vermiş olduğu zamanlama da açılmaması yada açılışın gecikmesi durumu acentemizide zarara uğratmaktadır,çünkü yüklü harcamalarımız ve ön ödemelerimiz mevcut.. Şuana kadar tüm misafirlerimizle birebir ilgilendik ve mağdur etmemek adınada sonuna kadar ilgilenmeye devam edeceğiz.Mevcut konuyu acentemiz ile birebir bağdaştırılarak bizim gecikmemizden kaynaklanıyor gibi görünmesini istemeyiz.Çünkü acentemiz bir aracı kurumdur Sizler bizim misafirlerimizsiniz otelden kaynaklı bir durum var ise Sizi en önce acentemiz koruyacaktır...

Saygılarımızla..

Öncelikle Sizlere lanse ettiğimiz açılış tarihi tarafımızca değil tesis tarafından belirlenmekte ve size duyurulmaktadır.Otelin vermiş olduğu zamanlama da açılmaması yada açılışın gecikmesi durumu acentemizide zarara uğratmaktadır,çünkü yüklü harcamalarımız ve ön ödemelerimiz mevcut.. Şuana kadar tüm misafirlerimizle birebir ilgilendik ve mağdur etmemek adınada sonuna kadar ilgilenmeye devam edeceğiz.Mevcut konuyu acentemiz ile birebir bağdaştırılarak bizim gecikmemizden kaynaklanıyor gibi görünmesini istemeyiz.Çünkü acentemiz bir aracı kurumdur Sizler bizim misafirlerimizsiniz otelden kaynaklı bir durum var ise Sizi en önce acentemiz koruyacaktır...

Saygılarımızla..

yazdığımız mesajlar neden siliniyor anlam veremedim ? yazılarımız hakaret içren yazılar değildi sadece mağduriyetimizi anlatan yazılardı ?

Turon9 açıklama yaptığı için teşekkürler.Bizim otel girişimiz 18 haziran bizim açımızdan bir sorun gözükmüyor gibi zaten biz devamlı turon9 yetkilileriyle görüşüp bilgi alıyoruz, mağdur olan arkadaşların talihsizliği otelin yeni açılacak olması ve rezervasyonlarınında erken olması diye düşünüyorum. Diğer turizm firmalarında oteller çok pahalı o yüzden bizde uygun oteller satışa sunan Turon9'u seçmiştik ama yapılan eleştiriler biraz fazla gibi çünkü inanın çok isim yapmış turizm firmalarından bile şikayetci olanlar var.Biz sözlü beyanlarına güvenerek 18 haziranı bekliyeceğiz.Bakalım hayırlısı umarım kimse mağdur olmayarak güzel bir tatil geçiri Turon9'da bizleri kazanmış olur.Syg

Son düzenleme:

Saygılarımızla..

Şu an otel fiyatları uçmuş durumda ve mağdur edildik..Açıklamalarınızın bir önemi yok artık..

Bence işinizi şansa bırakmayın ve paranızı iade alın derim. çünkü açılsa bile denizi hiç de güzel değil. altı taş ve çakıl dolu ayaklarınıza battığından giremiyorsunuz. hedef beach açılmadığından bizi hedef resorta yönlendirmişlerdi. denize giremediğimden havuzu kullandım ve enfeksiyon kaptım. çok fazla rus var ve animasyonlar dahil onlar üzerine kurulmuş kendinizi yabancı gibi hissediyorsunuz. discosu daha açılmamıştı, her akşam misafirleri alanya merkeze ücret karşılığında discoya götürüyolar, biz gitmedik tabi. haklarını yemeyim turon9 yetkilileri tatilimin bitmesine birgün kala beni aradılar sorun varmı turlar hakkında bilgi verelim diye. ama o saatten sonra da sorun olsa nolur olmasa ne olur. otel değiştirecek durumum yoktu 1 gün için. şansınız varsa başka bir otel tercih edin.

Otelin açılışını 5 hazirana ertelemişler...bu kadarına ne denir bilemiyorum..otelin dolmasını bekliyorlarmış,dolmadan boş tesis açmak istemiyorlarmış.

Bizde bugün 2 yetişkin 1 çocuk rezervasyon aldık. 1 Temmuz girişli olacağız inşallah :) Kızlar gelişmelerden ahberdar olanlar eklesin ltfn görelim ..

korkarım ki 5 haziran da 15 hazirana ertelendi diyecekler...

bir sene çalışıyoruz tatil için böyle stres içinde bi tatile gideceğiz ilk defa yeni açılan bi otele rezervasyon yaptırdım birdaha kulağıma küpe olsun hadi biz neyse de çoluk çocuk birde hüsrana uğramasa turon9 şirketinden kesin bi açıklama bekliyoruz açılış ne zamana kadar ertelenecek ???

bir sene çalışıyoruz tatil için böyle stres içinde bi tatile gideceğiz ilk defa yeni açılan bi otele rezervasyon yaptırdım birdaha kulağıma küpe olsun hadi biz neyse de çoluk çocuk birde hüsrana uğramasa turon9 şirketinden kesin bi açıklama bekliyoruz açılış ne zamana kadar ertelenecek ???

8 haziran da kesin açılıyormuş en erken kim gidiyorsa lütfen yazsın benim arkadaşlarım 12 haziranda gidiyor daha erken giden varmı ?

Arkadaşlar 1 haziran tarihinde iki aile 4 günlük tatilimizi aldık. Malum şirket bizi bir gün önce arayarak tekrar 5 haziran tarihine ertelendiğini söyledi ve bizi hedef resort spa ya yönelndirdi. internette yaptığımız araştırmalarda o kadar kötü yorumlar vardı ki çok kararsız kaldık, fakat yinede kabul ettik. bugün döndük. Bekleyin canım en heyecanlı yeri tabiki burası. çok güzel bir tatil geçirdik. yemek yemekten helak oluyorsunuz. esas konu hemen yanındaki hedef beach i özellikle gezdim arkadaşlar kesinlikle açılmaz daha kapı ve pencereleri bile takılmamış, yolu çamur, vs. plaj bölümünde hiçbir çalışma yok tamam olan tek şey havuz ve kaydıraklar. inanın mutfak ve restorantı tamamlamaları bile 1 ay alır. yerlerin fayansı bile döşenmemiş. ama size tavsiyem turunuz . hedef resort ta kalmanızı garanti edebiliyorsa problem yok, yalnız 15 gün sonra resort ta da yer kalmayacak ve başka otellere yönlendirecekler o zaman durum değişir. bu fiyatlardan hedef resort ta kalmak harika. yıpranmışlığın dışında bir problem yok dendiği gibi yok et çıkmıyormuş, yok herşey kirliymiş çarşaflar kanlıymış vs vs hatta mümkünse video ve fotograf bile ekleyebilirm. hepinize iyi tatiller. bu ara 10 tl ye tatil sigortasını yaptırmayı unutmayın. :)

X