Hediye Fikirleri

muhtesemgatsby

wubba lubba dub dub
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2020
1.997
8.758
Merhaba, herkese iyi akşamlar. Hemen konuma geçeyim, iki tane yeğenim var ve büyük olanın doğum günü geldiği için ikisine de hediye almak istiyorum. Biri 4 diğeri 7 yaşında. İkisi de kız.

Sorun şu ki, ikisine de aynı şeyi almam gerekiyor çünkü ne zaman farklı hediye alınsa sorun çıkartıyorlar. Aklıma bir şey gelmiyor, ablama da sormak istemiyorum çünkü çocukların mutlu olacağı hediyeler yerine alakasız şeyler istiyor.

Sizin öneriniz var mı, ne alabilirim?

Kiyafet.
Etek-bluz takim, tayt-bluz takim. Farklı yaslar icin bedenleri oluyor ya böyle.
Hatıra defteri.
Aklıma bunlar geldi:)

Kiyafet.
Etek-bluz takim, tayt-bluz takim. Farklı yaslar icin bedenleri oluyor ya böyle.
Hatıra defteri.
Aklıma bunlar geldi:)
Bu demek istedigim,
Anne kiz kombinler olur ya, onun gibi giyinmis olacaklar diye düşündüm. Büyük kız büyük beden, küçük kiz küçük beden giyecek. Birbirinin hediyesini kiskanmazlar belki o zaman.
Ne yaptiniz, karar verdiniz mi?

Bu demek istedigim,
Anne kiz kombinler olur ya, onun gibi giyinmis olacaklar diye düşündüm. Büyük kız büyük beden, küçük kiz küçük beden giyecek. Birbirinin hediyesini kiskanmazlar belki o zaman.
Ne yaptiniz, karar verdiniz mi?
Ya lütfen kusura bakmayın, konuya kimse yazmadı sanıyordum bakmamıştım o yüzden şimdi gördüm. Ben hediye seçemeden ablamdan sipariş geldi, onu aldım mecburen. Pamuk şeker makinesi. Henüz ellerine ulaşmadı ama mutlu olacaklarını söyledi ablam. Çok teşekkür ederim bir dahakinde aklımda bulunduracağım tavsiyenizi :KK68:

X