Hediye fikri 🌼

Cocobolinh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2021
35
84
35
İyi akşamlar arkadaşlar,
İş yerinden uzun zamandır tanıştığım ve sevdiğim arkadaşımın hamilelikte haberini aldık. Çok sevindim uzun zamandır bu haberi bekliyorlardi ilk bebekleri ve çok uğraştılar.
Dolayısıyla bendeki sevinç iki katına çıktı .
Gönlümden hediye almak geçti , böyle mini şirin abartılı olmayacak ama hoşuna gidebilecek , şimdilik bebeğe birşey almak istemiyorum eminimki cinsiyet partisi , babyshower , bebek mevlidi gibi şeyleri yapacak ☺️ bebeğe birşeyler almayı o zamana ertelemeyi düşünüyorum. Ama hamile ajandasi veya günlüğü tarzında birşey düşündüm yanına ekstra birşey gerekir mi yeterlimidir ?
Bende çocuk sahibi olmak için uğraşıyorum ve onun da ne kadar zorluk çektiğini bildiğim için çok sevindim hoş hissetsin istedim Teşekkür ederim şimdiden fikirleriniz için okuyacağım cevap yazamasamda . İyi akşamlar herkese 🌼

İyi akşamlar arkadaşlar,
İş yerinden uzun zamandır tanıştığım ve sevdiğim arkadaşımın hamilelikte haberini aldık. Çok sevindim uzun zamandır bu haberi bekliyorlardi ilk bebekleri ve çok uğraştılar.
Dolayısıyla bendeki sevinç iki katına çıktı .
Gönlümden hediye almak geçti , böyle mini şirin abartılı olmayacak ama hoşuna gidebilecek , şimdilik bebeğe birşey almak istemiyorum eminimki cinsiyet partisi , babyshower , bebek mevlidi gibi şeyleri yapacak ☺️ bebeğe birşeyler almayı o zamana ertelemeyi düşünüyorum. Ama hamile ajandasi veya günlüğü tarzında birşey düşündüm yanına ekstra birşey gerekir mi yeterlimidir ?
Bende çocuk sahibi olmak için uğraşıyorum ve onun da ne kadar zorluk çektiğini bildiğim için çok sevindim hoş hissetsin istedim Teşekkür ederim şimdiden fikirleriniz için okuyacağım cevap yazamasamda . İyi akşamlar herkese 🌼
Siz çok ince dusunmussunuz elbette ama iki kez kayıp yaşamış biri olarak söylüyorum ki( çok erken haftalarda ) olumsuz bir durum olmasıni da düşünmek lazım .Yani hamileligi hatırlatan birşey almasaniz daha iyi olur .Sizin yerinizde olsam özel bir kutu çikolata falan hediye ederdim .

Benim en yakın arkadaşım bana hamilelik ajandası almıştı, çok sevinmiştim. Gayet güzel bir hediye. Çok zarifsiniz, en kısa zamanda sizde umarım beklediğiniz güzel haberi alırsınız❤️

ben de katiliyorum, cok erken hediye vermek sakincali olabilir, ben de cicek ya da cukulata gibi bir sey alir, not yazardim.
asiri da ustune dusmeyin bence, belki cok ilgiden de rahatsiz olabilir, nazar vs bazi insanlar gereksiz alinganlik yapiyor, siz de uzulmeyin sonra.

Kayıp olabilir , Allah korusun 😔 aklıma böyle birşey gelmemişti ama biraz daha bekleyip öylemi alayım ne yapacağımı bilemedim . Ama çiçek çikolata çok yüzeysel geliyor affedin💐 hiç istemiyorum bunu .

B8AA48A2-FB2E-425F-80C3-1ABEC08DC445.jpeg
Bunun gibi süslü kalem alabilirsin not olarakta güzel bir şey ekleyebilirsin :) yanınada defter :)

X