Hem biberon hem meme

Bebeğiniz uzun sağlıklı ömürlü olsun inşallah. Ben de ilk doğum yaptığım zamanlar meme almadı benim ki sütümde tam gelmiyordu biberonla mama içti, daha sonra sonra düzeldi şükür pes etmeyin ten tene olun yinede şimdi de mesela hem biberonla sütümü veya mama veriyorum takviye olarak ama memede veriyorum onuda alıyor 🌸🙏🏼

Bebeğiniz uzun sağlıklı ömürlü olsun inşallah. Ben de ilk doğum yaptığım zamanlar meme almadı benim ki sütümde tam gelmiyordu biberonla mama içti, daha sonra sonra düzeldi şükür pes etmeyin ten tene olun yinede şimdi de mesela hem biberonla sütümü veya mama veriyorum takviye olarak ama memede veriyorum onuda alıyor 🌸🙏🏼
Amin çok teşekkür ederim. Allahım inşallah tutar ya çok istiyorm.

Emzirme kalkanı deneyebilirsiniz,ben o şekilde tutturmustum. Benimki de almıyordu bir türlü.Sonra hemşire getirdi cocuk resmen tuttu çekmeye başladı bi anda

Bir aylık olduğundan itibaren meme+biberon devam ettik.Hiç meme reddi yaşamadım.3 yaşina kadar da emdi🙈

1 hafta oldu doğum yapalı hem biberon verip hem emziren anneler var mı :KK43:
Bizde o şekilde ilerliyoruz ama bazen ya bıberonu almak istemiyor ya da memeyi sonra ben aç mı kaldı doydu mu diye kafayı yiyorum 🙄

ilk 1 ay biberon kullanmadım, eds (emzirme destek sondası) ile memeden veriyordum mamayı. sonra biberona geçtik. ne memeyi ne biberonu ben bıraktırana kadar bırakmadı.

Silikon meme ucu ile emziriliyor ona bence hiç bulaşmayın bizim bırakmamız 2 ayımızı aldı normal emebiliyorsa memeyi silikonla emzirmeyin bence
Bende bir zamn öyle emzirdim,sonra memeyi tutması biraz zmn aldı ama tuttu netice de 2 yaşındaydı memeyi bıraktığım da.Zor olsada alsiyorlar memeye

Bende bir zamn öyle emzirdim,sonra memeyi tutması biraz zmn aldı ama tuttu netice de 2 yaşındaydı memeyi bıraktığım da.Zor olsada alsiyorlar memeye
Bizde çok zorlandık benim sutumde az olduğu için silikondan çekip sütü getirene kadar yorulup bırakıyordu falan daha yeni zar zor geçtik memeye

X