Hem Darp!Hem tecavüz Bana sen kadın değilsin dedi ..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şuan böyle hissetmen o kadar normal ki, ağır şeyler yaşıyorsun, olay çok taze ama kendi gücüne inan.
Yaşadıklarına benzer şeyler yaşamış bir arkadaşım var, üstelik bir sefer de değil, yıllarca maruz kalmış bu muameleye. Karşısındaki yaratık öyle güzel manipüle etmiş ki kızı, ben bunu hak ediyorum şeklinde bir suçluluk psikolojisiyle, bir kabullenmeyle yaşamış yıllarca. O bile kendini kurtarıp, güzel bir hayat kurdu. Ona göre çok daha aklı başındasın. Atlatacaksın. Psikolojik destek al, bu pisliği arkanda bırak, yeniden oku, sosyalleş, sakın kendini insanlardan ve hayattan izole etme. O aşağılık herife en güzel ceza, senin hayatını mahvedemediğini, onun pisliğine rağmen kendine güzel bir gelecek inşa ettiğini görmek olacak inan. Ha, bu demek değil ki yasal olarak ceza almasından vazgeç, asla ama asla. Sürüm sürüm sürünsün pislik. Ama alacağı hiçbir ceza, senin hayatını yoluna koymandan daha çok acıtamaz canını.
Gerçekten çok teşekkür ediyorum ben kendimi çokda ifade edemedim ama sizler bana çok şey kattınız önerilerinizi kesinlikle dikkate alacagım kulak ardı etmiyorum 23yaşındayım bunları yaşamak istemezdim bi yandan sağlıgımda gidiyor sadece psikolojik çöküntü değil bu hayatım gençliğim eğitimim Ailem en başta kendime çok haksızlık yapmışım Ama biz kadınlar güçlüyüz güçlü olmak zorundayız ben sadece katilime değil herkese karşı dimdik durmak zorundayım ..zor ama hiçbirşeyde kolay değil

Bugün avukatımla görüşücem canım habı malesefki dün akşam aldım darp raporu alındı şikayet dilekçesi yazıldı bi an önce kurtulmak istiyorum İnşallahda öyle olucak
anladım canım Allah yardımcınız olsun
eczaneye bir sorun ben dün gece aldım ertesi gün hapını bir daha alayım mı diye
ya da sağlık ocağına

Gerçekten çok teşekkür ediyorum ben kendimi çokda ifade edemedim ama sizler bana çok şey kattınız önerilerinizi kesinlikle dikkate alacagım kulak ardı etmiyorum 23yaşındayım bunları yaşamak istemezdim bi yandan sağlıgımda gidiyor sadece psikolojik çöküntü değil bu hayatım gençliğim eğitimim Ailem en başta kendime çok haksızlık yapmışım Ama biz kadınlar güçlüyüz güçlü olmak zorundayız ben sadece katilime değil herkese karşı dimdik durmak zorundayım ..zor ama hiçbirşeyde kolay değil
Öncelikle katilim diyerek bu pisliğe kafanda çok güçlü bir rol verme. Zavallı, aşağılık, tek gücü fiziksel güç olan evrimini tamamlamamış bir mahluk o. Katil filan değil, çünkü sende hiçbir şeyi öldüremez. Geçeceğine inan yeter. Öyle herkese karşı güçlü görünmene de gerek yok, insan acısını bastırıp, yaşamazsa, sonradan daha yıkıcı sonuçları olabiliyor. Bu konularda seni en doğru bir psikolog yönlendirir. Biz de bir yere kadar kulaktan dolma bilgilerle yardımcı olmaya çalışabiliriz neticede. Yardım al. Her şey geride kalacak ve daha güzel olacak buna da inan.

Fake diyenlere kızma.. olayın sıcağı ile mi, güçlü durmaya çalıştığın için mi bilmiyorum,
Yazdıklarına uzulenleri teselli edeceksin neredeyse.
Herkesin her olaya tepkisi farklıdır, yada yazı dilinden ne durumda olduğun anlasilmayabilir ama ben profesyonel yardim alman gerektiğini düşünüyorum.
Intihar dusundun, darp edildin, alıkonuldun, üstüne tecavüz..
Ve ertesi gun aklini kaybetmeden burada mantıklı bir şekilde konuşur, kendini kaybetmeden insanlarla dertlesip, hatta uzulenleri teselli modundasin
Siz benim ne yaşadıgımı nerden biliyorsunuz şuan ne durumda oldugumu nerden biliyorsunuz kimi teselli etmişim sadece güçlü olmaya çalışıyorum okadar

Canım resmen allah korumuş seni kadın cinayetleri o kadar arttı ve durumun gerçekten kötüymüş, daha üzerine gitsen belki çıkamazdın bile evden. Yoluna bak kuzum daha yaşın genç git okuluna başka hiçbir şey için geç değil. Okulunu da bitirir çalışırsın da, en azından yüzünü erken göstermiş. Yaşadığın travma en iyi bu şekilde atlatırsın aklına getirmemeye çalış, kendine uğraşlar bul affı takip et bu ara çıkabilir yine hemen kayıt ol hayatına kaldığın yerden devam et ve Emin’im seni hakeden, değerini bilen birisi ile tanışırsın. Ama önce kendim de, kimse için bu kadar fedakarlığa değmiyor çünkü sonunda değersiz oluyorsun her zaman önce ben de. Sen varsan dünya var, hayat var. Güzel haberlerin için de konu açarsın inşallah mutlu oluruz.

ASLA PES ETME. yıldırmaya,kandırmaya,korkutmaya çalışacaklar. bu daha başlangıç sürüm sürüm süründür herkeslere rezil rüsva et o hayvanı

Fake diyenlere kızma.. olayın sıcağı ile mi, güçlü durmaya çalıştığın için mi bilmiyorum,
Yazdıklarına uzulenleri teselli edeceksin neredeyse.
Herkesin her olaya tepkisi farklıdır, yada yazı dilinden ne durumda olduğun anlasilmayabilir ama ben profesyonel yardim alman gerektiğini düşünüyorum.
Intihar dusundun, darp edildin, alıkonuldun, üstüne tecavüz..
Ve ertesi gun aklini kaybetmeden burada mantıklı bir şekilde konuşur, kendini kaybetmeden insanlarla dertlesip, hatta uzulenleri teselli modundasin
Ben de aynısını düşünüyorum.
Sana fake diyenlere bence fazla kızma çünkü olayın yaşanma biçimi ve ardından buradaki nedense garip tutumun bana da aynı şeyi düşündürmüştü ama ben yazmamayı tercih ettim.
Neyse olayın özüne dönersek.
Kuzumlu, cicimli degişik emojilerle olayı çok fazla degişik bir hale koyman beni olayın dogru olsa bile saglıklı düşünemediğini hissettirdi.
Toyluguna veriyorum diyelim.
Yaşadıklarına üzüldüm ama bu durumun içine kendi ellerinle kendini itmişsin.
Okulu bırakmak ve sana küfür eden insana tekrar güvenip gitmek muhakeme yeteneginin neredeyse hiç olmadığını gösteriyor.
Öncelikle okulunu bitirmeye çalış.
Muhakkak psikolojik bir destek al.
Tecavüz öyle kolay bir durum degil bu eşin olsa dahi.
Şuan ki değişik hallerini hala atlamadığın şokun etkisine bağlıyorum.

Umut baglamadım zaten ama çok iyi oynadı özürler diledi bilemedim bunları yapacagını 😟
Sana edilen küfürün karşılığı ozürse eğer senin kendine verdiğin değer bukadar işte.
Sana hakaret etmenin bedeli birkaç Özür.
Kendine bictigin değer bu olursa adam da kendinde her türlü hakkı bulur.
Sen bu adama karsi tecavüz davası acmayacaksin adım gibi eminim. AçSan bile geri cekeceksin davayı

Ben de aynısını düşünüyorum.
Sana fake diyenlere bence fazla kızma çünkü olayın yaşanma biçimi ve ardından buradaki nedense garip tutumun bana da aynı şeyi düşündürmüştü ama ben yazmamayı tercih ettim.
Neyse olayın özüne dönersek.
Kuzumlu, cicimli degişik emojilerle olayı çok fazla degişik bir hale koyman beni olayın dogru olsa bile saglıklı düşünemediğini hissettirdi.
Toyluguna veriyorum diyelim.
Yaşadıklarına üzüldüm ama bu durumun içine kendi ellerinle kendini itmişsin.
Okulu bırakmak ve sana küfür eden insana tekrar güvenip gitmek muhakeme yeteneginin neredeyse hiç olmadığını gösteriyor.
Öncelikle okulunu bitirmeye çalış.
Muhakkak psikolojik bir destek al.
Tecavüz öyle kolay bir durum degil bu eşin olsa dahi.
Şuan ki değişik hallerini hala atlamadığın şokun etkisine bağlıyorum.
Allah Aşkına sen ne diyorsunya benim orda kuzum demememi takıldın yorum yapanların içinde özellikle özelden yazıp konuştugum sohbet muhabbet ettiğim insanlarda var nasıl böyle hakkımda sui zanda bulunabiliyorsun ne yaşadıgımı nerden biliyorsun emin ol bende fake olmak isterdim bukadarı çok fazla yorumunuza saygı duyuyorum Ama biraz incitmeden yazmanızı tavsiye ederim
Ben gereken işlemleri zaten yapıyorum yanımda değilsiniz nasıl yandıgımıda görmüyorsunuz

Siz benim ne yaşadıgımı nerden biliyorsunuz şuan ne durumda oldugumu nerden biliyorsunuz kimi teselli etmişim sadece güçlü olmaya çalışıyorum okadar
Allah Aşkına sen ne diyorsunya benim orda kuzum demememi takıldın yorum yapanların içinde özellikle özelden yazıp konuştugum sohbet muhabbet ettiğim insanlarda var nasıl böyle hakkımda sui zanda bulunabiliyorsun ne yaşadıgımı nerden biliyorsun emin ol bende fake olmak isterdim bukadarı çok fazla yorumunuza saygı duyuyorum Ama biraz incitmeden yazmanızı tavsiye ederim
Ben gereken işlemleri zaten yapıyorum yanımda değilsiniz nasıl yandıgımıda görmüyorsunuz

Yanlış bir şey söyleyen yok. Her olayın bir dogal tepkisi vardır.bunun dışında davranıyorsun.
Yaşadıklarını yada acınla baş etme yöntemini eleştirmiyoruz.
Olağan dışı göründüğün için acısı sonradan çıkmasın, profesyonel yardim al diyoruz.

Güçlü olmaya çalışma mesela. Zayıf ol ama güçlen.
Şimdi okulu düşünme. Nasıl olsa kazanırsın yine. Şimdi ruhundaki yaraya, kendine odaklan. Ağlamam gerekiyorsa ağla, bağırmak gerekiyorsa bağır. Bu güçlü olmak yeni moda mi anlamadım. bugün acısını çıkar, sonraya bırakma.

ama bi yandanda gitmek istiyordum çünkü çok emek vermiştik yuvam yıkılsın istemiyordum bir şans vermek istedim
ne emekmiş ya, bile bile ölüme gitmenin adı yuvamı yıkmak istemiyormuşum olmuş,
yuvayı sen yıkmıyorsun bir kere, yuva ilk hakarette yıkılmış, yanmış kül olmuş da.... emek var:kızgın:
hakkınızda hayırlısı olsun, bir daha aynı şeyleri yaşamazsınız inşallah

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X