Hem uygun fiyatlı hem de eğlenceli bir tatil yapmak istiyoruz.

bu arada sunu da soylemeden gecmeyeyim bu sikayet et butonu orada bosuna yok, konudan rahatsiz olan ya da yanlis yerde oldugunu dusunen varsa, ki evet yanlis yerde, orayi kullansin sayfalarca teror estirecegine. ne garip insanlar var yahu begenmediginiz konuyu feedleyip duruyorsunuz. sanki ilk kez tatil konusu acildi burada.

Çeşme altınyunus a bakın

Bana kalırsa orada her yer olur da siz endişe ediyorsunuz

Çözüm büyük oteller

Bayram fiyatını bilmiyorum ama geceliği 1000 tl kalacak yer bulunur Çeşme’de

Uçak sıkıntı olur bayram diye ama onu da transfer vs içinde halledin

Yeme içme vs masrafı olmayınca da günlük gezme parası da yol parasından ibaret olur

Siz gezmek istediğiniz için yazdım yoksa 3 günlük tatilde otelden çıkmam hele de bayramda, zaten çok kalabalık curcuna olur

Merhaba hanımlar
Dert ama güzel bir dertle geldim. 3 senedir tatilsiz çalışmanın, deniz kokusu alamadan yaşamanın hasretiyle bayramda kız arkadaşımla tatile gitmeye karar verdik. 3 gece planlıyoruz. Uçakla gidip gelmeyi planladığımız için otele minimum ücret ayıralım dedik. Izmır düşünüyoruz çünkü 1 arkadaşımızın daha katılma ihtimali var. 3 kişilik oda istemiyoruz. Ayrı kalınca da fiyat artacak. Apart bakalım diyoruz. Ya da günlük kiralik ev olabilir.
Sorun şu ki. Izmıri bilmiyoruz. Hiç gitmedik. Nerede nasıl kalabiliriz ? Düzgün bir apart bulmak için neler yapmalıyız gibi bir sürü dert var. Kalacağımız yer neresi olmalı bilmiyoruz onu da. Alaçatı çok kalabalık ve pahalı olur diye günlük gitmeyi düşünüyoruz. Orada araba kiralamak çok pahalıya gelir mi ?
Hiç arkadaşlarımla tatile gitmedi m bu bir ilk olacak. Tatili nasıl planlamalıyız? Acemi olduğum için buradan yardım istemek aklıma geldi.
Hem uygun fiyatlı hem de eğlenceli bir tatil yapmak istiyoruz. Fikirlerinizi bekliyorum.
Bu da benim derdim lütfen taşınmasın :)
Edit : derdim kizkiza olduğu için güvenli tatil yapabilmek. O yüzden buraya konu açmak istedim. Ayrıca izmir dışında bir yerler de olabilir. Balıkesir gibi..
merhabalar biz bu yaz eşimle tur düşündük 2 kişi 4000 5 gün geze geze hareketli bir tatil olacagını umuyoruz bu tarz bi tatil seçebilirsiniz . hem bilmediğinz bir yerde nerelerde gezilir tur ile bunu deneyimleyebilirsiniz. ne kadar kötu olablr ki ? şimdiden iyi tatiller :)

Merhaba hanımlar
Dert ama güzel bir dertle geldim. 3 senedir tatilsiz çalışmanın, deniz kokusu alamadan yaşamanın hasretiyle bayramda kız arkadaşımla tatile gitmeye karar verdik. 3 gece planlıyoruz. Uçakla gidip gelmeyi planladığımız için otele minimum ücret ayıralım dedik. Izmır düşünüyoruz çünkü 1 arkadaşımızın daha katılma ihtimali var. 3 kişilik oda istemiyoruz. Ayrı kalınca da fiyat artacak. Apart bakalım diyoruz. Ya da günlük kiralik ev olabilir.
Sorun şu ki. Izmıri bilmiyoruz. Hiç gitmedik. Nerede nasıl kalabiliriz ? Düzgün bir apart bulmak için neler yapmalıyız gibi bir sürü dert var. Kalacağımız yer neresi olmalı bilmiyoruz onu da. Alaçatı çok kalabalık ve pahalı olur diye günlük gitmeyi düşünüyoruz. Orada araba kiralamak çok pahalıya gelir mi ?
Hiç arkadaşlarımla tatile gitmedi m bu bir ilk olacak. Tatili nasıl planlamalıyız? Acemi olduğum için buradan yardım istemek aklıma geldi.
Hem uygun fiyatlı hem de eğlenceli bir tatil yapmak istiyoruz. Fikirlerinizi bekliyorum.
Bu da benim derdim lütfen taşınmasın :)
Edit : derdim kizkiza olduğu için güvenli tatil yapabilmek. O yüzden buraya konu açmak istedim. Ayrıca izmir dışında bir yerler de olabilir. Balıkesir gibi..
merhaba :) izmir taraflarını bilmiyorum ama ben ayvalığa çok kez gittim tavsiye ederim.Otel olarak zeytinarası diye bir otele gittim fiyatı ben gittiğimde ucuzdu şuan durum nasıl bilmiyorum.Ayvalıkta kalırsanız cunda adasında gezersiniz çok uzak değil taksiyle gidilebilir.Orda çok güzel kiliseler var hem gezmiş olursunuz hemde içinde arkadaşlarınıza instagramlık güzel fotoğraflar çekinebilirsiniz :) ayrıca cunda da kalırsanız Taksiyarhis Kilisesine giderken oteller ve incik boncuk satan yerler var 3 günlük bir tatilde cunda da eminim ki çok eğlenirsiniz geceleri özellikle ışıl ışıl oluyor .İyi eğlenceler dilerim

X