Saç Rengi ve Saç Boyama henüz 18

impossible55

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
34
3
Merhabalar,
Saçlarım oryel sonucu açık sarı bir renkteyken sıkılıp kumrala çevirmek istedim. Koleston koyu kumrala boyadım. Ama saçım inanılmaz koyu oldu istediğim bu değildi :KK43: şimdi açmak istiyorum doğal açık bir kumral olması gerek önerebileceğiniz durumlar nelerdir?:KK25:

kolestonun boyaları hep koyu tutar aklında bulunsun.
ama korkulacak birşey yok 2 hafta içerisinde saç rengin istediğin renge dönüşür bende kolestona boyamıştım bune yaa dedim sonraları açıldı.

Son düzenleme:
bunlar sanki koyu gibi geldi bana

yapacağın işlem şu canım palettenin o en üstünde ki kutusunu al boya boyadıktan 1 hafta geçtikten sonra ara balyaj attır uçlarına sarı olsun ama platin sarısı değil.
tülin şahin gibi saçın olur :KK17:
bayılıyodum o kadının saçına önceden öyle yapmıştım bi çok kez renk değiştirdim.
istiyosan küllü sarı al loreal'in onunda kutus pahalı tüp boyası yok :/ o yüzden önermedim.

yapacağın işlem şu canım palettenin o en üstünde ki kutusunu al boya boyadıktan 1 hafta geçtikten sonra ara balyaj attır uçlarına sarı olsun ama platin sarısı değil.
tülin şahin gibi saçın olur :KK17:
bayılıyodum o kadının saçına önceden öyle yapmıştım bi çok kez renk değiştirdim.
istiyosan küllü sarı al loreal'in onunda kutus pahalı tüp boyası yok :/ o yüzden önermedim.

ne zor bu işler yahu :) :)

X