Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Günaydın canimlar nasılsınız

Kız maşallah @Safransari devam ediyorsun ne güzel

Bende yapıyorum hergun yürüyorum şu insülin direncini kirabilsem basaricam kirilmiyor nalet 😊

Okul, oğlanın kursu derken günde 4 kere git gel yapıyorum

Siz nasılsınız nasıl geçiyor günler
Selam canım iyiyiz devam ben diyetisyenle ve aralıklı oruçla devam ediyorum .79.3 ü gördüm enson regl yim birde..devam yapçak bişey yok..Sen de pes etme
İyiyim canım sukur.
Bizde aynı devam ediyor hayat. Tüp bebek tedavisine başlıyorum yeniden, hormonlu ilaçlar çok sisirdigi için bu sıra kilo takibi yapmıyorum.
İnsülin direncine iyi gelen şey aralıklı oruç.bu arada.

Sen neler yapıyorsun ?
Hadi hayırlısı canım Allah gönlüne göre versin..
İş devam canım.
Yarın 1 sene oluyor başlayalı ☺️
Kızım nasıl ?
Vay bee sanki dün gibi başladığın atama haberin..Nice yıllara
Kusura bakma canım çıkmak zorunda kaldım
Maşallah 1 seneyi devirmissin ne güzel
Kizim iyi sınava hazırlanıyor tam gaz özel ders kurs online ders çalışıyor yarın sınav başvurusu yapicaz inşallah msu sinavinada başvurduk boydan kurtarmiyordu takviyelere başladık büyümenin son evresindeymis kemik ölçümü yaptırdık sabah akşam nesguik içiyor😂 ama etkili oldu gerçekten 158 di 1 cm uzamış
Oglanda iyi oda ders karate devam geçen karate sınavı vardı sarı kuşak olduk çok duygulandım izlerken ben kursa bırakıp gidiyordum meğer neler öğrenmişler çok şaşırdım mutlu oldum
Ben çok anlattım
Senin prenses nasıl iyimi
Kızın inşallah istediği bölümü kazanır canım..Biz atlattık darısı başınıza..Allah yardımcısı olsun yavrumun..Oğluşunu da tebrik ediyorum..maşallah..

X