Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz....

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.564
19.009
Kahvaltim
1 yumurtalı omlet
Tulum peyniri
1 dilim salam
Yarım dilim ekmek

Dün akşam kek yapmıştım. Öğlen bir dilim yemek için ekmeği yarım dilim yedim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1453 gün geçti.

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.564
19.009
Canım bizde bende dahil olmak üzere kimse bu kısırı sevmedi yada ben yapamadım
Canım ben geçen yine yaptım. Tadını çok yakın buluyorum. Bunlardan biri de normal kısır, evdekilere yapmıştım. Eşim mutfağa gelince yanlışlıkla benimkini kasiklamis sonra farkedince tadı çok benziyor normal kisira dedi.

Gerçi geçen brokoli çorbası yaptım, içine zerdeçal da koymuştum, rengi de değişince eşim mercimek çorbası zannetmiş içmiş onu. Bizim damak tadı çok iyi değil sanırım 😄

Eklentiler

• IMG_20201211_163235.jpg
    IMG_20201211_163235.jpg
    190,5 KB · Görüntüleme: 5

demirleke

Üç çocuklu hayat.
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
16.140
30.188
43
Canım ben geçen yine yaptım. Tadını çok yakın buluyorum. Bunlardan biri de normal kısır, evdekilere yapmıştım. Eşim mutfağa gelince yanlışlıkla benimkini kasiklamis sonra farkedince tadı çok benziyor normal kisira dedi.

Gerçi geçen brokoli çorbası yaptım, içine zerdeçal da koymuştum, rengi de değişince eşim mercimek çorbası zannetmiş içmiş onu. Bizim damak tadı çok iyi değil sanırım 😄
oo eline sağlık .

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1981 gün geçti.

demirleke

Üç çocuklu hayat.
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
16.140
30.188
43
Selam canlar...

Eşimi yolladım,bugün test yaptırdım negatif çıktı ama antikorum çıktı covid olduğum kesinleşti yanii.dün ve bugün çok halsizdim ve eklem ağrılarım çok arttı..Eşim dr la konuşmuş 10.günde olabilir normal demiş.5 gün daha rapor aldım..Dinleneceğim bir hafta daha...Bol bol ıhlamur meyve limonlu su içmekten helak oldum....Hayırlısıyla atlatacağım bitecek kızım da negatif çok şükür ona bulaştırmadık..

sabah
2 yumurtalı mantarlı omlet
1 dilim tb
peynir zeytin yeşillik

Öğlen
süt ve armut

Akşam halsiz kalınca korktum kemik ilikli suya çorba ve kızımın yaptığı tavuklu makarnadan yedim
canım geçmiş olsun . hiç anlamadan atlattın o zaman değil mi. kızçen de aynı şekilde olmuştur muhtemelen .

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.564
19.009
Arkadaşımın 3 yaşındaki kızı pozitif çıktı.
Atesliydi, başka bir kontrolü vardı böbrek taşıyla ilgili, ona test yaparken Corona testi de yapıldı pozitif çıktı. Sanırım bu mutasyona uğrayan çocuklarda da etkili oluyor.

demirleke

Üç çocuklu hayat.
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
16.140
30.188
43
Atesliydi, başka bir kontrolü vardı böbrek taşıyla ilgili, ona test yaparken Corona testi de yapıldı pozitif çıktı. Sanırım bu mutasyona uğrayan çocuklarda da etkili oluyor.
amannnn. geçmiş olsun .

aaadddaaa

Boy 1.68 kilo 58 hedef koruma
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2014
8.255
18.647
Geçmiş olsun canim Allah korusun bitse su artik asilar baslado bugun ama bakalim nasil olacak

aaadddaaa

Boy 1.68 kilo 58 hedef koruma
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2014
8.255
18.647
Oglen 2 kasik yilaf 2 dilim elma ve 2 dilim greyfurt
Ara cevizli sucuk bir dilim peynirle ekmek uzerine zeytinyagi
Aksam firinda patlican, kirmizi biber 1 dilim ekmek ve 3 kasik yogurt ile yedim ekmegimin dilimi azcik kalindi

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
12.564
19.009
Kahvaltı
1 yumurta
Tulum peyniri
1 dilimsalam .
Yarım dilim ekmek

Ara
1 dilim kek
1 gün kurusu .
1 mandalina

Akşam
1 tabak pırasa yemeği .
Dünden nohut yemeğindeki kemiklerin üstündeki etleri yedim.

sersum

hedef şaştı ...
Pro Üye
23 Şubat 2010
18.551
15.176

Sen güzel yapıyorsun benceee ondan anlamamıştır eşin çünkü görüntüsü cok güzel..Ama benimkisi kesin anlardı damağı fenaa :confused: :KK70:
canım geçmiş olsun . hiç anlamadan atlattın o zaman değil mi. kızçen de aynı şekilde olmuştur muhtemelen .
Sağol canım kızıma bulaştirmadan atlattık çok şükür..10.gunden sonra ağrılarım çok arttı o zaman hissettim şimdi iyiyim:dua:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :91.9 Kg. Şimdiki Kilom :82.7 Kg.