Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz....

Aytenazmi

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
5.416
7.728
Akşam yemeğini yazamadan unutup uykuya dalmışım kızı sütten kestiğimden beri çok uyuyorum öncesinde hiç uyumadiğimı farkettim ama hiç uykumda gelmiyordu ilginç Rabbim güç kuvvet veriyor demekki
Akşam yemeği
Fırında balîk
Salata
Bir dilim ekmek
Çay

sersum

hedef şaştı ...
Pro Üye
23 Şubat 2010
18.729
15.919
Babam ablamla benim stüdyo da resmimizi çektirir, bayram kartı olarak yollarmis. Akrabalara gittiğimizde hep gösterirler
Canim babam.
:KK68:
Bu da güzelmiş..Harika hatırlar...
ne güzellll
evlenmeden önce sene 1999
cep telefonumuz yok . kimsede yok .
yurt dahilisini arardı.
bi dünya birikmiş ankesör kartı var .
öbek öbek . saklıyoruz . jeton
sonra telefon aldı. elden düşme. öyle eski ki. onunla aradı yurdu
sonra bi dünya mektup var . mektuplaştık.
yıllarca.
ben de cep telefonu aldım . arama yapabilen . mesaj atan ama kontürleri hortumladığından hemen kontür biten
sonra aval aval bak yani.
mektuba devam .
:KK53:

bi sürü mektup vardı.
kavgaları da mektuplarla yapardım .
o da kendini savunur yazık garibim . ama bana çene yetiştiremez o . sıkar yani.

benim yazdığım mektupları kaynanam okumuş biz evlendikten sonra. evde bıraktıydı. dolabında. özeli yani ne okuyorsun .
benden soğudu kadın . soğuktu hepten deepfreeze oldu:halay::halay::halay:
Anamm ne fenaaa..İnsan utanır azcık..Okusa da itiraf etmez hem suçlu hem güçlü..
gerizekalı (afedersin)

okumuş bi de geldi oğluna söyledi.
ben de 3 yıllık evliyim ve doğuma girmişim . ilk çocuğa.
doğumhane kapısında söylemiş .
vah vahhhh. tüh tühhh. bu neymiş diye. :KK53: :KK53: :KK53:

beyin özürlü.

terbiyesiz ne okuyorsun . meraklı melahat . meraklı taze. meraklı minik.:KK53::KK53:
Zamanlama da harikaa:confused:
Sen almadın ben verdim :KK53:
Ne fenasınnnnn:confused::KK53::KK53::KK53:
Çok güzelmiş afiyet olsunn
Safransari Safransari

o bayanın aynı markasının bi üst modeli sanıyorum .bunu beğendim. kafam allak bullak ama . bu güzel sanıyorum .

sersum sersum da baksın . o bu markayı kullanıyordu
Benimki irobot canım bu değil..
Yokk kız tövbe billah bidaha aman aman benden uzak dursun😁😁😁😁😁😁
Senin robotonu alıp sedata kaçan asumanla da ilgin var mı bakemmm:KK53::KK53::KK53:
Eki Görüntüle 2819801
Bu da size bugünkü dağ gezisinden biraz oturduk 1 satten fazla da yürüdük, cocuklar papatya topladı.
Azıcık hava alalım dedik oyle istee
Ohhh misss....

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :91.9 Kg. Şimdiki Kilom :80.9 Kg.

sersum

hedef şaştı ...
Pro Üye
23 Şubat 2010
18.729
15.919
Günaydın güzeller...

Bahar yorgunuyum fena...Halsizlik isteksizlik...

Dün yediklerim

Öğlen

1.jpg

Akşam

2.jpg

Bu sabah

3.jpg

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
13.479
21.861
IMG_20210408_100415.jpg

Kahvaltim

Eftalios

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2019
3.214
9.083
41
Günaydın kızlar ben bugün sebebsiz halsizim sabah tam buğday ekmeğinden sandviç yedim ara öğünde de aynısından yedim. Bugün neden bilmiyorum ama canim surekli yemek yemek istiyor çok ac hissediyorum sürekli . koca sandviç yedim yine doymuyorum kızlar galiba ben yemek yeme hastalığına tutuldum sabahtan beri yemedigim şey kalmadı sandviç yedim üstüne kahvaltı yaptim bide yoğurtlu yulaf yedim 5 dakika sonra yine açım midem kazınıyor tövbe tövbe deliricem 😥😥😥😥😥

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
13.479
21.861
Günaydın kızlar ben bugün sebebsiz halsizim sabah tam buğday ekmeğinden sandviç yedim ara öğünde de aynısından yedim. Bugün neden bilmiyorum ama canim surekli yemek yemek istiyor çok ac hissediyorum sürekli . koca sandviç yedim yine doymuyorum kızlar galiba ben yemek yeme hastalığına tutuldum sabahtan beri yemedigim şey kalmadı sandviç yedim üstüne kahvaltı yaptim bide yoğurtlu yulaf yedim 5 dakika sonra yine açım midem kazınıyor tövbe tövbe deliricem 😥😥😥😥😥
Çok geçmiş olsun canim
1 günle yeme hastalığı olmaz .
Ama niye böyle açlık krizi oldu bugün sasirdim

sersum

hedef şaştı ...
Pro Üye
23 Şubat 2010
18.729
15.919
Tablo gibi maşallah....
Ben de çok halsizim canım..Mevsimsel alerjiden dolayı antihistaminik alıyorum sersemletiyor insanı almazsam da burnum hep tıkalı..Bugün ayrıca senin dediğin gibi aşırı halsizim...Mevsimden bu sanırım..
Acıkmana gelince bazen bana da oluyor yedikçe yeme hissi..Dün vardı bende zor tuttum kendimi.:KK51:.iştah kesmek için tarçınlı süt falan iç bakalım ne olacak...:işsiz:

aaadddaaa

Boy 1.68 kilo 58 hedef koruma
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2014
8.633
20.107
Canim donem donem olur boyle ama ben seninkini bazi gunler ust uste az yemege bagliyorum ne zaman bikac gun az yesem soneasinda 2 gun falan aclik oliyor dun senine menuye baktim azdi baya acaba ondan olabilir mi ki? Tabiki illa bir sebebi olmasi da gerekmez bji de sebepsiz😊

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
13.479
21.861
Bende de akşamları oluyor o yeme isteği. Geçecek diyorum kendime. Uyuyunca geçecek:) yemediğin için yarın kendinle gurur duyacaksın, iyi ki yememişim diyeceksin diyorum. Büyük bir kupa yeşilçay içiyorum bastırıyorum.
Hayal ben akşamları tarçıninli karanfilli yeşil çay içiyorum, açlık hissini bastırıyor gibi geliyor bana.

Doğ*ş marka olandan içiyorum. Markette denk gelirsen sende alıp bir dene.

Gecen 50 kilo veren bir bayanın yazısını okudum. Her akşam sütlü kahve içmiş. Açlık hissimi çok bastırdı diyor.

hayal_hatun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2016
3.875
8.739
Hayal ben akşamları tarçıninli karanfilli yeşil çay içiyorum, açlık hissini bastırıyor gibi geliyor bana.

Doğ*ş marka olandan içiyorum. Markette denk gelirsen sende alıp bir dene.

Gecen 50 kilo veren bir bayanın yazısını okudum. Her akşam sütlü kahve içmiş. Açlık hissimi çok bastırdı diyor.
Bende de o marka var canım:)
Tarçın ve karanfili demlenme aşamasında mı atıyorsun içine? Hiç de sevmiyorum yeşilçayı belki bu tatlarla güzelleşir :)

hayal_hatun

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2016
3.875
8.739
Safransari Safransari kadın akşam yemeği yerine mi sütlü kahve içmiş yoksa yemek sonrası mı? Sütlü Türk kahvesi değil mi? Aslında ben de içebilirim bir fincan sütün kalorisinden bir şey olmaz.

Safransari

Guru
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2012
13.479
21.861
Bende de o marka var canım:)
Tarçın ve karanfili demlenme aşamasında mı atıyorsun içine? Hiç de sevmiyorum yeşilçayı belki bu tatlarla güzelleşir :)
Canim atmıyorum, yesilcayin kendisi tarçınlı karanfilli.