Hep birlikte eğlenerek zayıflıyoruz

Kahvaltı
2 yumurtalı menemen
1 dilim ekmek

ara
Sütlü kahve
1 hurma topu

akşam
1 kase tarhana çorbası
1 parça fırında somon
Salata
İşte benim sorunum bu! Ben yapsaydım o topların dördünüde şimdiye kadar yemiştim onlar dolapta dururken aklımda orda duruyor nefsim terbiyesiz🥴

Akşam ıspanak patates çorbası, 1 dilim.ekmek. 1 dilim peynir..şimdi de bu güzeler yencek icilcek
Kurabiye de ne var sayayim
1 paket susam1 paket kuş üzümü
1 paket damla çikolata.
1 paket toz krem santi
Kakao
2yumurta
1 bardak zeytin yağı

Eklentiler

• 20210412_185242.jpg
    20210412_185242.jpg
    99 KB · Görüntüleme: 16
Akşam ıspanak patates çorbası, 1 dilim.ekmek. 1 dilim peynir..şimdi de bu güzeler yencek icilcek
1 paket damla çikolata.
1 paket toz krem santi
Kakao
2yumurta
1 bardak zeytin yağı
Eline sağlık.

Brokoli kalorili bir şey olsa kendimle savaş veririm belki ama onu bari özgürce yiyorum 😂😂😂
Brokolici hayal 😊 en azindan sevdigin ve doyasiya yiyebildigin saglikli bir brokoli var ne guzel😊
1 paket damla çikolata.
1 paket toz krem santi
Kakao
2yumurta
1 bardak zeytin yağı
Bugun hepimiz kurabiye mi yapiyoruz acaba😊

Selam kizlar sabah 1 top kurabiyemden, yarim elma
Oglen disardaydim karabugdayli biseyler yedim degisik, sutlu kahve
Ikindi 1 kare ciklata 10 anteo fistigi 3 badem
Aksam salata ve 4 kasik princli mantarli sote
Son zamanlarda sebzeleri pisiriyorum suyunu cekerken icine basmati pirincten atiyorum biraz pirinc sebzelerle demleniyor cok hosuma giden birsey

Selam kizlar sabah 1 top kurabiyemden, yarim elma
Oglen disardaydim karabugdayli biseyler yedim degisik, sutlu kahve
Ikindi 1 kare ciklata 10 anteo fistigi 3 badem
Aksam salata ve 4 kasik princli mantarli sote
Son zamanlarda sebzeleri pisiriyorum suyunu cekerken icine basmati pirincten atiyorum biraz pirinc sebzelerle demleniyor cok hosuma giden birsey
Yaa. Görseli yok mu merak ettim

selamlar arkadaşlar:KK200:
kilo verenlere tebrikler, bu hafta veremeyenlere bol azim ve sağlık diliyorum.
ben koptum gittim gene. moralim bozuk, şimdilik pek diyet yapamıyorum diyelim Hoppa
(buraya bir sürü dertleşme yazdım ama sildim, olumsuzlukları konuşmayacağın:KK200:)
sizi seviyorum :KK68:
amannnn
Kimler gelmiş.
Hoş geldin
Kacak seni
Anlatmak ıstersen dinleriz. Hepimizin türlü türlü sınavı var .O yollardan, benzer şeylerden hep geçtik.
Içın rahat eder belki yazınca

Herkese hayırlı sahurlar 🤗
Bugün uğrayamadm sağlık ocağına gittim son iğne için ramazanda yaptıramam diye üçtanede d vit ampul aldım çok düşük değerim diye hemşire önermişti kızlar uğraşmaktan 15 bin adım attım yorgunluktan öldüm ama markette güzel çocuklar için bardaklar vardı kıza onlardan aldım birde süt için karaf aldım çok güzel 🤗 yediklerimi unuttum ama sahuru yazayım
Benim tavadan olsa gerek mercimek krebi yapayım dedim perişan etti neyse öylede olsa yedim üzerine kaşar koydum biraz daha iyi oldu
Salata mısırlı falan
Muz yarım
Çay
İnşallah yarın okadar tempolu gün olmaz zira çok yoruldum 😅 bizim imsaka 10 dk kaldı herkese şimdiden hayırlı sahurlar inşallah ilk oruclarımızı rahat tutarız

X