Hep erkek mi taciz eder?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O şikayet edilim diyor ve ayrıca eşimin yakın arkadaşı da bu kadına sipariş verdi onada aynısı yapmış adam illallah etmiş abla uzak durun bundan diyor

Kadin her musterisine boyle davransa işi batar iş yapamaz. Niye bir kadin durduk yere bir musterisiyle bu kadar ugraşsin ki yoktan yere...
Taciz başka bu baska bir boyut artik.

Ya biliyon mu ben ekran görüntülerini yeni okudum da ben o kadın benimle aldatıyor eşin dedi zannettim. Bana fake den boyle mesaj gelse ben eşimden şüphe eder ona belli etmesem de arastirmami yapardım arkadasi belki de eşinizi korumak için demiş olabilir erkek milletine güven olmaz sinek küçük ama mide bbulandırır hesabı kendiniz yine de dava edin ne olduğu ortaya çıkar ama bunu araştırın derim

Valla kocanızla arkadaşı da normal değil.
Bence kocanıza da şüpheyle bakın derim.

mesela benim ilk aklıma gelen bu oldu.
adamın arkadaşının karısı ile ilişkisi olabilir./olmayadabilir ama ben olsam bunu araştırırdım.
saliha da bu arkadaşla iş yapmış neticede kadın kıskanmış olaylar olmuş vs.
bunun üstüne o storyi paylaşmış gibi iş yaptığım için tel var diye.

Sayfasına baktım kadının o kadar aktif çalışıyor eğitimler alıyor yani konu sahibi birisi ya da birileri hedef şaşırtmak için seni fena yönlendiriyor biraz daha sakin düşün bence

yani bilemedim hanımefendi ama eşin senin anlattığın gibi davranıyorsa ne güzel mesafesini korumuş işte bi dava açın gözü korkacaktır bence

Konuyla alakalı hiçbir şey söylemeyeceğim de; keşke buraya üye olurken "Şu, şu konular hakkında 100 kelimelik bir paragraf yazın" tarzı bir giriş şartı koşulsa. Sabah sabah beyin egzersizi yaptım resmen bir yandan iyi de oldu. :halay:

Konuyla alakalı da sözüm varmış, kendinizden başka herhangi birine nasıl böyle sonsuz güven duyabiliyorsunuz çok acayip gerçekten. Bazen insan kendine güvenmekte bile zorlanırken üstelik.

Dipnot: Kemalim yapmaz öyle şey +1

Eee madem oyle cozumu basit karı koca engellesinler sosyal medyadan telefonunu da engellesinler olsun bitsin. bu kadar uzatılacak kafaya takılacak bir sey gormedim ben. bence konu sahibide alttan alttan süpheleniyor ki bu kadar sinirli ve hıncını kadından çıkarmak istiyor.

Yani dusunuyorum sosyal medyadan biri esin seni aldatiyor derse ispat isterim ispatlayamazsa kocamda masum olduğunu kanıtlarsa ikimizde engelleriz telefondan her yerden hayatımiza bakarız olur biter. Genellikle aldatıldığını dusunen kadınlar hıncıni kocalarindan alamadıkları icin karsı tarafa saldırirlar. Burada bir hınç almak var kocadan emin olunsa neden bu hinç alma? kadınla kari koca muhattap olmamak zaten kadına en buyuk cezadır seni kaile almıyorum demektir.
Sürekli rahatsız ediyorsa bana hakaret ediyorsa valla öyle bir uğraşırım ki onla mahkemeye verirüm
Banane ya bana salak aptal ağzına geleni sayacak bende aman canım diye engellicem
Başka hesaplardan da atıyormuş zaten
Böyle bir kadın kocasıyla ilişkisi olsa çarşaf çarşaf gösterirdi valla
Burda adam masum
Ben çok şüpheci bir insanım
Ona rağmen burda hikayede oturmayan yerler var
Kanıt yok ispat yok
Neyin derdinde bunu yazanlar

Gece bu konuya nasıl denk gelmedim de sabaha kaldı :sus:
Eşinizin arkadaşı yazışmaları atmış yanlış anlamadıysam veya kadın ismi söylemekten vazgeçmiş vs. Benim de aklıma kadın sizi uyardığında eşinizin iletişime geçip vazgeçirdiği geldi 🤷🏻‍♀️ Hedef şaşırtmak için arkadaşına da yazmış gibi. Ne olursa olsun gerçekten tacizci biri de olsa bana eşin seni aldatıyor deseler içime kurt düşerdi. İnşAllah sizde öyle bir durum yoktur. Zaten şikayet ettiyseniz ortaya çıkacaktır. Bir de saliha hanım’ın çok yakın bir tanıdığı, bir aile üyesi varsa onun adıyla böyle şeyler yapıyor olabilir. Fake hesapla konustuktan hemen sonra konuşmaların içeriğini bildiğini belli edecek mesaj atıyorsa ya eşiniz sizden önce ona yazdı ne alakanız var diye o da size yazdı ya da fake hesapla alakaları var.

Kadının ekran görüntüleri 4.sayfadaymis
Acikcasi o yazismalara bakarsak sorun kadinda değil, esinizle ilgili durumlar olabilir tabii umarim.degildir siz yine de takipte kalın herkesin her söylediğine de inanmayın kendiniz gözlemleyin objektif bir şekilde

1-Kadın önce bebek ürünü satacak düzeyde ama sonradan noluryorsa 500 tl lik hediye yollamaya başlıyor bu çok şüpheli
2-Kadın neden eşinize iftira atsın sonuçta görmediği etmediği bir adam

3- Kadın kargoyla yolluyorsa bu demek oluyorki uzakta

aklıma gelen şeylere gelirsek

1-Kocanız el işi yapan kadınla birlikte olmuş olabilir

2-Elişi yapan kadının adı altına gizlenen kocanızın başka bir sevgilisi olabilir

3-Kadın uzaktan uzağa 500 tllik hediye yollayacak zenginleşmiş milli piyango çıkmış olabilir

4-Kocanız o kadar yakışıklı ki kadın uzaktan uzağa sizi ayırıp çoçuklu adamı hiç görmedem tavlamak için bunları yapıyor olabilir

5-Kocanızın arkadaşınada aynı şeyi yaptığına göre bu kadın herkese aşık olup hediyeler yollayan aynı zamanda elişi yaparak geçinen bir milyoner

açıkçası kocanızın bu işte bir parmağı gibi geliyor

Konuyla alakalı hiçbir şey söylemeyeceğim de; keşke buraya üye olurken "Şu, şu konular hakkında 100 kelimelik bir paragraf yazın" tarzı bir giriş şartı koşulsa. Sabah sabah beyin egzersizi yaptım resmen bir yandan iyi de oldu. :halay:

Konuyla alakalı da sözüm varmış, kendinizden başka herhangi birine nasıl böyle sonsuz güven duyabiliyorsunuz çok acayip gerçekten. Bazen insan kendine güvenmekte bile zorlanırken üstelik.

Dipnot: Kemalim yapmaz öyle şey +1
Forum kurallarinda dilin düzgün kullanımına dair de maddeler vardi forumun eski şablonunda sag altta yer alıyordu hatta kopyala yapistir yaptığım cok olmuştur, uyeleri uyardigimizda bile kaale almıyorlar buna mi taktiniz diye atar yapıyorlar bir de! Ufak tefek yazim hataları tolere edilebiliyor (ben de yapıyorumdur illa ki) ama sesli harflerin yutulmasi, fazla devrik cümle kullanimi ya da kendimi ifsa etmeyeyim derken detaylarin yutulmasi, anlam bütünlüğünü epey bozuyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X