Hep mi para yok olur bı adamda

Özel okul fiyatlarını şuan için bilmiyorum.esime aynı okul için indirim olur bı konuşalım dedim.esimin kızı için şuan 3 bin odeniyormus.eger benim param tam yeterse tabii bana gelen paranın hepsini okula veririm kimseden destek almam.ama ücreti net bilmiyorum.kizim sınava girsin inşallah istediği yer olur olmazsa istediği yer için ben yapicam tabii ne gerekirse
Ama o durumda sizin ve daha da önemlisi kızınızın en ufak ihtiyacı için eşinize ricacı olmanız gerekir.

Annesi rahatsızlandı işten çıkmıştı eski eşi.annesine bakacakti yardımcı olacakti sigortasını da ablası ve benim eşim verecekti.tabii annesi çok oldu iyileşti herşey normal ama devam etti bu durum.o yüzden uzun süre ödediler.bir aydır ödemedim dedi şimdi işi girmiş.
Yaaa ama buna cok kızardım eşinizin ailesinin yaptığı gerçekten terbiyesizlik eski eş kişiside hala neyin peşinde neden iç içe olmayı kabul ediyor

Özel okul fiyatlarını şuan için bilmiyorum.esime aynı okul için indirim olur bı konuşalım dedim.esimin kızı için şuan 3 bin odeniyormus.eger benim param tam yeterse tabii bana gelen paranın hepsini okula veririm kimseden destek almam.ama ücreti net bilmiyorum.kizim sınava girsin inşallah istediği yer olur olmazsa istediği yer için ben yapicam tabii ne gerekirse

Ben bunu tavsiye etmem. Sizin az bir geliriniz var bunun hepsini özel okul taksidine bağlarsanız kızınızın özel bir ihtiyacı olduğunda nasıl karşılayacaksınız?

Herkese iyi geceler.ben artık düşün düşün bı yol bulamadım.esimle 2. Evliliklerimiz.onun ilk evliliğinden kızı var benim de bir kızım var.kizim ben eşim beraber yaşıyoruz.cok şükür çok iyi babalık yapıyor kızıma o büyüttü neredeyse.biz evlendigimizde eşimin ailesi beni istemedi.daha doğrusu kimseyi istemediler eski gelinlerin istediler.ama biz evlendik.11 yıldır evliyiz bir kez eşimin ailesiyle görüşmedik.esim gider görür yemek yerler beraber olurlar ama biz hiç görüşmüyoruz.sonra çocuğunuzda olmadı eşim istemedi halen istemiyor.cocuga bakmak büyük sorumluluk iki çocuğumuz var diye.esimin ailesi halen eski gelinleriyle beraber.ayni sokakta oturuyolar.yedikleri içtikleri bir.ayrilmadilar yani.esimin ablası eşime maddi anlamda yardımcı oluyor.bende yardımcı oluyorum.ama eşim hem eski ailesine hem kendi ailesine hem bizim aileye bakıyor.3 ev gecindiriyor.gecen ay halasının oğlu borç yolladı ablası para verdi ben para verdim annemden borç aldım verdim ayrıca.ama halen para yok para yok diyor.ben ayrıca birikim yapayım çok borcumuz var diyorum eşim para yok dedikçe veriyorum.ama benimde kredi borcum var.artik ne diyeceğini ne yapacağımı şaşırıyorum.ablasina eski eşine kızına annesine herkese bu adam bakıyor.bizimde çok borcumuz var.benimde çok borcum var ama bize gelince para yok diyor.evimizde herseyimiz tam alıyor eksik etmiyor çok şükür hakkını yiyemem.ama borcumuz var abi.aolene de biraz az destek ol bari diyorum artık içimden.
Valla ben de derdim aynısını insan bi aile kurarkende önceliklerini bilmeli bence kendi ailesine de destek olsun ama ortayı bulmalı bence eşinle konuştunmu hiö bu konuyu ?

o durumda sizin ve daha da önemlisi kızınızın en ufak ihtiyacı için eşinize ricacı olmanız gerekir.
Evet eğer ben o ücreti tam ucu ucuna karşılarsam.yada yetmezse okul ücretine param.esimin eline bakicam o zamanda.ama okul konumuz kızımın sınavına ve okul istediğine bağlı.

Yaaa ama buna cok kızardım eşinizin ailesinin yaptığı gerçekten terbiyesizlik eski eş kişiside hala neyin peşinde neden iç içe olmayı kabul ediyor
Vallahi ben ailesini anlamadım.cocugu alıp gitmesinden korkuyorlar sözde.ama ben bu kadar gelin sevgisini görmedim duymadım.

Ben bunu tavsiye etmem. Sizin az bir geliriniz var bunun hepsini özel okul taksidine bağlarsanız kızınızın özel bir ihtiyacı olduğunda nasıl karşılayacaksınız?
Evet haklısınız bütün parayı okul için kullandığımda en ufak ihtiyacımız olsa kızımla eşimden rica edicem.beni daha zorlar ama okul işimiz kızımın sınavına ve istediği okula bağlı.onun için k zamana kadar birikim yapabilirim.

Valla ben de derdim aynısını insan bi aile kurarkende önceliklerini bilmeli bence kendi ailesine de destek olsun ama ortayı bulmalı bence eşinle konuştunmu hiö bu konuyu ?
Tabi konustum derdimi anlattım
Evet sürekli konuşuyorum.derdimi söylüyorum ama sonuç alamadım.ben bile zor uyandım onun aklının başına gelmesi de zor olacak gibi

E ablasına parayı kim veriyor? Eşiniz veriyordur muhtemelen. Gerçekten sabırlı kadınsıniz. Ben burada dış kapının dış mandalı olarak sinirim bozuldu ailesinin tavrına. Cocukla ilgili masraflara da lafım yok yapsın elbette ama sizin de çocuğunuz varken oraya giden paralarda sizden destek beklemeden yapsın bunu.

Ailesinin sizi istememe gerekçesi nedir tam olarak? Tek sebep eski gelinlerinin üstüne gül koklamak istememeleri mi? Sanki siz ayırmışsiniz gibi bir düşmanlık
Biride bu soruyu sormuş👏👏👏 konu eski diye yazmadım kk nın cin gibi kadınları bunu nasıl atladı diye içim içimi yedi eski eşin aile tarafından bu kadar kollanmasının tek nedeni gelinlerinin haksız yere mağdur edilmesi bence

Biride bu soruyu sormuş👏👏👏 konu eski diye yazmadım kk nın cin gibi kadınları bunu nasıl atladı diye içim içimi yedi eski eşin aile tarafından bu kadar kollanmasının tek nedeni gelinlerinin haksız yere mağdur edilmesi bence
Önemi yok, konu sahibi bebek için uğraşıyor şu an.

X