her akşam elektrikler kesilse..

elektirikler kesilince aşkım hemen benim admı söyler.ayşeeee.sonra yanıma gelir sarılırız.bencede elektrik gitsin arada bir

oldum olası sevmişimdır kesıntılerı :)daha bır hoşluk katıyor ortama eşimleyken romantık ailelerleysekte eğlenceli geçiyor.

kurtlar vadisi olduğu akşamlarda kesilsin sabaha kadarda gelmesin inşalllahhhhhhhhhhhhhhh.............................................

yorumlari okurken görüyorum ki, esler elektrik kesilince sohbet etmeye firsat biliyormlarmis veya sarilmak veya romantik ortam vs vs . Illaki elektriklerin kesilmesi mi lazim bu duramlari yasabilmek için????? Eger öylese, çok yazik....

ilaydacım malesef öyle oluyor. ben bazen şu televizyon bozulsa bilgisayar çökse cep telefonları kapsama alanı dışına çıksa diye bile dua ediyorum. çünkü öyle yanlız kalıyorumki sıkıntıdan bazen oturup ağlıyorum hiç fark etmiyorlar.

***geçenlerde elektrikler kesildiğinde pilli radyomuzu açtık romantik parça eşlğinde dans ettik.tabi etrafta şu renkli küçük kokulu mumlar yanıyor.çokgüzeldi...
***geçn gün yine kesildi bu seferde mumları çoğaltıp birlikte kitap okuduk.çok keyifliydi.
***birkeresinde de neyse bunu söylimiyimm:roflol:
ne zaman elektrikler kesilse seviniyorum ben..daha çok sohbet ediyoruz.daha çok birbirirmzle ilgileniyoruz.bırbırımızle sarılıp müzik dinliyoruz...monotonluktan kurtuluyoruz arada da olsa.

ozaman şartelleri indirin arada elektirikler kesilmiş gibi romantik takılın hayatım illa elektiriklerin kesilmesini beklemeyin sevgiyle kal

Imm ne güzel,, Valla çocuk olmadan iyiydide, şimdi özellikle sigortaları kapatıyoruz çocuk uyusun diye sonra sabaha kadar ailecek uyuyakalıyoruz:)

ozaman şartelleri indirin arada elektirikler kesilmiş gibi romantik takılın hayatım illa elektiriklerin kesilmesini beklemeyin sevgiyle kal

arkadaşım güzel bir fikir ama normalde kesilince bile hemen komşuların camlarına bakıyorlar herkesinmi kesik yoksa bizim sigortalarmı attı diye. anlıcağın durumlar vahiiiiiiiiiiiim.

ilaydacım malesef öyle oluyor. ben bazen şu televizyon bozulsa bilgisayar çökse cep telefonları kapsama alanı dışına çıksa diye bile dua ediyorum. çünkü öyle yanlız kalıyorumki sıkıntıdan bazen oturup ağlıyorum hiç fark etmiyorlar.

Canim benim kiyamam yaaa a.s. üzülme sen...

yorumlari okurken görüyorum ki, esler elektrik kesilince sohbet etmeye firsat biliyormlarmis veya sarilmak veya romantik ortam vs vs . Illaki elektriklerin kesilmesi mi lazim bu duramlari yasabilmek için????? Eger öylese, çok yazik....

arkadaşım siz her dakika romantiksiniz galiba. biz hiiç deiliz sadece elektirikler kesildiğinde romantik oluyoruz. dizaynımız böyle yapılmış..

dikat et soruda nezaman romantik oluyosunuz demiyo, elektirik kesilince ne yaparsınız diyo. senin anladığın gibi olsa biz özel anlarımızı yılda 1 yada iki defa yaşamış oluruz. siz elektirik kesilince oturmuyosunuz heralde

arkadaşım siz her dakika romantiksiniz galiba. biz hiiç deiliz sadece elektirikler kesildiğinde romantik oluyoruz. dizaynımız böyle yapılmış..

dikat et soruda nezaman romantik oluyosunuz demiyo, elektirik kesilince ne yaparsınız diyo. senin anladığın gibi olsa biz özel anlarımızı yılda 1 yada iki defa yaşamış oluruz. siz elektirik kesilince oturmuyosunuz heralde

1 incisi : Allahima sükerler olsun, her telefon görüsmelerimizde, aksamlari evde yani ne zaman beraber oldugumuz zaman romantik oluyoruz tabii ki. :asigim:

2 incisi : Diyorsun ki "soruda ne zaman romantik oluyorsunuz demiyor", sekerim ben soruyu çok iyi anladim, ama maalessef gelen cevaplariniz öyle, ben napayin :sm_confused:

3 üncüsü : "siz elektrikler kesinlince oturmuyormusunuz herhalde" dediginde ise, 26 senedir fransada yasiyorum elektriklerin kesilmesi basima sadece 2 defa gelmistir :kahve: 1 kereside evliyken. Kesilincede sinir kûpü olduk :eek:klava:
inan aklimiza fanfinifinfon gelmedi :icecream:

Iste böyleeeeee

X