her akşam elektrikler kesilse..

ficipi

...............
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2008
5.424
10
***geçenlerde elektrikler kesildiğinde pilli radyomuzu açtık romantik parça eşlğinde dans ettik.tabi etrafta şu renkli küçük kokulu mumlar yanıyor.çokgüzeldi...
***geçn gün yine kesildi bu seferde mumları çoğaltıp birlikte kitap okuduk.çok keyifliydi.
***birkeresinde de neyse bunu söylimiyimm:roflol:
ne zaman elektrikler kesilse seviniyorum ben..daha çok sohbet ediyoruz.daha çok birbirirmzle ilgileniyoruz.bırbırımızle sarılıp müzik dinliyoruz...monotonluktan kurtuluyoruz arada da olsa.

sana katılıyorum çıtırcım..aynı şeyi bizde yaşadık ve sonunda eşim ne kadar güzel sohbet ettik nelerden konuştuk harikaydı yaa dedi bunu hep yapalım diye kararlaştırdık ama yok tatlım elektrikler gelir tv açıksa bitmiştir olay....

çok güzel olur valla.
teknolojı evlere girdi sohbet kalmadı.herkez ya maç seyrediyor ya dizi.adam gibi konuşamıyoruz artık.
acaba elektrik kontaklarınımı indirsem akşamtatlicadiarzu gerçi o zamanda kombi yanmaz
aslında karar alıp haftanın bir günü tv ve bilgisayarı kapatmak gerekir

Yani Ben Romantik Bir Ortam Olmasi Için Elektriklerin Kesilmesini Istemem çünki Romantizim Bizim Içimizdedir Herzamn Romantiğizdir.

******birkeresinde de neyse bunu söylimiyimm:roflol:
ne zaman elektrikler kesilse seviniyorum ben..daha çok sohbet ediyoruz.daha çok birbirirmzle ilgileniyoruz.bırbırımızle sarılıp müzik dinliyoruz...monotonluktan kurtuluyoruz arada da olsa.

Evet katılıyorum canım en azından insan eşiyle daha rahat ve uzun sohbet edebiliyor.
Ve yine evet sana katılıyorum devamını söylememekte haklısın :roflol:

Yani Ben Romantik Bir Ortam Olmasi Için Elektriklerin Kesilmesini Istemem çünki Romantizim Bizim Içimizdedir Herzamn Romantiğizdir.

Sen evlende görim ben seni nşanlısın da ondan elizcim..
Hele bir evlen insan böyle anları arıyor vallahi:teselli:

evet iyi fikir ama her akşam olmasa yinede.
Biz eşimlen arada yapiyoruz tvyi, laptopu kapatiyoruz, hafiften kisik müzik,mumları yakiyoruz güzel güzel...... çok hoş oluyor arada

yaaa çok güzel bi fikirr mum ışığında yemek filan hazırlıyosun ama sonuçta planlanmış bir şeyyy.. bu iseee ansızın gelen romantizzzmm süper olurrrr
kombilerde çalışmazz üşürüzzzz :eek::eek:
kociş geldiğinde elektirikler gitsinnnnnn lütfennnn :1rolleyes::1rolleyes:

***geçenlerde elektrikler kesildiğinde pilli radyomuzu açtık romantik parça eşlğinde dans ettik.tabi etrafta şu renkli küçük kokulu mumlar yanıyor.çokgüzeldi...
***geçn gün yine kesildi bu seferde mumları çoğaltıp birlikte kitap okuduk.çok keyifliydi.

ne güzel bol bol elektrikleriniz kesilsin o zaman. mutluluğunuz daim olsun. bir yastıkta kocayın inşallahhhhhh

yaaaa arkadaşlar ben bu duayı hergün ediyorum. özellikle akşam olunca eşim hangi kanalda spor haberi var onun peşinde çocuklarım bilgisayar başında ben hırsımdan örgü örüyorum. ve 4 kişilik ailede yalnız tek başına yaşıyoruz.

yaaaa arkadaşlar ben bu duayı hergün ediyorum. özellikle akşam olunca eşim hangi kanalda spor haberi var onun peşinde çocuklarım bilgisayar başında ben hırsımdan örgü örüyorum. ve 4 kişilik ailede yalnız tek başına yaşıyoruz.

eskişehir 3 dk kalık olsaydı ben yalnızlığına ortak olmaya gelirdim :roflol:
aynı bende senin gibiyim yawwwwwww
keşte elektrikler akşam kesilip sabah gelse ne iyi olur vallah
elektrikler kesildimi sohbete diycek yok hep birlikte oluyoa eskilerden konuşuyoruz çocuklara anlatıyoruz çocukluk günlerimizi
haydeeeeeeeeeeeeee
elektrikler geldimi cevremde kimseçikler yok
adam maç aramakta kanal kanal
çocuklar pc başında bense ahhhhhhaaahhhhhhh:a015:

eskişehir 3 dk kalık olsaydı ben yalnızlığına ortak olmaya gelirdim :roflol:
aynı bende senin gibiyim yawwwwwww
keşte elektrikler akşam kesilip sabah gelse ne iyi olur vallah
elektrikler kesildimi sohbete diycek yok hep birlikte oluyoa eskilerden konuşuyoruz çocuklara anlatıyoruz çocukluk günlerimizi
haydeeeeeeeeeeeeee
elektrikler geldimi cevremde kimseçikler yok
adam maç aramakta kanal kanal
çocuklar pc başında bense ahhhhhhaaahhhhhhh:a015:

canım benim yaaa ne iyi olurdu. inan yokluğumuzun bile farkında olmazlardı. ama nerdeeeeeee biz yinede dua etmeye devam edelim. inşallah elektirikler hergün olmasada haftada 5 gün kesilsin. amiiiiiiiiiiiiiiin.:enbuyukkk:

:nazar::kahve:duygular bile elektirikle çalışıyo vaybe bende elektirikler gidince seviniyomda ama elektiriksizliği düşünemiyom :enbuyukkk:eek:zaman nasıl kk,ya ulaşcam sonra yaprak dökümü var demi eeee çamaşırlar bulaşıklar ütü ıııııııııı olmaz kızlarr olmaz elektiriksiz hayatı düşünemiyom zor olur belki ama haftanın 1günü kesilse hayııııır demem :roflol:teknoloji coçuklarıyız biz nerde oeski günler demi:1no2:

inanmayacaksınız ama bu başlığı açtıktan sonra elektrıklerım gıttı arkadaşlar dün biliyor musunuz??baya güldüm ne çok istemişim öyle gönülden.ama akşam kesilsin istiyorum ben .ısınmak önemli değil.battanıyenın altına gır sarıl eşine ısınırsın!

abartmayalım tabı hergun kesılmesın ama sık sık dıyeyım..bekar arkadaşlar boyle düşünmekte haklı.bende ole düşünüyordum.hatta eşimle de konuşuyorduk bu konuyu.bır gun dışarda yemek yeriz,bır gun anne ziyareti,birgün patlamış msıır eşliğinde film izleriz arada sinemaya gideriz,bir gün ışıkları kapatı mum ışığında yemek yeriz,bir gün tiyatro...evliliğimiz hiç monotonlaşmaz diyorduk.ama olmuyor arkadaşlar böyle olmuyor ne yazık ki.evliler anlar yalnız bunu.bekarlar da anlayacak evlenınce.yıne de eve tv alınmaması taraftarı değilm.yemeğiizi yiyelim,haberlerimizi izleyelim sonra yapalım ne halt edeceksek,dunyadan haberımız olmadan olmaz dğil mi yani??tabıkı futbol izlemeye de hakkı var eşlerimizin..bızım nasıl kk mız varsa onların da tek keyfi..ama kararında olmuyor ne yazıkkı açılınca kapanmıyor o tv..işimiz elektriğe kaldı..vahım bır durum...

evet ya bazen guzel oluyor katılıyom sana biizde muhabbet edşiyoz cocuklarla oynuyoz tv bizi hapsediyorr sanki mecbur degiliz ama baglanmışız sankiii

evet canın elektirik kesildiğinde çok güzel oluyor ama romantik zaman geçirmek pek mümkün olmuyor çocuklardan.anca çocuklarla oynuyoruz zaman geçiriyoruz bizdeee

Bizim buralarda elektrik kesilmesi nedir kimse bilmez!!!! a.s Ve bence çok sinir bozucudur. Bir gûn basimiza geldi, komple binanin elektrigi gitti, ve biz o ara yesil yol filmini izliyorduk ( tam 3 kere izledigim halde sinirden ölecektim nerdeyse. Iyiki 3 dakika sürdü. BEN HIC SEVMEMMMM

X