Her göz göze geldiği erkeği kendisine aşık sanan o kız ?

karamsargirl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2022
176
60
Merhaba hanımlar kafama bir şey takıldı onu danışmak istiyorum.
Bir arkadaşım var okuldayken ona her bakan erkeği,göz göze geldiklerini falan bana söylüyor.Ve söylerken sanki o erkekler ona aşıkmış gibi davranıyor. Sonrasında aynı anda bir kaç kişiden hoşlanıyor bayağı bağlılık derecesinde. Sanırım en son 2 kişiye bağlılık derecesinde bakıyordu. İkisini ne zaman görse kendini göstermeye çalışıyor. Geçen gün bir alt katta gördü birini dur ben gidip geliyorum dedi gitti.Sırf göz göze gelmek için. E hoşlanıyorsan istek at diyorum atmıyor . Bana istek attırmaya çalışıyor. Güya benden bakacakmış profiline. Bir tanesinin sevgilisi olmuş gördü bunu. Ağladı gözleri doldu. Anlam veremedim.
Bugün de bana gelmiş diyor ki “ kanka bana bugün biri istek attı” Bende en sonunda sinirlendim.Olabilir dedim. Arkadaş olarak atmıştır dedim. Her istek atan sana aşıkmış gibi ima ediyorsun dedim. Bozuldu.
Haksız mıyım?

Her istek atanı her ona bakanı her göz göze geldiği erkeği ona aşıkmış gibi ima ediyor. Gerçekten hoşlandıkları içinde git istek at diyorum hiç bir şey yapmıyor sonra onlar sevgili yapınca oturuyor depresyona giriyor. Şaka mı bu yani artık çok sıkıldım bu konulardan.
Siz olsanız bu durumda nasıl bir durum takınırdınız?

Bunun erkek versiyonuna denk gelmiştim. Ben konusurken göz temasini kesmem, karsimdakinin gozune bakarim. Adamin biri meger aşik oldum sanmişti yillar evvel ve şok olmuştum. Gozlerimin içine bakiyordum vs demişti, korkunç.
Ben terslerdim, bir daha goruşmese daha iyi bile olur sacma sapan hayali seyleri mi dinleyip duracagiz.

Merhaba hanımlar kafama bir şey takıldı onu danışmak istiyorum.
Bir arkadaşım var okuldayken ona her bakan erkeği,göz göze geldiklerini falan bana söylüyor.Ve söylerken sanki o erkekler ona aşıkmış gibi davranıyor. Sonrasında aynı anda bir kaç kişiden hoşlanıyor bayağı bağlılık derecesinde. Sanırım en son 2 kişiye bağlılık derecesinde bakıyordu. İkisini ne zaman görse kendini göstermeye çalışıyor. Geçen gün bir alt katta gördü birini dur ben gidip geliyorum dedi gitti.Sırf göz göze gelmek için. E hoşlanıyorsan istek at diyorum atmıyor . Bana istek attırmaya çalışıyor. Güya benden bakacakmış profiline. Bir tanesinin sevgilisi olmuş gördü bunu. Ağladı gözleri doldu. Anlam veremedim.
Bugün de bana gelmiş diyor ki “ kanka bana bugün biri istek attı” Bende en sonunda sinirlendim.Olabilir dedim. Arkadaş olarak atmıştır dedim. Her istek atan sana aşıkmış gibi ima ediyorsun dedim. Bozuldu.
Haksız mıyım?

Her istek atanı her ona bakanı her göz göze geldiği erkeği ona aşıkmış gibi ima ediyor. Gerçekten hoşlandıkları içinde git istek at diyorum hiç bir şey yapmıyor sonra onlar sevgili yapınca oturuyor depresyona giriyor. Şaka mı bu yani artok sıkıldım bu konulardan.
Siz olsanız bu durumda nasıl bir durum takınırdınız?
Hoşunuza gitmiyorsa görüşmeyin. Öyle sansa ne olur sanmasa ne olur? Niye gıcık oluyorsunuz pek anlamadım

Hoşunuza gitmiyorsa görüşmeyin. Öyle sansa ne olur sanmasa ne olur? Niye gıcık oluyorsunuz pek anlamadım
Gıcık olunmayacak gibi mi Allah aşkına 😅 Ortak derslerimiz olduğu için aynı sınıfta görüşüyoruz mecburen. Yok şu bana baktı yok bu bana baktı yok şu bana aşık. Sıkıldım ve nazikçe nasıl bu konuları kapatacağımı bilmiyorum

Arkadasinizin hareketleri sacma evet ama siz de gereksiz agresif davranmissiniz bence. İlk durumda ben olsam “tanimadigim insanlari eklemiyorum istersen kendine fake hesap ac ordan bakarsin” derim ikinci durumda da “ooo hemen gelinlik modeli bulman lazim” diye tiye alirim.
Siz agresif davraninca “ooo bu da benim guzelligimi kiskaniyor” triplerine girecek cunku.

Bu kişiyle iletişimimi tamamen koparmak istemiyorsan he deyip geçerdim ama istek at vs gibi taleplerini de kabul etmezdim. Ama bu tarz durumlardan çok sıkıldıysam açıkça bu konuları konuşmak istemediğimi sıkıldığımı söylerdim. İletişimde açık olmak önemli.

Bunun erkek versiyonuna denk gelmiştim. Ben konusurken göz temasini kesmem, karsimdakinin gozune bakarim. Adamin biri meger aşik oldum sanmişti yillar evvel ve şok olmuştum. Gozlerimin içine bakiyordum vs demişti, korkunç.
Ben terslerdim, bir daha goruşmese daha iyi bile olur sacma sapan hayali seyleri mi dinleyip duracagiz.
Çok korkunç….. Ben de aynı şekilde göz göze gelirim ama anlık gelir yani hemen şu bana aşık demem

Arkadasinizin hareketleri sacma evet ama siz de gereksiz agresif davranmissiniz bence. İlk durumda ben olsam “tanimadigim insanlari eklemiyorum istersen kendine fake hesap ac ordan bakarsin” derim ikinci durumda da “ooo hemen gelinlik modeli bulman lazim” diye tiye alirim.
Siz agresif davraninca “ooo bu da benim guzelligimi kiskaniyor” triplerine girecek cunku.
Ay tiye alsam bile anlamaz ki aynı anda beş on kişiye sarıyor

Bu kişiyle iletişimimi tamamen koparmak istemiyorsan he deyip geçerdim ama istek at vs gibi taleplerini de kabul etmezdim. Ama bu tarz durumlardan çok sıkıldıysam açıkça bu konuları konuşmak istemediğimi sıkıldığımı söylerdim. İletişimde açık olmak önemli.
Yok zaten sen istek atsan daha doğru olur diyorum ikna olsun diye anlamıyor

Arkadaşınız da böyle muhabbetleri seviyo demek ki. Rahatsız oluyorsanız görüşmeyin. Gıcık olmanız arkadaşınızı bozmanıza neden değil. Bide de şunu merak ettim siz nerden biliyosunuz gerçekten ondan hoşlanmadıklarını?

Arkadaşınız da böyle muhabbetleri seviyo demek ki. Rahatsız oluyorsanız görüşmeyin. Gıcık olmanız arkadaşınızı bozmanıza neden değil. Bide de şunu merak ettim siz nerden biliyosunuz gerçekten ondan hoşlanmadıklarını?
Her göz göze geldiği ona mı aşık olacak?

Ay hiç çekilmez.
Üniversitedeymissin. Sana abla tavsiyesi,kendine kaliteli arkadaşlar seç.
"insan çevresindeki 5 kişinin ortalamasıdır" derler. Ona göre davran
aynennn öyle. Ben sürekli ders çalışıyorum ortalamam inanmazsınız belki ama 3.70/4 üzerinden. Kendi halimde ders çalışan gerektiğinde arkadaşlarımla oturup kahve içen keyif yapan biriyim ama böyle sürekli aptalca konular konuşan insanlara ister istemez sinir oluyorum soğuyorum…

ya benim fıtratım biraz sert agresif olabiliyorum çok bunalınca… nazik olmaya çalışıyorum ama yok
O halde arkadaşınız bu tarz konuyu konuşmaya başlayınca direkt konuyu değiştirin. O konuyu oraya getirirse bir cumlelik bir şey deyip bir işiniz olduğunu soyleyip ortamdan çıkın. Bir süre sonra anlatmayı azaltır.

O halde kız bu tarz konuyu konuşmaya başlayınca direkt konuyu değiştirin. O konuyu oraya getirirse bir cumlelik bir şey deyip bir işiniz olduğunu soyleyip ortamdan çıkın. Bir süre sonra anlatmayı azaltır.
ay umarım. ben de erkek arkadaşımdan ayrıldım mesela. ayrılık acısını henüz atlatamadım. sürekli bana bu tarz konularla geliyor ve bunalıyorum ben de insanım dimi

aynennn öyle. Ben sürekli ders çalışıyorum ortalamam inanmazsınız belki ama 3.70/4 üzerinden. Kendi halimde ders çalışan gerektiğinde arkadaşlarımla oturup kahve içen keyif yapan biriyim ama böyle sürekli aptalca konular konuşan insanlara ister istemez sinir oluyorum soğuyorum…
O kız böyle heyecanları seviyor demek ki. Siz de sizin gibi çalışkan tiplerle arkadaşlık edin.

X