Her gün ne konuşacağız senle dedi...

hasbel79

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2011
255
19
slm herkese burdaki olayları okuyunca helede esi farklı olan biri allh korusun bunları okuyunca halime sükrediyorum.kısaca yazıcam benim diger yazdıgım konuda esimle ailem arası hala kavga kıyamet ama sadece gizli bir sessizlik var neyse benim sorunum dün yasadıgım birsey ve benmi takıntı yapıyorum diyorum.esimle ayrı yerlerdeyiz sadece onunla iletişimimiz tel.haliyle.esim bana karsı cok mesafeli ne bileyim insan uzakta olanı daha cok özler yanınyken bilemez bunu dün aradım beyefendiyi ben aradım aramadı gece aradım beyefendi halı saha macından gelmiş yorulmus dus almıs vb aklına aramak gelmemiş aradım soguk bir ses ben ded,m niye aramadın ......her gün konusucak ne bulcaz ya dedi bana...bu lafa taktım ben insan esiyle sabahlara kadar konusucak birsey bulablir bulmazsa benim digerlerinden farkım ne ozaman ben burda tek basıma bebegimin hersorunuyla ugrasırken onun tek derdi kendiz zevkleri rutin bir sekilde aramak için bir gündüzleri birde geceleri arar onuda dün nekonusacaz diyip kestirip attı benimle bukadar sogukken ben onu aileme karsı deli gibi savundum ama annmlere hak vermeye basladım bu adamda bana karsı bir sevgi yok sanki.yani srırf yapmak için.bastan beri böyleydi ben yanasan taraf o hep seviyorum diyemem ben ben önecden böyle değimiydimde böyle konusuyorsun yani değişmedşm hep böyleydim diyor ama insan evlendiginde ne bileyimya içinden hiç gelmezmi okdar uzaktayım seni özledim diycek bukdar ben soruyorum özledinmi beni seviyormusun beni kokumu özledinmi hep ben ben ben ben kendini naza ceken taraf o ben erkegim sanki.yaniben bu adamın arkasında ne zamana kadar durcam annmelere kalsam coktan ayrılmam gerekti ve halen annem özellikle esmin beni sevmediginde ısrarlı belkide haklı benmi göremiyorum. su an geceden beri tel.kapalı içim buruk uzakta bir memleketde esimin sesine hasretim onu bile bana cok gören biri var karsımda beni seviyormu yani bu adam....ne yaplır nasıl bir tavır gösterilir su ansoruyorum size.???????????????????

şuan için o arayana dek aramam bı sure ben olsam.. aradığında da bir açarsam bir açmam. sorarsa da duymadım,işim vardı vs.. uydururum. ama ne olursa olsun böyle..bir süre ben hiç aramam.. anlarsa o da!

annemlerede diyemiyorum cok kötüyüm farklı seyler geciyor aklımdan bilmiyorum uzaktayım istanbulda olano ben değilm.ama öle seyleri gecirmek istemiyorumyapmaz blirim ama bu soguklugu artık cıldırtıyor beni.ayrılmak an meselesi ama bebegim var benim kaprislerm yüzünden belkide bebegim yani bunu hak etmiyor ama bilmiyorum bir insan sevildigini bilmemezse zulum bu

eşiniz biraz size karşı saygısız gibi sanki... ne demek ne bulcaz hergun konuscak.. ne görüyo ya bu sizi.. evde çocuk baksın buyutsun,ben günümü gün edeyim mi.. babalık bu demek değil bana göre.... siz eşiyseniz ayrıyeten bebeğinizinde annesisiniz. sizin üzerinize daha çok titremesi lazım.. niye ayrı şehirlerdesınız bu arada?

hep böyle yaptıgında geciştirmiştim aynı bahanaleri sıralardı hep ama artık tavrımı koyucam bende aramıycam ama bilmiyorum düşünün beni bir basıma burda hayat mücedelesi veriyorum cocuk hasta oluyor benyalnızım aglıyor sarlıyorum onu babası yerinede sarıyorum ama adamın macı bizden öenmli ya delirmmemk içten değil zevkleri hayatı bizden degerlimi.birde benim aileme kalktı saygısızlıgın en kötüsünü yaptı ben onu aileme karsı korumaktan iki haftadır bunaldım beni anlamyan aileme tahammül edemeyen bir es ama ben seviyorum

biraz başına buyruk, özgür yaşamayı seven bir tip galiba eşiniz. hem ne olursa olsun ailenize saygısızlık yapması hoş değil.

ben öğretmenim bir sene ayrıyız su an.sadece tel bana bir sıcak laf edecek benim istedigim bu bana dedigi hep buydu ben sana her gün ne bulayımokula gittim eve geldim bu yani.birde edebiyat öğretmeni kendisi sadece bir laf ya istese arkdaslarıyla saatlerce konusur ben neyim gözünde bunu sorgular oldum su an bebegimi düşünmesem neyse biz anneyiz ya katlanıcaz beni sarmıyor beni sevmiyor ben onu nasıl özledim bilseniz

Ne arayın ne sorun.. umursamaz davranın bakalım o ne zamana kadar sabredecek aradığında evdeym demeyin başka yerde olduğnuzu gezdiğinizi veya arkadasınzda olduğnuzu söleyin.. ama bi süre aramayın o arayana dek. Ölçün sevgisini üzerine gitmekle olmaz:KK50:

eski acıtım konuyu bilenler halen eski saygısızlıgı sürüyor aileme düşman su an benim onlardan ayrılmamı istiyor hatta onlarla az konusmamı.ozamn hersey yolunda olakmıs peki bu soguklugu kim gidercek ozman beni amacı yapayalnızmı bırakmak annme hak vermeye basladım

tavrınızı bu sefer net koymayı deneyin bence. ben şüphe olarak hiç bakmadım da sadece herşeyden,sizlerden çok emin olmanın verdiği bir sallamışlık var eşinizin üzerinde... tavrınızı koyun da biraz kendine gelsin.. hadi sizi de geçtim bebeğinizin ağzından çıkacak anlamlı/anlamsız bir ses bile duymak istemez mi bir baba....bırakın aramayın sakın ya... biraz anlasın. biz bayanlar çok ince düşünüyoruz ama erkeklerin çoğu malesef öyle değil işte...

şuan için o arayana dek aramam bı sure ben olsam.. aradığında da bir açarsam bir açmam. sorarsa da duymadım,işim vardı vs.. uydururum. ama ne olursa olsun böyle..bir süre ben hiç aramam.. anlarsa o da!

bayan aramazsa canına millet bilir hiç aramaz belki,siz evli değilsiniz galiba..sevgililer böyle küçük oyunlar yapar ama evlilikte olmaz bu. küçük bebeği varmış bu da ayrılacak bir sorun olmadığına göre çözüm bulmak lazım .

başlık sahibi arkadaşım eşini seviyorsun. ailen kışkırtmasa eşine bu kadar kızmayacaksın, herkesin ağzından çıkar böyle laflar, uzaktayken de olur böyle şeyler, allah bir an önce kavuştursun sizi, o zaman bunların hepsi geçer inş

bayan aramazsa canına millet bilir hiç aramaz belki,siz evli değilsiniz galiba..sevgililer böyle küçük oyunlar yapar ama evlilikte olmaz bu. küçük bebeği varmış bu da ayrılacak bir sorun olmadığına göre çözüm bulmak lazım .

başlık sahibi arkadaşım eşini seviyorsun. ailen kışkırtmasa eşine bu kadar kızmayacaksın, herkesin ağzından çıkar böyle laflar, uzaktayken de olur böyle şeyler, allah bir an önce kavuştursun sizi, o zaman bunların hepsi geçer inş

peki sizin fikriniz ne? ne yapsın? aramaya devam mı etsin...

ya canım yapısı öyledir belki. bak benim anneciğimin tek evladı benim.evliyim. dolayısıyla hergün telefonda konuşuruz. ama anneciğim yapı itibariyle hiç ben gibi değildir, konuşmaz pek, sessizdir, ağzı laf yapmaz yani... ben takılırım ona "konuşmaya konuşmaya sonunda konuşmayı unuttun". bazen açar telefonu susar... eee laf da kalmadı ki ne diyeceğim der? :) hani acaba eşin de mi annem gibi. annem öyle der ama akşam 7ye kadar sıkça da arar. eşim gelince aramaz. bazen öyle saçmalarız telde tvden bahsederiz... hakikaten konu bitebiliyor yani...

hem erkekler de bizler gibi gününü falan anlatmayı sevmez pek. sana bu tarz bir şey dediğinde "aşkolsun, seslerimizi bile duymak yetmiyor mu" de. hemen kötü şeyler düşünme.

aramıycam ama ben bu dönemi tamamladıgımda evime gidicem aynı eviniçindede tavırlarını biliyorum benim ortaya karısık sevgi sunmamla yürümüycek hep böyle oldu 3 yıldır ne gelipkendiglinden öpmüştür sarılmıstır gecer tv karsısına gece olunca farklı tabiki ama o zaman farklı sadece.ya gecen atvyi izliyorum esrayı bir kızla oglan nasıl sarılmıslar sarmalamıslar birbilerirni türkiyenin karsısında nerdeyse öpüşcekler ne ask ask fıskırıyor her yerden ama oglan daha sevgi dolu anlamıyorum seversen herseyi güzel gelir sevgisi sesi aglaması resmen sate bakıyor bugün 40 dkolmus konusalı yeter bu nedir yok tarifesi bitermişde

peki sizin fikriniz ne? ne yapsın? aramaya devam mı etsin...

bence dengede olmalı, ne çok arayıp boğmalı ne de o ararsa konuşuruz , zaman zaman açmam gibi oyunlara girmemeli. bence kendinizi evliliğinizden birbirinizden soğutmayın , inanın bana aynı şehirde aynı evde yaşayınca bunlar geçecek.bu tarz şeyleri bende yaşadım ayrıyken soğukluk giriyor birlikteyken kumrular gibi olunuyor.

ya yeni üyeyim bu yüzden alıntı ile cvp vermeyi bilmiyorum ama bir arkdas yazmıs bıkmıs olmazmıben onunla benden bıksın her yaptıgım zaman diyemi evlendim bende bıksam ne olur bebegimn beni yormasından onun soguk hallerinden gelip iki günlügüne suraya ailemle tartsımasından uzaklıktan bıksam bıktım desem bukdar kolaymı ben anneyim cünkü

Habel, anladığım kadarıyla eşinizin üzerine çok düşüyorsunuz.

Ben her zaman bir kadının ''beni seviyor musun, özlüyor musun, güzel miyim, yakıştı mı'' sorularını eşine sorduğu anda KAYBEDECEĞİNİ savunanlardanım.

Bu bir savaş değil elbet ama erkek mantığı bu.

Sizin yerinizde olsam, yalnız kalacağım bir evim varsa oraya giderdim, bu süre zarfında sosyal hayatıma ağırlık verirdim eşimi aramazdım. Arada bulunduğunuz yerin sinyalini vererek mesaj atardım sözde romantik altında.
Mesela ''hava çok güzel, yürümek iyi geliyor. ''

Aradığında geçiştirerek konuşurdum..Sorduğu sorulara ayrıntılı cvp vermezdim.

Kısa bir zaman sonra sizi merak edecektir.

Yanılmıyorsam eşiniz rutinlikten sıkılmış..
Sizide merak etmiyor. Bir annesiniz ve anlaşamadığı ailenizin yanındasınız.
Sizde üzerine düşüyorsunuz.
....

Uzaktan konuşmak kolay mı geldi ; inanın herşey bizlerin elinde.

4odk zaten dolsun diye geciriyor hani öğrenci bir an önce teneffüs zili calsa diye bekler zaten yarısını ben ona bebegimin sesini mırıldanmalarını dineleterek geciriyorum anne ba ba diyor yeni onları duysun diye bekliyorum hep konusmuyoruz o da ne yapıyor lan diye konsuyor bebegimizle öle yani ama ne bileyim hani kadınız bir his ya sezemiyorum bana karsı onda

X