Her haksız durumda kendini haklı çıkaran nankörler..

Konunuzu tesadüfen ağzım açık okudum.
Aldatılmışsınız, üzerine affetmişsiniz. Daha ne olsun?
Bide hala belalarını bulmalarını beklemeleri yok mu

Aldatılıp affetmıssın, sanki kandırılmışta beter olmasını bekliyor. Sanırsın hakkına girılmıs.

Bide hala belalarını bulmalarını beklemeleri yok mu

Aldatılıp affetmıssın, sanki kandırılmışta beter olmasını bekliyor. Sanırsın hakkına girılmıs.
Adam alemlerde takılırken kadın hüzünle kombiyi kısıyormuş. Güldüm Allahım başıma getirme. :KK70:
Gurur önemli şey, konu sahibi bu adamdan hala çocuk yapmaya çalışıyor birde, diyecek birşey bulamıyorum.

Bu konuyu görmemezliğe geleyim dedim yine önüme çıktı.
Ağır konuşacağımı düşünüyordum çünkü...
Yumuşatarak yazamaya çalışayım bari.

Ablacım sen niye açtın ki konuyu önce onu anlamadım. Yani adam memnun. Sen memnun. Ailen memnun anlamadım yani. Adam memnun gidiyor yemediği halt kalmıyor eve geliyor yemek tamam, ütülü gömlekler hizmetçi evde zaten. Aile memnun kızlarının bir eli yağda bir eli balda.
Asıl sen memnunsun. Aldatan farkına vardığın kocayı "bışıyın dimiyin bışınamam" diyosun. Niye ? Ben söyliyim çünkü bir tarafın yemiyor. Kendi ayakları üstünde durup gururlu,onurlu insan olmak gerçekten yorar insanı. Hergün çalışacaksın yorulacaksın. Kıyamam sana.

Yani işin en kısası sende haklısın be ablacım napalım dışarda gerçekten hayat zor.

X