Her şey aynı :(

hazansonbahar

hayata tutunma zamanı...
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2008
106
0
eşimle ayrılma noktasına geldik,zaman verdim değişir belki diye hani bana yaptıklarının hata olduğunu anlar da herşey düzelir diye ayrı yaşadım 1 ay önce döndüm eve ama herşey aynı kızlar eşim hala beni tartaklıyor hala hakaretler ediyor bu hayata devam etmeyeceğim,,siz daha önce de hep söylediniz ya doğruydu bana değer vermeyen bi adama ben neden değer vereyim ki çok üzüldüm çok ağladım ama değişmiyor düzelmiyorr senağlama :1no2::çok üzgünüm::roflol:

İçerik nedeniyle”Ah erkekler “bölümüne taşınmıştır
Editör arkadaşımın da bilgisine

bi insan 7'sinde neyse 70'in de de odur.
maalesef eşiniz kaba kuvvet yolunu seçenlerden.
el bir kere kalktı mı zaten alışkanlık yapar. hiç inanmadığım şeylerden biridir; sinirle vurdum bir daha olmaz lafı.
dayak atan erkek için o bir hata değildir ki düzelsin. normal görüyorlar onu. o yüzden değişmesi beklenemez.
hakkınızda hayırlısı olsun diyeceğim. siz zaten elinizden geleni yapmışınız ama karşınızdaki haketmemiş.

rabbim hakkınızda hayırlısını versin
sizi tartaklayan bir koca ile hayat gecmez ne yazıkki en dığru kararı vermişşsiniz

değişmesi için zaman tanımışsınız
fırsat vermişsiniz anladığım kadarıyla...
hala devam ediyorsa size düşen yollarınızı ayırmaktır
bir yuvanın yıkılmasını elbette istemeyiz
ama dayak ve hakareti hiç kimse hak etmez
dövmek ne demektir ya insan evindeki hayvanına bile vurmaya kıyamaz
değil ki bunu bir insana yapasın
buna katlanmak zorunda değilsin kendi ayakların üstünde durabilir
kimseye bağımlı olmadan yaşayabilirsin
kimsenin kimseye bunu yapmaya hakkı yok
sende sana bunu yapan eşine buna devam etmesi için izin verme

sanırım anlayışlı oldukça taviz verdikçe daha da eziliyor insan..ben hep düzelir alışırız birbirimize diye düşündüm zamanla herşey yoluna girecek diye düşündüm.ama öyle değilmiş eğer başta nasılsa öyle gidermiş evlilikler.,,tabi istisnalar var...bu da benim sanssızlığım galiba:a015:

arkadaşım benimde senin gibi bir derdim var erkekelr değişmiyo hiç bizaman değişmiş gibi gözükürler ama değişmezler yine bildiğini gibi yaparlar bende az şeyler yaşamadım evi bıraktım anneme gittim ama olmuyo anne evine dönsede olmuyo ağır geliyoruz evli sürdürmekde zor ama kadınların kaderi bu gibi ya herkez aynı erkekler kendi egolarını tatmin ediyolar .umarım iyi olur düzelir ama zannetmiyorum bende yaşadım ama oğlum var onun mutluluğu için sen önce sakin düşün yaşadıklarını ve gidişatına bak eşinin iyi karar ver bence arkadaşım.

Eğitimcisiniz yani mesleğinizde var.
Bu adamın eziyetlerini cekmek zorunda değilsiniz.
Bi an önce o ei terk et...

Seni biriylemi yakalamışta bu şekilde eziyet ediyorÇok üzgünüm çoook:mymeka::eek:klava:

X