Her şeyi tüm samimiyetimle anlatıp, gerçekten danışmak istiyorum?

gunces

Guru
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2020
7.154
38.142
Yani adam matah değil ama zorunluda matah değil
Önünü arkasını düşünmeyen, alemin adamına 100 binden fazla para harcayan, gerçekleri görüp mantığını kullanmayan biri
Körler sağırlar birbirini ağırlar durumu olur evlenirlerse

Zorunlu adama gore matah, hic degilse kizin duzenli bir isi var. Memur olabilecegine pek ihtimal vermesemde burada memur olup maas kartini esine verip esinden harclik alan hikayeler de okudugum icin olabilir diyorum. Sadece hic sevgi, deger gormemis ve kendine deger vermiyor. Ilk kez boyle birini goruyorum, benim gibi biri ile bile evlenmek isteyen birini yazmis cok uzucu. Hayatinda hic mi normal birini gormedi diye insan dusunmeden edemiyor. Dugunde tanistigi birini bile kendi aile yapisini bile bile cat kapi eve goturmuslugu var. Su konuda ve diger konularda anlattiklari akillara zarar ama bir ihtimal gercekse hem kiziyorum hem uzuluyorum ben bu kiza. Bu gune kadar hepimiz yeri geldi kizdik ettik, bazen inanmadik dalga gectik ama zorunlu bu gune kadar hickimseye kirici konusmadi. Ne yaparsa sadece kendine yapiyor, burayi fikir almak icin degil de gunluk olarak kullaniyor. Bence hicbirimizin yazdiklari umrunda bile degil, umrunda olsa bu gune kadar kendisine cok sey yazildi cizildi insan bir durup dusunur ama zorunlu gerek duymuyor. Insanlar bir yerden sonra artik dalga gecmeye basladi ki bunun sebebi yine kendisi cunku her konusunda dozu biraz daha arttirip citayi yukseltti.

mariatheresia

Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2022
198
357
Öncelikle söylememiz gereken şey aşağılık kompleksin için mutlaka destek almalısın hayatındaki en değerli kişi sensin bunu hiçbir zaman aklından çıkarma ve ne görünüşünden ne maddi durumundan utanma seni seven her türlü sever. İkincisi istersen bir saatte aşık olur ikinci saatte sevişirsin bu durum ve insanların fantezileri kimseyi ilgilendirmez. Saç çekmeyi zorla ilişki olarak gören insanlar oldukça komik bana sorarsanız da seks esnasında mıymıy muc muc bebek gibi elimi tut zırlaması yapanlar tuhaf mesela, seks içgüdüseldir içgüdüleriyle hareket eden canlılar hayvanlardır; hazzın dorukta olduğu zamanlarda bazen kontrol mekanizmamızın dümenini elden bırakmak doğal . Sorun bundan öte hayatta hiçbir vasfı olmayan bir adama bu kadar çabuk teslim olmuş olman ve çok erken ciddi kararlara kalkışman bunun da sebebi birçok arkadaşın bahsettiği gibi psikolojik problemlerin. Şunu hiçbir zaman unutma bir yerlerde seni en yalın en gerçek halinle gerçekten çok sevecek bir insan var ve bir gün gelip seni bulacak

Gameking

Guru
Pro Üye
31 Temmuz 2011
2.719
8.278
Abovv oral sex mi.
Dus sirsainda zorla ilişkimi .
Yok bu kız bir tuhaf bunlar.nasil ilsiki türleri.sen hiç evlenme yavrum senin evlilik pek tat dökmez
Önceki sevgilisi iş yerinden bir adamdı zorunluya yarım saat oral seks yaptırıp pişirdiği yemeği yiyip evine gidiyordu.
Şimdi evlenmeyi düşündüğü adama ilk günden bütün sosyal medya hesaplarının şifrelerini vermiş, önceki sevgilisi ile yaşadığı tüm mahremini anlatmış adamda buna banyo yaparken çıplak fotoğraflarını çekip atıyormuş ilk buluşmalarında günlük ev tutmuşlar adam zorlamış birliktelik için şimdide regl döneminde birliktelik yaşadıkları için mutlu benden iğrenmedi diye

Reinaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2022
687
1.802
Yok siz eski konuları bilmiyorsunuz. Zorunlu buna ödetmez bu paraları. Yeni borçlar yapar bu adama da yedirir. Bu adam da hırlı biri değil. Sapık gibi bişi. Duşta çıplak fotolar atıp ilişkiye zorluyordu zorunluyu. Sonuç başarmış.
Ohaaa 😂 bunları bilmiyordum. Bizimki herkes için borçlanıyor yani. Zorunlu da iki fotoya her şeyini feda etmiş ya 😂

zorunlualann

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
635
-80
26
Zorunlu, diğer adam hakkında yazarken bile siz haklıydınız demişsin. Yine buradaki kadınlar önceki konularını tamamen görmezden gelip dinlemeyeceğini bile bile sana yol gösteriyor. Bunun sebebi de aslında rahat cinsellik yaşamandan falan değil. Tehlikeli yaşıyorsun zorunlu. Bu adam önceki gibi değil. Öncekinde sen kendin bile isteye para harcadın ve bitti ilişki. Ama bu adam tehlikeli bak, cinsellikte sertlikten hoslananlar olabilir hiçbir şey demem, fakat sen de şunu bil, kimse biriyle yaşayacağı ilk ilişkide bu eğilimini göstermez. Bak derdin ne gerçekten bilmiyorum, hayatının neresinde kırıldın ve toparlayamıyorsun hiçbirimiz bilmiyoruz. Ama buradan seni hiç görmeden bile hepimiz senin sevgi açlığının ayan beyan farkındayız. Bu gerçeği reelde tanıştığın insanlar görmüyor mu sanıyorsun? Yapma, bu adamı gönder ve tedaviye başla.
Haklısınız tam kaç kere deneyimlerim oldu biri de böyle yaklaşmadı bana şimdi oldu diye mutluyum en aZından merak ediyordum . Ve görmüş oldum , bi destek alacağım kendimi toparlayayım da

zorunlualann

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
635
-80
26
Önceki sevgilisi iş yerinden bir adamdı zorunluya yarım saat oral seks yaptırıp pişirdiği yemeği yiyip evine gidiyordu.
Şimdi evlenmeyi düşündüğü adama ilk günden bütün sosyal medya hesaplarının şifrelerini vermiş, önceki sevgilisi ile yaşadığı tüm mahremini anlatmış adamda buna banyo yaparken çıplak fotoğraflarını çekip atıyormuş ilk buluşmalarında günlük ev tutmuşlar adam zorlamış birliktelik için şimdide regl döneminde birliktelik yaşadıkları için mutlu benden iğrenmedi diye
Valla olan bu ne yazıkki ;(

zorunlualann

Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2021
635
-80
26
Zorunlu bu devirde nasıl böyle herkese güvenip sürekli değişik kişilerle ilişki yaşayabiliyorsun? Ya sana zarar verseler. Ya hastalık kapsan ne olacak. Bu adam sapık daha önce ki konunda da anlatmıştın duş ta resimler, şimdi sert yapmalar falan normal değil.
Git bir psikoloğa derdini anlat tedavini ol. Düzelince önüne çok daha iyileri çıkacaktır.
Banada öyle geliyor sapık gibi yani cunku beğenmediği fotoğraf kalmamış benden sonra yapmıyor aama sürekli her sabah fotoğraflar her saman duştan sonra fotoğraflar atıyor , beni hep arzuladığını söylüyor . İnşallah tahminlerimde yanılırım

Led_BiR_Vele_DisTiri

Amaaaan Zırt !
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Aralık 2009
18.640
64.321
Banada öyle geliyor sapık gibi yani cunku beğenmediği fotoğraf kalmamış benden sonra yapmıyor aama sürekli her sabah fotoğraflar her saman duştan sonra fotoğraflar atıyor , beni hep arzuladığını söylüyor . İnşallah tahminlerimde yanılırım
Sen tahmin falan yapma.
Çünkü zaten yanılıyorsun.
Bu adam sapik.
Kocam bana her gün bu dediğin şekilde foto atsa o bile hoşuma gitmez.
Kaldı ki elin adamı bana 2 ayda her sabah ve dustan sonra foto atacak onu da seviyorum diye kendimi ikna edecem.
Sen akıllanmazsin

Mavisaclikadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
1.940
2.661
Bekler biliyorum. Hayatımda hiç böyle birini görmedim . Yani ilk kez benim gibi bi manyak ile evlenmek isteyen birini 😔😔
Evlilik bir bitiş değil başlangıçtır zorunlu. Eğer evliliği amaç olarak görürsen hata edersin. Gerçekten tanımadan evlenme, iki ayda adamı ne tanıdında hemen güvendin birlikte oldun ve evlenmeye karar verdin. İnşallah gelip burada hamile miyim konusu açmazsın

Esra_fb

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
1.275
926
Evlilik bir bitiş değil başlangıçtır zorunlu. Eğer evliliği amaç olarak görürsen hata edersin. Gerçekten tanımadan evlenme, iki ayda adamı ne tanıdında hemen güvendin birlikte oldun ve evlenmeye karar verdin. İnşallah gelip burada hamile miyim konusu açmazsın
Umarım evlenmek için hamile kalmaz 😔.
Üzülüyorum bu kıza. Kesinlikle kötü bir insan değil ama değer görebilmek için yanlış kararlar alıyor.

Mavisaclikadin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2018
1.940
2.661
Umarım evlenmek için hamile kalmaz 😔.
Üzülüyorum bu kıza. Kesinlikle kötü bir insan değil ama değer görebilmek için yanlış kararlar alıyor.
Size katılıyorum. Yorumlarımızı okuyorsan eğer zorunlu bu söylediklerimize kulak ver. Kimse kötülüğünü istemiyor. Gençliğine yazık, sana yazık. Beş para etmez adamların oyuncağı olma. Müsade etme seni kullanmalarına

ulasimiz

Hızır Senin Kalbindedir Be Güzelim..
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
4 Mart 2012
12.159
26.244
Detaylar çok mide bulandırıcı.

ceycey0406

heyyooooooooo
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
42.090
113.084
Detaylar çok mide bulandırıcı.
kesin anne babasından birinde ya da her ikisinde bir sorun vardır.hakkıyla evlat yetiştirmemişlerdir.psikolojik sorunu varsa asla tedaviye götürmemişlerdir.sevgi gösterdiklerini hele hiç sanmıyorum.sevgiyi saçmasapan erkeklerde arıyor çünkü.azıcık yüzüne gülene maddi manevi herşeyini veriyor.maaşını da yiyordur böyleleri bu kızın.herkes anne baba olmamalının en büyük ispatı zorunlunun ailesi bence.

naz70

Guru
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
1.776
2.715
Ah zorunlu sana kızıyorum ama üzülüyorum da. Kendine yazık ediyorsun