Hera klinik ile vajinismustan kurtulun mutlu olun 😍

Aslaaaaa. O soruyu sorduğumuz an kadının surat ifadesi resmen değişti. Buraya imzayı atmadan tedaviye başlamıyoruz dedi ve o kağıtta ücretin tamamını ödememiz gerektiği yazıyordu. Hiçbir şekilde ödememizi geri almayalım diye tedaviye başlamadan önce o kağıdı imzalatıyorlar. Bunu imzalamazsak ne olur dedik tedaviye başlamayız dediler. 6000 tl direk peşin istediler.

Evet bende yok sukurler olsun.Ablam gecen yil evlendi oda bu dertten muzdaripti doktor tedavisi gordu kurtuldu ama burda %1000 gibi tabirler reklam kokuyor.Yani biz bu hastliktan kurtulduk memnun kaldim demekte yeterli.Zaten uyede banlanmis.Bu isi yapabilen doktorlar var arastirinca bulunuyor zaten.
doktor önerisi verebilir misiniz

Hiç biriniz inandırıcı değilsiniz! Hera kliniğin yeni üye olup hemen başlık açma olayından ibaretsiniz, biriniz özelden ya da gruplardan yardım isteyene yardımcı oldunuz mu, destek verdiniz mi, ben de yendim başka bir doktorda ama adına konu açmadım zaten herkes yapıyor bu işi bir tek yapan benim doktor değil ki hazine bulmuş gibi insanlara anlatayım. Ki kaldı ki bana ne ya bana kar payı mı verecek doktor da burda onu övüp durayım. Soran arkadaşlara tavsiye ettim ama araştırın da gidin dedim okuyun yorumları öyle gidin dedim bana iyi geldi belki size iyi gelmez, nasıl böyle bir vebal alırım. Doktoruma da burdan teşekkür etmem bunu mu okuyacak sanki yalandan bir de o hanıma teşekkür bu beye teşekkür yazmışsınız offf insanları salak yerine koymayı bırakın, çocuk mu kandırıyorsunuz..
doktorunuzu önerebilir misiniz , isanbulda mı

Belki yararı oluyordur bilemem ama çok tuzlu muayene ücretleri var herkesin de bütçesi kaldiramaz zaten. En iyisi beyninde bitirip cesaretini toplayip o kliniklerde de önerdikleri dilatör setlerini kullanıp bu hastalığı yenebilmek. Hem paran cebine kalır hemde sen kendin başardikca kendine güvenin gelir.

Mucize gibi düşün canım. Yani gidince anlıyorsun zaten. Yapabileceğine. Öncelikle kişinin kendine inanması şart tabiki 👍yaşamış ve test etmiş ,tedavi olmuş biri olarak yazıyorum. Çözüm=%100 kesinlikle

Bende hera klinikte tedavi oldum canım. Tedavi öncesi ücret aldıkları doğrudur. Ama gayette güler yüzlü ve sıcak insanlar. Çözüme de %100 ulaştım. Olumsuz düşünceniz açıkcası beni çok şaşırttı.

Sonuçta burda bir emek var. Bedavaya kimse
iş yapmazki arkadaşlar komik olmayın lütfen. Bende tedavi oldum olay bu şekilde işliyo. Garanti veriyo zaten. Ve olumsuz sonuç alan yok.

Herkese merhaba,

Bir yıllık evliydim ve eşimle ilişkiye girememiştim. Evlendikten sonra psikoloğa gittim fakat bana bir faydası olmadı. Her akşam bir sonraki gün başaracağız düşünsesi ile tam bir yıl erteledik. Hep aklımda herkes yapıyor ben de yaparım düşüncesi vardı. Hera klinikten aldığım randevuyu bile bir hafta bu sebeple erteledim. En büyük pişmanlığım bu. Siz lütfen daha fazla etlemeyin.

Sonunda hera klinikte vajinismus tedavisine başladım ve 4 seans sonrası eşim ile denemelere başladık. 3. denemizde başarılı olduk çok şükür.
Seanslar sonrası inişler çıkışlar oluyor fakat bunlara takılmamak ve pes etmeden devam etmek gerekiyor. Ayrıca aklınızdaki tüm soruları sorabileceğiniz ve her zaman telefon ile ulaşabileceğiniz ve bilgisine güveneceğiniz terapistler var. Burcu hocam ve Ezgi Hanım'a desteklerinden ve güler yüzlü tavırlarından dolayı teşekkür ederim.

X