Herdetayı herkese anlatan kv???

krkmzzz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2012
370
205
Merhaba hanımlar...
Çok konuşan ve boş konuşan Bi kv var. Şöyle ki , dört görümcem var r hepsine benimle alakalı her detayı anlatmasından aşırı rahatsızım. Görümcemle konuşuyorum sen neler yapıyorsun yoğun kadın Dedi bana misafirlerin varmış yoğunmuşsun teyzen gelmiş üçüncüye hamileymiş annenlere gitmişsin mantı yemeğe bilmem ne gibi sürüp giden saçma detaylar ya da yanyanaysalar ben sonradan geliyorsam bizden senden konuşuyorduk diyo Mesela ya da bişey anlatıyorum he biliyorum annem söyledi diyo mesela .. Yani aklınıza gelebilecek her detayı ,konuştuğumuz herseyi ,benim söylediğim ya da duyduğu herseyi bana bişey aldıysa onu Bi yere gittiysek eşimle onu , herseyi ama herşeyi sizce ben mi abartıyorum bu normal mi . Benimle aynı durumu yaşayan varmı ne yapmamı önerirsiniz lütfennnn yardım

Kv ne anlatma bu kadar rahatsızsan, anne kız bir araya gelince gelin çeliştirmesini durdurmazsın maalesef. Ben anneme mani olamıyorum valla her tlf konuşmasında gelin dedikodusu yapmaktan bıkmadı! Offf amma dedikodu yapıyorsun bile dedim ama nafile , artık gelin anlatmaya başlayınca "tamam görüşürüz anne ben seni sonra ararım " deyip kapatıyorum. Ama yok bir sonraki aramada yine aynısı :kızgın:

Kv manyak kafayi takarsan sen de manyak olursun. Malzeme verme. O yine de bulacaktir illa bir seyler. O kadarini da sallamaycaksin.

Kv ne anlatma bu kadar rahatsızsan, anne kız bir araya gelince gelin çeliştirmesini durdurmazsın maalesef. Ben anneme mani olamıyorum valla her tlf konuşmasında gelin dedikodusu yapmaktan bıkmadı! Offf amma dedikodu yapıyorsun bile dedim ama nafile , artık gelin anlatmaya başlayınca "tamam görüşürüz anne ben seni sonra ararım " deyip kapatıyorum. Ama yok bir sonraki aramada yine aynısı :kızgın:
Aslında anlatmıyorum her detayı ama görüşünce illaki duyuyo bişey duymasına gerek yok her detayı söyleyebilir aklınıza gelecek bize gelmiş oluyo mesela telefonla konuşuyorum teyzem geldi diyorum. Onu hemen kızına söylüyo çok rahatsız edici

KV nize herşeyi anlatmayın eşinizide bu konuda uyarın. Gorumceniz senden bahsediyoruz diyince benim neyim var ki beni konuşuyorsunuz sürekli diye söyleyin. Bu durum devam ederse KV nize açık açık rahatsız olduğunuzu, anlatılacak bir mevzu varsa kendiniz anlatabileceğinizi söyleyin.

Her detayi kayinvalideye anlatmazsan her detayi anlatamaz.
Ya her detayı anlattığımı kim söyledi on gidiyorsam bir gittiğimi söylerim on yapıyorsam bir yaptığımı söylerim evimiz on dakika mesafe geliyo uğruyo Bi kahve içmeye bişey anlatmama gerek yok o an bişeye şahit olması bişeyi görmedi yeterli

Kv manyak kafayi takarsan sen de manyak olursun. Malzeme verme. O yine de bulacaktir illa bir seyler. O kadarini da sallamaycaksin.
Vermiyorum bu huyunu çözdüğümdem beri ama yine de insan çok rahatsız oluyo hep benimle ilgili konuşuyo diyorum bu kafın o Zaman uyarsam mı yanlış anlar mı

KV nize herşeyi anlatmayın eşinizide bu konuda uyarın. Gorumceniz senden bahsediyoruz diyince benim neyim var ki beni konuşuyorsunuz sürekli diye söyleyin. Bu durum devam ederse KV nize açık açık rahatsız olduğunuzu, anlatılacak bir mevzu varsa kendiniz anlatabileceğinizi söyleyin.
Tamam teşekkür ederim

Ya her detayı anlattığımı kim söyledi on gidiyorsam bir gittiğimi söylerim on yapıyorsam bir yaptığımı söylerim evimiz on dakika mesafe geliyo uğruyo Bi kahve içmeye bişey anlatmama gerek yok o an bişeye şahit olması bişeyi görmedi yeterli
Annenizde manti yediginizidemi gordu sahit oldu.

Vermiyorum bu huyunu çözdüğümdem beri ama yine de insan çok rahatsız oluyo hep benimle ilgili konuşuyo diyorum bu kafın o Zaman uyarsam mı yanlış anlar mı
Ise yaramaz ki. Bir de kotu gelin olursun. Ama bir dene istersen sen bilirsin.

Hayır eşime mesaj atmış napıyorsunuz ev demisiniz diye o da yok mantı yemeğe geldik gibi mesaj atmış
Siz yada esiniz birisi soylemis iste.Size geldi kahve icti o an olanlari anlatir gittim camasir katliyordu birakti kahve ictik gibi cunku isin icinde kendiside var.

Ama manti yemisler annesinde gibi seyleri anlatmasi ayip sizde rahatsizsaniz esinizle agzinizi acmayacaksiniz cok israrli sorarsa herkesten duyuyorum ne yaptigimi diyebilirsiniz.
Aslinda kotu niyetli olsalar size gorumceleriniz sunu yapmissin demezler onlarin sohbet sekli bu demekki.

ya herşeyi anlatma, ya da görmezden gel, bunlar oluyor kötü konuşmadıkça sıkıntı yok, demekki önemsiyorlar :)

Siz her detayı anlatamazsınız kendisi öğrenmez. Bence hiçbir şey anlatmayın rahatsız oluyorsanız.

problem kv de de değil
huyundan rahatsız olmanıza rağmen söyleyen sizde

söylemeyin

birde kızına anlatması normal geliyor bana
ama başkalrından da duyuyorsanız abartabilirsiniz
onun dışında sadece kızlarına çok detay veriyorsa normal

X