HERGUN 100 SALAVATİ FATİH kendi niyetimize okuyoruz mutlaka katılın çok şey kaçırırsiniz Çookk🌿💦k

mesela burda harcadigim vakitte cok sey yapabilirdim. dedigin gibi seytan cok ugrasiyor. Allah yardimcimiz olsun
Aynen canım aynen kesinkkle katılıyorum yaaa aynsiini bende düşünüyodum
Amin canım 🙏
Ben birrbimizi teşvik edelim diye bu başlığı bu yüzden açtım .
O yüzden sizler de ara ara lütfen yazın 😘😘
Allah'a emanet ol canım hayırlı geceler olsun

Kızlar saymadım ama boş kaldıkça yine rabbi yessir okudum yarın zikirmatik alayım diyorum sayısını bilirim tesbihle karışıyor :)
Ayyy canım tesbih Matik inan çok harika bişey yaaa😍😍
Ben bir yere gideceğim zmaan telefondan önce ilk tesbihmatigimi alıyorum :KK70:
Geçen gün teyzem de çok Affedersiniz ama WC ye girdim ellerimi yikiyam baktım parmağımda kalmış tesbih Matik ayyy ne güldüm kendime:KK70::KK70::KK70:
İnan vakit geçmeye geçiyor birisi ile sohbet ederken bile almaya çalışıyorum walal napayım dilim boş durmasın inşallah 🙈

Geçen gün teyzem de çok Affedersiniz ama WC ye girdim ellerimi yikiyam baktım parmağımda kalmış tesbih Matik ayyy ne güldüm kendime:KK70::KK70::KK70:
İnan vakit geçmeye geçiyor birisi ile sohbet ederken bile almaya çalışıyorum walal napayım dilim boş durmasın inşallah 🙈
Alıcam kuzum bugün 😄

Sen de vesile oldun burda görmesem başlamak aklıma gelmezdi Allah razı olsun🙏🏽

ALLAHÜMME SALLİ VE SELLİM VE BARİK ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHI LİMA UĞLİKA VEL HATİMİ Lİ MA SEBEKA VEN NASIRIL HAKKI BİL HAKKI VEL HADİ İLA SIRATIKEL MÜSTEKIYMİ SALLELLAHÜ ALEYHİ VE ALA ALİHİ VE ASHABİHİ HAKKA KADRİHİ VE MİKDARİHİL AZİYM
Manası:
Allahım: Kapalılıkları açan geçmişe son veren hakka hakikatla destek olan mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun aline ve ashabına O’nun yüce kadrü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

dua bumudur internette buldum günde kaç defa okumalı ve abdestlimi olmalı

Dedem şuan yoğun bakımda yatıyor durumu kritik, doktor herşeye hazırlıklı olun dedi.Bende dua ediyorum ama nolur sizde dua edin.Dedem için dualarınızı esirgemeyin. Yoğun bakımdan biraz önce çıkması sağlığına kavuşması için dua edelim dostlarım adı Yüksel dedemin..Rabbim bir an önce ayağa kaldırsın sevenlerinin yüzünü güldürsün rahmetiyle sarıp sarmalasın inşallah amin 🙏

Manası:
Allahım: Kapalılıkları açan geçmişe son veren hakka hakikatla destek olan mahlukatı senin doğru yoluna ileten Efendimiz Muhammed’e O’nun aline ve ashabına O’nun yüce kadrü kıymetince salat eyle selam eyle ve O’nu mübarek kıl.

dua bumudur internette buldum günde kaç defa okumalı ve abdestlimi olmalı

Allahümme Salli ve sallim ve bârik alâ seyydinê muhammedinil fatihi limê uğliga velhâtimi limê sebega nê siril haggi bilhaggi Vel hâdi ilâ sirâdikel mustegîmi ve alâ âlihî ve eshâbihî hagga gadrihî ve migdêrihilazîmm.
Bu canım asıl olan
Kusura bakma canım şimdi gördüm mesajınızı
Yani her dua zikir için abdestli olunması daha makbul
Ama mecburi değil tabiki

Allahümme Salli ve sallim ve bârik alâ seyydinê muhammedinil fatihi limê uğliga velhâtimi limê sebega nê siril haggi bilhaggi Vel hâdi ilâ sirâdikel mustegîmi ve alâ âlihî ve eshâbihî hagga gadrihî ve migdêrihilazîmm.
Bu canım asıl olan
Kusura bakma canım şimdi gördüm mesajınızı
Yani her dua zikir için abdestli olunması daha makbul
Ama mecburi değil tabiki
Bunu okuyrm ozaman abdestli sekilde, pekı belli bir sayısı varmı
Tesekkur ederim canım

Bunu okuyrm ozaman abdestli sekilde, pekı belli bir sayısı varmı
Tesekkur ederim canım
Evet canım 😉
100 tane Salavati FATİH arkasından 1000 ya Latif çok etkili canım lütfen ısrar ediyorum size hergun mutlaka okuyun🙏

Internette okuyan birinin (100 Salavati FATİH arkasından 1000 Ya Latif ) yorumu:

1000 ya latif ardından 100 salatı fatih uygulamasını yapmayan kalmasın. yemin ederim 1 saate varmadan 6 aydır kapalı olan işlerimiz açıldı. Allah şahidimdir. (inanarak yapın, ve 5 vakit namazı ihmal etmeyen bir tabiatınız olması duaların kabul edilmesinde en önemli etken unutmayın)

Eklentiler

• Screenshot_20200403-213115.jpeg
    Screenshot_20200403-213115.jpeg
    73,3 KB · Görüntüleme: 50
Dedem yoğunbakımdan geçen hafta çıkmıştı ama 3 gün önce 3 kez nöbet geçirdi ve şuan durumu kritik.Nolur dualarınızı esirgemeyin bizden, yer gök dua 🤲 Allahım hepimizin gönlüne göre versin dualarımızı kabul etsin, dedemin adı Yüksel 🧿 🙏

Dedem yoğunbakımdan geçen hafta çıkmıştı ama 3 gün önce 3 kez nöbet geçirdi ve şuan durumu kritik.Nolur dualarınızı esirgemeyin bizden, yer gök dua 🤲 Allahım hepimizin gönlüne göre versin dualarımızı kabul etsin, dedemin adı Yüksel 🧿 🙏
Rabbim tez zamanda Ya Şafi ismi ile şifa versin canım benim 🙏
Çok geçmiş olsun.
Canım deden için günlük 100 tane İhlas mutlaka oku.
Her gün 1 tane en azından İsmi Azam duası MUTLAKA oku.
Ve bol bol deden için Ya Şafi bol bol çek.
İnşaalalh bende dualarımda geçireceğim dedeniizi🙏

Rabbim tez zamanda Ya Şafi ismi ile şifa versin canım benim 🙏
Çok geçmiş olsun.
Canım deden için günlük 100 tane İhlas mutlaka oku.
Her gün 1 tane en azından İsmi Azam duası MUTLAKA oku.
Hemen okumaya başlıyorum kuzum bilinci de kapalı çünkü.Rabbim yardımcısı olsun 🙏
Ve bol bol deden için Ya Şafi bol bol çek.
İnşaalalh bende dualarımda geçireceğim dedeniizi🙏

X