Herkes bakımlı mi

bakım der demez aklıma saçlarım geliyor. 2 yıl önce ombre yaptırdım, öyle bi zarar verdi ki saçıma kazık gibi oldu bir süre elseve mor şampuanı kullandım günü kurtardım. Sonradan dünyaca ünlü davinesin keratinli ürünlerini uyguladım . öyle bi rahatladım ki saçlarım bebk gibi oldu çok güzel sakinleştirdi fakat 2-3 ay sonrası etkisi kaybetmeye başladı. tekrar almayı düşünürken bu kez de arkadaşımın çok memnun kalıp kullandığı liquid keratin ürünlerini deneme şansım oldu. Kendime set halinde alıp 2 ay kullandım. Üstüne tatile gitmeme rağmen saçıma çok güzel etki etti yani şöyle sürekli kullanmak mı bi kez kullanmak mı derseniz 2 tık likit keratin önüne geçti. Kalıcı etkisinin olduğunu zaten çoğu yer de okumuştum 5 ay kadardır tek bakım ile duruyorum tavsiyemdir.
Saf keratin ben de yükledim üst üste 3 kere . Öyle ahım şahım bir fayda görmedim bir tek saçı iki ucundan tutunca kopmuyor. Davinesin keratin bakımını da denedim. Devamlı kullanmak gerekiyor. 1000 li fşyatlara çıkmıştı en son😞

Saf keratin ben de yükledim üst üste 3 kere .
yalnız saf keratin mi kullandın acaba. çünkü saç tipine göre öneri de bulunuyorlar. 1000 tl falan vermek zorlar ya beni daha küçük setlerinden almıştım. ama liquid keratin daha cuzi geldi bana ve bi kez kullandım ve bi daha ihtiyacım olmadı. sürekli kullanım gerektirmiyor

yalnız saf keratin mi kullandın acaba. çünkü saç tipine göre öneri de bulunuyorlar. 1000 tl falan vermek zorlar ya beni daha küçük setlerinden almıştım. ama liquid keratin daha cuzi geldi bana ve bi kez kullandım ve bi daha ihtiyacım olmadı. sürekli kullanım gerektirmiyor
Saf keratin evet intense idi galiba adı. Kabarmayı ve kırıkları onarmadı. Banyo sonrası morfose milk shake le o sorunu çözdüm

X