Herkes çift, ben neden tekim diyenler...

Ya yerimm. Ayni benim ufakligi tarif ettin. Surekli koala gibi yapışık yasiyoruz. Mutfakta is yaparken bile ayagimin dibinde yatiyor. Bana temas etmeyince huzursuz oluyor cocugum 🤣🤣
Ay evet illa ben mutfaktayken mutfakta yatar. Kaç kere de üzerine bastım mutfakta ayağımın dibine yattığı için. Tuvalete bile birlikte gireriz. Gelir sürtünür bacaklarıma, dizime tutunup bana uzanarak dudaklarımı yalar :KK70:. Bir ara aynı anda o da kuma giriyordu illa ki, aynı anda tuvaletimizi yapıyorduk 😂. Yatakta uzanırız birlikte, o baya uyuyor olur. Salona giderim oturmaya, beş dakika geçmeden gelir konuşa konuşa 😂 “gittin geri gelmedin beni de çağırmadın” diye azarlıyor sanırım o sırada 😂.

2-3 yaşında, annesine aşırı aşırı düşkün çocuğu olan bir kadın gibi hissediyorum kendimi. O yaşta çocuğu olan ebeveynlerin şikayet ettiği şeyler yaşıyorum resmen.

Ay evet illa ben mutfaktayken mutfakta yatar. Kaç kere de üzerine bastım mutfakta ayağımın dibine yattığı için. Tuvalete bile birlikte gireriz. Gelir sürtünür bacaklarıma, dizime tutunup bana uzanarak dudaklarımı yalar :KK70:. Bir ara aynı anda o da kuma giriyordu illa ki, aynı anda tuvaletimizi yapıyorduk 😂. Yatakta uzanırız birlikte, o baya uyuyor olur. Salona giderim oturmaya, beş dakika geçmeden gelir konuşa konuşa 😂 “gittin geri gelmedin beni de çağırmadın” diye azarlıyor sanırım o sırada 😂.

2-3 yaşında, annesine aşırı aşırı düşkün çocuğu olan bir kadın gibi hissediyorum kendimi. O yaşta çocuğu olan ebeveynlerin şikayet ettiği şeyler yaşıyorum resmen.
Bazen sinir bozucu oluyor ama hatirlayinca cok tatli geliyor insana 🤣

Geçmiş olsun. Biz de geçen yıl erkek arkadaşımla kötü bir tartışma yaşamıştık. Pandemide gerçekten aşk acısı normalden daha zor geçiyor. Her yer kapalı, arkadaşlarla buluşayım desen yok (bir de benim arkadaşlarım ailelerinin yanına dönmüştü, ben öğrenci evimde tek kalmıştım). Ne okuduğumdan anladım ne ders çalışabildim neyse ki aramızın bozukluğu 1 hafta sürmüştü bizim. Üç günde 3 sezonluk dizi bitirmiştim, her bölümü 1 saatten 51 bölüm 😅. Umarım çabucak atlatırsın 🥰.
İnşallah 😂 Hala devam ediyor mu iliskiniz merak ettim 😄

Yaa atandığım zaman maddi gücüm olduğunda bende sahiplenicem okuyunca ayri bir heves ettim

İnşallah 😂 Hala devam ediyor mu iliskiniz merak ettim 😄
Evet evet devam ediyoruz 🥰. Pandemi ve uzak mesafe yıpratmıştı geçen yıl. Seyahat yasağı da olunca 7 ay görememiştik birbirimizi.

Biz 6 yılı doldurmak üzereyiz, üniversitede ikinci yılımızdan beri birlikteyiz. Sevgilim atandı, ben de mezuniyet sonrası ailemin yanına döndüm. Şu an sevgilimin yanındayım, 1.5 aylığına yanında kaldım, pazartesi günü ailemin yanına dönüyorum. Atanıp sevgilimin yanına gelmeye çalışıyorum ben de, hayırlısı 😊.

Siz ne zamandır birlikteydiniz?

Yaa atandığım zaman maddi gücüm olduğunda bende sahiplenicem okuyunca ayri bir heves ettim
Benim salağım bu. Kara kediler, çevremden de duyduğum kadarıyla, daha bir ilgi ve sevgi düşkünüler. İnsanın hayatı hiç sıkıcı geçmiyor bir minnak olunca evde. Alışmışım ben de, yerde terlik görsem beynim Gece diye algılıyor. Özledim minnağımı ama pazartesi kavuşuyorum 🥰. İmkanınız olduğunda kesinlikle öneririm, asla pişman olmazsınız.

Eklentiler

• ABF4FAB6-1824-4E30-8018-951AA0FF2E0F.jpeg
    ABF4FAB6-1824-4E30-8018-951AA0FF2E0F.jpeg
    112,5 KB · Görüntüleme: 72
  • 6A21C514-285F-415E-ABDF-2F6C924EAFE8.jpeg
    6A21C514-285F-415E-ABDF-2F6C924EAFE8.jpeg
    65,3 KB · Görüntüleme: 70
Evet evet devam ediyoruz 🥰. Pandemi ve uzak mesafe yıpratmıştı geçen yıl. Seyahat yasağı da olunca 7 ay görememiştik birbirimizi.

Biz 6 yılı doldurmak üzereyiz, üniversitede ikinci yılımızdan beri birlikteyiz. Sevgilim atandı, ben de mezuniyet sonrası ailemin yanına döndüm. Şu an sevgilimin yanındayım, 1.5 aylığına yanında kaldım, pazartesi günü ailemin yanına dönüyorum. Atanıp sevgilimin yanına gelmeye çalışıyorum ben de, hayırlısı 😊.

Ne güzel maşallah diyelim inşallah uzun yıllar devam eder❤️ Bizim teknik olarak 1.5 sene ama sadece 3 ay falan yüz yüze görüşebildik (öncesinde de birkaç aylık arkadaşlık var) sonra okul kapandı ben il dışında üniversite okuyorum eve döndüğüm için bir daha buluşamadık sonrasında iletişim kopukluğu oldu sorunlar halledilemedi bir de bana uygun bir ilişki olmadığını fark ettim ve bitti maalesef pandemide insan layıkıyla aşk acısı bile çekemiyor dediğiniz gibi😂

Benim salağım bu. Kara kediler, çevremden de duyduğum kadarıyla, daha bir ilgi ve sevgi düşkünüler. İnsanın hayatı hiç sıkıcı geçmiyor bir minnak olunca evde. Alışmışım ben de, yerde terlik görsem beynim Gece diye algılıyor. Özledim minnağımı ama pazartesi kavuşuyorum 🥰. İmkanınız olduğunda kesinlikle öneririm, asla pişman olmazsınız.
Dediğim gibi sonuçta bir bakım masrafı var sahiplendigim çocuğuma guzel sartlarda bakmak isterim onun icin ilk asama atanmakk

Ödem atıcı bitki çayları içiyor musun günlük olarak? Yeşil çay, beyaz çay, adaçayı, hibiskus çayı, kuşburnu, karışık çok güzel bitki çayları da var aklıma gelen.

Bunun dışında bizde bir krem var 😅 masaj kremi, varislere ödemlere sakatlanmalara iyi geliyordu. Benim menisküs sakatlığı gibi bir durumum vardı, yırtık kadar büyük değildi ama yürürken bile çok canımı yakıyordu. Çok kısa sürede geçirdi. Özelden fotoğrafını atayım.
Merhaba, ben de sali gunu mr a girecegim, doktorum meniskus yirtigindan supheleniyor. Bahsettiginiz kremin adini yazarsaniz cok sevinirim

X