Herkes evinin resimlerini koyuyor:) Bende odamı sizinle paylaşmak istedim....:)

odan çok güzel canım gerçekten...umarım yuvanda güzel , huzurlu olur.ozamanda resimlerine bakar yorum yaparız şimdiden hayırlı olsun :)

Evlilik yaklaşıyor... ınşallah kendi evimin resimlerini de koyacağım... Yine böyle güzel yorumlarınızı yazarsınız... Beğenmeniz beni mutlu etti... Teşekkürler : )

ayy bayıldım ben odana .. iç açıcı ferah ne güzel benimki tıkış tıkış üst üste yaa hihoyyyt senin oturma yerin bile var ev gibi küçük ev :nazar:

aaayyyy süper yaaa.. canım cok guzel odann...
rabbım evınıde gormek nasıp etsın

ayy bayıldım ben odana .. iç açıcı ferah ne güzel benimki tıkış tıkış üst üste yaa hihoyyyt senin oturma yerin bile var ev gibi küçük ev :nazar:

Evet bende o yüzden seviyorum. Birde televizyon eksikti onu da alsaydık tam olacaktı. Gerçi artık almamın anlamı yok kendi evime inşallahyerimseniben

mor morr insanın içini yumuşatıyorrrrrrr..
Çok güzel canımcım.. ıyi günlerde kullann opuyorumnanaktan

mor rengi çok güzel benide ruhen rahatlatıyor onun için banyon ve wc mor seramik seçtim

güle güle otur yapıştırmada güzel beğendim banada fikir oluşturdukaydirigubbakcemile5

bekarken benım böyle odam olsa evlenmezdım besırnaşık şey
kaydirigubbakcemile3 Teşekkür ederimkaydirigubbakcemile3
Yeni evimin resimlerini de 1 ay sonra ekleyeceğim inşallah. En az burası kadar güzel oldubilmiyorumkismile

Odan da senin kadar ciciymiş.
Ablacım teşekkür ederimŞeniz

mor morr insanın içini yumuşatıyorrrrrrr..
Çok güzel canımcım.. ıyi günlerde kullann opuyorumnanaktan
Evet mor vazgeçilmez rengimdir. Kendi evimin oturma odasını da mor döşedim. Feraf ve aydınlık duruyor bana göre. Güzel yorumun için teşekkürler canımopuyorumnanaktan

mor rengi çok güzel benide ruhen rahatlatıyor onun için banyon ve wc mor seramik seçtim

güle güle otur yapıştırmada güzel beğendim banada fikir oluşturdukaydirigubbakcemile5

Teşekkürler. Beğenmenize sevindimopuyorumnanaktan

çok zevkliymişsin.kendi evininde bu kadar güzel ve düzenli olacağı belli.şimdiden mutluluklar.

X