Herkes evinin resimlerini koyuyor:) Bende odamı sizinle paylaşmak istedim....:)

Duygu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
3.755
5
Bayanlar 10 ay kadar sonra nasip olursa evli olacağım. O zaman sizinle kendi yuvamı da paylaşacağım opuyorumnanaktan
Fakat şimdilik baba ocağı kendi odamı sizinle paylaşmak istiyorum. Çok imrendim burada ki resimlere bende koymak istedim.. Umarım beğenirsiniz hihoyyyt

86158035.jpg

71172685.jpg

97694132.jpg

77204033.jpg

30903265.jpg

19628045.jpg

71503021.jpg

27333199.jpg

84900309.jpg

20065617.jpg

28237078.jpg

12244446.jpg

Son düzenleme:
canım çok güzelmiş rengarenk,ALLAH dahada iyilerini sana nasip etsina.s.

çok güzelmiş odan. 10 ay daha tadını çıkar.
mor para rengiymiş bu arada, bi astrologtan duymuştum.

gördüğüm en cici genç kız odası hatta ne odası küçücük bir ev yapmışsın kendine..
renkleri , doğallığı ve zarifliğiyle öyle göz alıcı ve iç rahatlatıcı bir odaki eminim evlendiğinde bu güzel zevkini kendi evinede yansıtacaksın..:nazar:
güle güle en güzel günlerinde oturmanı dilerim..sevgiler a.s.

gördüğüm en cici genç kız odası hatta ne odası küçücük bir ev yapmışsın kendine..
renkleri , doğallığı ve zarifliğiyle öyle göz alıcı ve iç rahatlatıcı bir odaki eminim evlendiğinde bu güzel zevkini kendi evinede yansıtacaksın..:nazar:
güle güle en güzel günlerinde oturmanı dilerim..sevgiler a.s.

Güzel yorumlarınız için çok çok teşekkür ederim a.s.

çoookkk şeker.kelebeklere bayıldım..evlenince odanıda götür bari kız çok güzelmiş:))))yeni evinin fotolarınıda koyarsın. hayırlısı olsun.

cok guzelmıs canım odan mor renge byılrım zten ilk başta iki ayrı oda sandım ama butun sanırım
güle güle 10 ayın tadını cıkar cnm opuyorumnanaktan

cok guzelmıs canım odan mor renge byılrım zten ilk başta iki ayrı oda sandım ama butun sanırım
güle güle 10 ayın tadını cıkar cnm opuyorumnanaktan

sağol canım opuyorumnanaktan evet oda çok büyük o yüzden böyle döşemek zorunda kalmıştım. Ben gidince artık annem gönlü nasıl isterse öyle değiştirir mirmirmirmir

fıstığım ben yorumumu diğer topiğe yazdımda asıl buraya yazmam dimi copy- paste yapıorum osaman yerimseniben
ay inanmıyorum sana duygusalcım odalarımız o kadar çok benziyo ki:roflol: benim odamda heryer seninki mor pembe ve beyaz :) yani dolabımın yatağımın çalışma masamın asıl rengi çok açık kahve ama çekmecelerin rengi falan beyaz yatak örtüm armudum lila. Senin duvarlarında kelebekler var ya bende de çiçekler var benimkide duvar stickerı kaydirigubbakcemile3 perdemde beyaz üstünde kocaman pembe çiçekler var halımda beyaz. Ama odada seçtiğimiz renkler hep aynii kaydirigubbakcemile3 Odan çok güzelmiş bu arada pek beğendim çok tatlı böyle insanın içini açıyo, bide bu 3 renge bayılıyorum zaten:smiley-cool: bende odama avize bakıyorum bu aralar tamda seninki gibi bi avize beğenmiştim ama sonra karar veremedim acaba seninki gibi mi yoksa böyle sırf boncuklu falan olanlar varya onlardan mı alsam diye? Bide benim odamda seninki gibi komidin yok çünkü kitaplığım çok büyük odada komidin koyacak yer kalmadı :sinifsinif: ama maşalah canım senin odan çok genişmiş oda değil ev gibi maşallah:dance:

cok sırın her yer mor ve tonları ama her yer uyumlu olsun derken renk karmsası olmamıs bunu herkes beceremıyor tebrık ederım.

okelebeklerı ve mor cıceklerı nasıl yaptın

canımm sosweet çok teşekkür ederim güzel yorumun için. Bende sana yazdım diğer topikte. Bence benim avizelerden alma şöyle boncuklular daha klas duruyor.. Yani ben pişman oldum ama dedim kendi evime alırım böyle idare edelim yerimseniben

birzeycim meraba, ben seni duygusal yerine aydınlatayım onlar bu ev dekorasyon yerlerinde falan satılıyo duvar stickerı var mı diye sorarsan gösterirler. Böyle bunların salon mutfak için olanları hatta swarovski taşlı olanları bile var ben çok beğeniyorum bu yapıştırmaları. Böyle alıp duvara direk etiket gibi yapıştıryosun üstelik çıkarmak istediğinde de hemen çıkıyo duvara hiç zarar vermiyo öyle iz falanda bırakmıyo

cok sırın her yer mor ve tonları ama her yer uyumlu olsun derken renk karmsası olmamıs bunu herkes beceremıyor tebrık ederım.

okelebeklerı ve mor cıceklerı nasıl yaptın

Çok sağol yoru için teşekkürler opuyorumnanaktan Duvardakiler sticker.. Yapıştırma. Bir yakınımızın evinde görmüştüm çok beğendim netten almıştım. Gerçekten güzel bir hava katıyor eve. a.s

cok guzel şık bır oda ınsanın ıcı acılıyor baktıkca tekrar tekrar baktım gule güle oturun

Sosweetim benden önce yetişmiş yardıma. Ben yatıyorum bayanlar. Hepinizi iyi geceler. Güzel yorumlarınızı bekliyorum opuyorumnanaktan

X