Herşeyi AŞIRI abartmam?

BeyazKaranfil11

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
16 Mart 2021
429
51
Merhaba. Bir derdim varada konu açtım saçlarım üst ğste işlemden yıprandı ve dökülüyor herkesin başına gelmiştir benim ilk defa geldi üzülmem normal. Ama öyle bi mutsuzum ki rüyalarıma giriyor yaşama isteğim gitti herkes ne oldu diyor. Toparlamak içinde herşey yapıyorum ama her aynaya baktığımda başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor eskiden de dökülürdü ama şimdi işlem gördükten sonra saçım baya döküldü şimdide eskisi gibi dökülüyor ama kusacak gibi oluyorum hayatıma odaklanmıyorum. Normalde antidepresan kullanıyordum. 3 sene önce Prozqc kullandım ailevi sebeplerden yalnız yaşamamdan ötürü çok iyi geldi sonra ilişkimle alakalı bi kazık yedim çok ağladım doktor Lustral verdi oda çok iyi geldi 1 sene sonra bıraktım kafama göre işyerinde biri bama taktı kaldıramadım diye okadar zayıf bi karakterim gibi bide yalnızım ailem yok yanımda babamın rahatsızlığı filan birde işte böyle olunca yine doktorda buldum kendimi Citol verdi buda çok iyi geldi 1 ay önce bırakmak istedim doktorda hafif şurup gibi bişey verdi üstüne saç olayı boğulacak gibiyim sürekli ishal oluyorum tedirginlik endişe ve kel olucakmışım gibi korkuyorum tek odaklandığım şey bu. Tekrar Lustrala dönsem bukadar takıntım geçermi en azından normal insanlar gibi kökğ bende uzar der geçerim ne olur fikir verin bu takımtı geçermi :KK43:

Tatlim 2016da sacim islem sonucu yandi tutam tutam koptu cok radikal bir karwrla sifira vurdurdum kafami ve yemin ederim oyle keyif aldimki her halini benimseye benimseye yeniden uzattim sacimi 2yilda unanilmaz omuzlarimi gecdi hem saglikli uzadi hem dokulme durdu hem kafam dinlendi heleki makyaji seviyorsan kel kafa iken yuzde makyaj sahane duruyor tavsiye ederim suan belimde saclarim tabiki ikiyiki kazitmisim saclarimi ozaman ama yok ben kazitmam diyorsan super gro var gratislerde duzenli kullan 3ayda inanilmaz fark görecek kadar onarqcak saclarini

Tatlim 2016da sacim islem sonucu yandi tutam tutam koptu cok radikal bir karwrla sifira vurdurdum kafami ve yemin ederim oyle keyif aldimki her halini benimseye benimseye yeniden uzattim sacimi 2yilda unanilmaz omuzlarimi gecdi hem saglikli uzadi hem dokulme durdu hem kafam dinlendi heleki makyaji seviyorsan kel kafa iken yuzde makyaj sahane duruyor tavsiye ederim suan belimde saclarim tabiki ikiyiki kazitmisim saclarimi ozaman ama yok ben kazitmam diyorsan super gro var gratislerde duzenli kullan 3ayda inanilmaz fark görecek kadar onarqcak saclarini
İnşallah :) Saçımı 25 cm kestim omuzumda hemen hemen yanması ama yıprandı düzelirmi sizce tekrar çıkarmı

Benim de stresten saçlarım geçen yıl öyle bir dökülüyordu ki elimi saçıma götümeme gerek kalmıyordu, iki parmağım kadar saç görüyordum üstümde, yerde... Baktım olmuyor, stresten uzak durmaya başladım. Üstüne artık kelleşince saçlarımı iki kere kazıttım. Şimdi daha gür ve sıkı saçlarım var şükür. Stresten de yoksunum artık, stres veren ne varsa çıkardım hayatımdan hepsini.

Benim de stresten saçlarım geçen yıl öyle bir dökülüyordu ki elimi saçıma götümeme gerek kalmıyordu, iki parmağım kadar saç görüyordum üstümde, yerde... Baktım olmuyor, stresten uzak durmaya başladım. Üstüne artık kelleşince saçlarımı iki kere kazıttım. Şimdi daha gür ve sıkı saçlarım var şükür. Stresten de yoksunum artık, stres veren ne varsa çıkardım hayatımdan hepsini.
Düzelmesine sevindim benimde düzelir inşallah

Kısa kestirip te toparlayanlar var bende belimdeki saçlarımı omuzlarıma kadar kestirdim. Şuan saçımın rengimide beğenmediğim için akıtmaya çalışıyorum. Sizce 1 ayda uzamışmı bide saç yoğunluğum nasıl sizce :KK43:

Eklentiler

• B5D22007-7503-45A4-96BB-CE0B951F64B4.jpeg
    B5D22007-7503-45A4-96BB-CE0B951F64B4.jpeg
    85,6 KB · Görüntüleme: 69
  • 065F8A0E-91A6-434B-9AEA-78FE8546140A.jpeg
    065F8A0E-91A6-434B-9AEA-78FE8546140A.jpeg
    163,3 KB · Görüntüleme: 75
Ben saçlarınızda fazla bir fark görmedim. Biraz yıpranma var sanki öncesine göre ama benim dikkatimi çekmezdi. O ufak yıpranmalar da geçer bakımla. Ben de cidden kel kaldınız diye düşündüm. Sıklık açısından da pek fark yok. Aralıktaki daha hacimli, ocaktaki de normal. Seyrek demezdim ben bu saça.

Amaaaan çok da takmayın. Ben de okuyunca berbat halde sanmıştım. Güzelmiş son halleri de.

Merhaba. Bir derdim varada konu açtım saçlarım üst ğste işlemden yıprandı ve dökülüyor herkesin başına gelmiştir benim ilk defa geldi üzülmem normal. Ama öyle bi mutsuzum ki rüyalarıma giriyor yaşama isteğim gitti herkes ne oldu diyor. Toparlamak içinde herşey yapıyorum ama her aynaya baktığımda başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor eskiden de dökülürdü ama şimdi işlem gördükten sonra saçım baya döküldü şimdide eskisi gibi dökülüyor ama kusacak gibi oluyorum hayatıma odaklanmıyorum. Normalde antidepresan kullanıyordum. 3 sene önce Prozqc kullandım ailevi sebeplerden yalnız yaşamamdan ötürü çok iyi geldi sonra ilişkimle alakalı bi kazık yedim çok ağladım doktor Lustral verdi oda çok iyi geldi 1 sene sonra bıraktım kafama göre işyerinde biri bama taktı kaldıramadım diye okadar zayıf bi karakterim gibi bide yalnızım ailem yok yanımda babamın rahatsızlığı filan birde işte böyle olunca yine doktorda buldum kendimi Citol verdi buda çok iyi geldi 1 ay önce bırakmak istedim doktorda hafif şurup gibi bişey verdi üstüne saç olayı boğulacak gibiyim sürekli ishal oluyorum tedirginlik endişe ve kel olucakmışım gibi korkuyorum tek odaklandığım şey bu. Tekrar Lustrala dönsem bukadar takıntım geçermi en azından normal insanlar gibi kökğ bende uzar der geçerim ne olur fikir verin

Bende iki ay önce saçımı kazıtmak zorunda kaldım gerçekten insan inanılmaz rahatlıyor sıfırdan saç uzatmak bence eğlenceli eğer kendini bu kadar kötü hissediyorsan her şeye sıfırdan başla en azından aynaya baktığında sevmediğin saçlarını değil güçlü bir kadını görürsün :)

Bende iki ay önce saçımı kazıtmak zorunda kaldım gerçekten insan inanılmaz rahatlıyor sıfırdan saç uzatmak bence eğlenceli eğer kendini bu kadar kötü hissediyorsan her şeye sıfırdan başla en azından aynaya baktığında sevmediğin saçlarını değil güçlü bir kadını görürsün :)
vallahi büyük cesaret, ben cesaret edemezdim

Merhaba. Bir derdim varada konu açtım saçlarım üst ğste işlemden yıprandı ve dökülüyor herkesin başına gelmiştir benim ilk defa geldi üzülmem normal. Ama öyle bi mutsuzum ki rüyalarıma giriyor yaşama isteğim gitti herkes ne oldu diyor. Toparlamak içinde herşey yapıyorum ama her aynaya baktığımda başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor eskiden de dökülürdü ama şimdi işlem gördükten sonra saçım baya döküldü şimdide eskisi gibi dökülüyor ama kusacak gibi oluyorum hayatıma odaklanmıyorum. Normalde antidepresan kullanıyordum. 3 sene önce Prozqc kullandım ailevi sebeplerden yalnız yaşamamdan ötürü çok iyi geldi sonra ilişkimle alakalı bi kazık yedim çok ağladım doktor Lustral verdi oda çok iyi geldi 1 sene sonra bıraktım kafama göre işyerinde biri bama taktı kaldıramadım diye okadar zayıf bi karakterim gibi bide yalnızım ailem yok yanımda babamın rahatsızlığı filan birde işte böyle olunca yine doktorda buldum kendimi Citol verdi buda çok iyi geldi 1 ay önce bırakmak istedim doktorda hafif şurup gibi bişey verdi üstüne saç olayı boğulacak gibiyim sürekli ishal oluyorum tedirginlik endişe ve kel olucakmışım gibi korkuyorum tek odaklandığım şey bu. Tekrar Lustrala dönsem bukadar takıntım geçermi en azından normal insanlar gibi kökğ bende uzar der geçerim ne olur fikir verin bu takımtı geçermi :KK43:
Sizi hasta eden tedirginlik saçlarınız değil, sakinlesin dünyanın sonu değil, varsayalım kel kaldınız napacaksınız , kendinize acıyın ruhunuza eziyet cektirmeyin , daha büyük hastalıklar, kafaya takmayın bırakın ki iyileşesiniz..

X