Herseyini paylaştıgınız yakın bi erkek arkadaşınıza karşı duygularınız hiç degiştimi?

ozicelcius

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
998
11
Kızlar,düşünün yakın bi erkek arkadasınız var,herseyinizi paylasıyosunuz,birbirinizi cok iyi tanıyorsunuz,artık verdiginiz tepkileri bile tahmin edebiliyorsunuz....Tabi herşeyi paylasınca hayatındaki bayanlar,ilişkileri,ayrılıkları,üzüntüleri de dahil oluyor haliyle..kafamçokkarıştı.Buraya kadar hersey normalde;bir süre sonra anlattıgı kadınları kıskandıgınızı hissediyosunuz:bbo: ve bu his sizi mutsuz ediyor,gün gectikce daha da mutsuz oluyosunuz!Siz olsanız napardınız?yasakkelime

Başıma gelmedi.
Zaten öyle çok samimi bir erkek arkadaşım da olmadı bu yaşıma kadar.
Herzaman bir mesafe olmuştur aramda.
Yoksa senin başına mı geldi

bende oldu evet...
çok sıkı dosttuk aşık oldum...
tuhaf bişeydi...
sonra dedim ki kendime varsayalım konuştun...
varsayalım o da bişeyler hissediyo (ki ozaman böyle bişey yoktu)
sevgili oldunuz...
bisüre sonra anlaşamadığınızı farkettiniz...(çünkü dost olmakla sevgili olmak her açıdan farklı)
ayrıldınız...
ve görüşmüyorsunuz...
daha mı iyi...
3 gün elini tutup sonsuza kadar kaybetme riski yaşayacağıma hergün yanında olurum daha iyi...
hayatımdaki en doğru ve tamamen mantığımla verdiğim karardı...
sildim bu düşünceyi...
sonra...
sonra o kanser oldu...
sonra bana sana aşığım dedi...
annesi bile konuştu benimle...
aranızda bişey mi var diye...
çünkü hergün aradım...
burdan izmire hediyeler mektuplar yolladım...
hatta bir yunus balığı anahtarlık yollamıştım..
hala elinde...
ama ben tüm bunları duymazdan geldim...
onu kaybedemezdim...
şimdi mi...
11 yıldır kışgüneşim o...
en iyi dostlarımdan biri...
Allahım onu bize bağışladı...
çok şükür...

Benim durumum da biraz ilginç..
Sevgiye muhtaç çırpınan iki minik kuş gibiydik tanıştığımızda. Bir anda o kadar sık görüşmeye başladık ki gözümüzün pırıltısı ikimizi de gülümsetiyordu.Aşk acılarımızın en derin noktalarını,en mahrem sırlarımızı paylaştık.:teselli:
Hiç bir zaman adını koymadık bu işin. Ama hep başkaydım onun gönlünde bundan emindim. Ben o dönem o kadar açtım ki aşka,sevdaya belki daha çok onun ilgisiyle mutlu oluyordum.:eek:
Sonuçta askere gitti. Eski zamanlardaki gibi asker mektupları yazdık birbirimize. Canım,gülüm yok hep hayatı anlatıyoruz birbirimize.
Askerdeyken her izinli olduğu gün beraber olduğum insan,askerden dönüşünde aramadı. Hiç sorgusuz,sualsiz kesildi telefonlar,mesajlar...
Tek bir şey dedim kendime; aşık olduğun adama bu kadar çok özelini döktüysen demek ki o adam senin aşkın değil dostundu,üzülme,ayağa kalk Lale dedim.:mymeka:
Önce ben evlendim sonra o.. Birkaç defa karşılaştık,oturup muhabbet ettik. Çok ilginçtir eşimle meslektaş ve onun soyadı,eşimin adı.:1rolleyes:
Ama o son karşılaşmaları hatırlıyorum da o gözlerimizdeki minik pırıltılar çoktan okyanusun en dibine gömülmüş..şutarafagitti

bence bir erkek ve bir kiz arkadas kalamazlar.
Mutlaka ikisinden biri birgün bisey hissetmeye baslar.
aslinda bende isterdim, cok iyi anlastigim bir erkek
arkadasimin olmasini. Ama bence olmuyor
Bence sen ondan hoslanmaya
baslamissin, cünkü onu kiskaniyorsun.
Yada kendine sormalisin, beni onu bir abi veya bir kardes gibimi seviyorum?
Belki sana yardimci olur bu soru..

Benim de vardı çok yakın bir erkek arkadaşım, dostum.
Her sırrımı paylaştığım, dertleştiğim, herşeyimi bilen.
O da bana anlatırdı derdini, tasasını...
Mutluluklarımızı da paylaştık, sevinçlerimizi de.
Kimi gün o, kız arkadaşıyla olan kavgasını anlattı...
Kimi gün ben erkek arkadaşımdan ayrılmak için kırmadan neler söyleyebileceğimi danıştım..
Birbirimize acılarımızı anlatıp ağladık omzumuzda.
Sonra ne mi oldu???
Birbirimize deli gibi aşık olup evlendik.
O adam şimdi benim biricik canım kocacııım.:asigim:

Kızlar tabiki dostlugumuz zedelensin istemiyorum,mantıklı düşünmeye calışıyorum,ama bazen kendime yenilip farklı tepkiler gösteriyorum...o da anlam veremiyo tabi bu duruma...şu ana kadar hep kendime "hayır"dedim,ama bu kezde psikolojım bozulmak üzere tüm gün sinirliyim,her an onu düşünüyorum hatta bazen telefonlarını bile acmıyorum sırf o kızları yine anlatacak diye.....artılarıyla eksileriyle gözden geciriyorum...ECMEL sorunun cevabı evet,ÇİRKİN BETTY çok sanslısın,LAALE sanırım sonum senin gibi olacak,PLATONIK ASK canım bu kardes yada abi sevgisine benzemiyo ya,AVİKAP sende COK BALLISIN.....

vardı ya... en son içimdeki üzüntüleri tutamayıp boynuna yaslanıp ağlamamla tum atmosfer değişti... tüm hayatım değişti sonra şimdi çok mutluyum, onun dışında herşeyimi (değilsede)paylaştığım bi arkadaşım vardı evliydi eşinide tanıyordum normal arkadaştık halada oyleyıs, eşide kendide dunya tatlısı
sanırım bu birazda elektrik meselesi evli birine sarılıp ağlayamazdım zaten, ama benım can içi aşkımda bekardı bende bekardım, zor zamanı birlikte atlattık ve hep birlikte olmaya yıldırım hızıyla karar verdik...iyikide oyle yapmışız

Tamam belki abi kardes sevgisi olmaya bilir bu dogru
ama sende hoslandiginin farkindasin
ona acilsan sana kizarmi? Hem benim merak ettigim bisey
var, onun sevgilisi varmi?

platonik ask,canım kendisi ayıptır sölemesi biraz capkın ama hep aradıgını bulamadıgı için böyle oldugunu sölüyo...bende aslında öyle oldugunu biliyorum...bi de kendisi yabancı bi havayolu firmasında pilot hemde cok yakısıklı,o yüzden kızlar rahat bırakmıyooo....su andada biri var hayatında....malesef....kızarmı demişsin,sanmıyorum ama bu atmosferi bozarız,bende diyorum ki hiç görüşmesemmi,kendi kendime unuturum nasıl olsa...

X