hertürlü tedaviyi,şifalı bitkiyi deneyipte hala hamile kalamayanlar burda toplanalım&

bebisim52

Tüm varlığım kızımmm...
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
5.054
245
meraba arkadaşlar ben pek bir tedavi görmedim görmekte istemiyorum onca ilaç kullandımki bunaldım ama hamilede kalamadım 2 yıldır adetlerimde düzensiz pco var bende vede yumurtlama yok yani infertilite ama hormon tahlillerim gayet iyi evliliğimin ilk zamanları guatrım çıkmıştı şimdi gitti guatrda kalmadı ama hala olmuyorum adet valla.sizler nasılsınız dertleşelim burda toplanalım ne dersiniz.

allah şu bebişleri kucağımıza inşallah verir sağlıklı olarak.bu mübarek günlerde dua edelim arkadaşlar birbirimize.:emir_bebek:

slm kızlar.bendede pco var.geçen sene hiç tedavi görmeden hamile kaldım ama 8 haftalıkken gelişmeyip kalp atışlarıda duyulamayınca aldırmak zorunda kalmıştım.daha sonra 2 ay soğan kürünü denedim ama bana bi faydası olmadı hatta yüzümde çok sivilce yaptı.3 ay önce artık ilaç tedavisine başladık.yumurta geliştirici serophene kullanıyorum.ilk ay adetin2.günü başlayıp 12. güne kadar bal-çörektu tarçın yaptım olmadı.2.ay yine bal çörek otu tarçın yedim aynı zamanda adaçayıda içtim.ama bu ayda sanırım olmayacak.bir kaç güne kadar kan tahliline gidiyorum ama pek umudum yok.bu ay hayıt suyu içmeyi düşünüyorum.Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin.Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

slm kızlar.bendede pco var.geçen sene hiç tedavi görmeden hamile kaldım ama 8 haftalıkken gelişmeyip kalp atışlarıda duyulamayınca aldırmak zorunda kalmıştım.daha sonra 2 ay soğan kürünü denedim ama bana bi faydası olmadı hatta yüzümde çok sivilce yaptı.3 ay önce artık ilaç tedavisine başladık.yumurta geliştirici serophene kullanıyorum.ilk ay adetin2.günü başlayıp 12. güne kadar bal-çörektu tarçın yaptım olmadı.2.ay yine bal çörek otu tarçın yedim aynı zamanda adaçayıda içtim.ama bu ayda sanırım olmayacak.bir kaç güne kadar kan tahliline gidiyorum ama pek umudum yok.bu ay hayıt suyu içmeyi düşünüyorum.Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin.Hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

hayıt bana hiç yaramadı inş faydasını görürsün

ben ben ben varım hehehehehe bende bi sorun yok eşimde vardı hareket sorunu biraz ama dr um normal yolla olur bebeğiniz dedi ama 3 yıldır bekliyorum normal yolu herşeyi yaptık en son lpg (tüp bebek)taktırcaz kikikiiik inşallah öyle olur banada fikir verin neler yapabilirim daha

hayıt bana hiç yaramadı inş faydasını görürsün
canım hayıtı 15 gün içmekle faydası olmuyor düzenli olarak 3 ay içeceksin o zaman faydasını görürsün ben gördüm faydasını benim fsh 38 lerdeydi haytı içince 24 lere düştü bıraktım yine yükseldi şimdi 2 aydır içiyorum bakalım düştümü yine tahlil yaptırcam ay sonunda sende devam et bence faydasını göreceksin bide civanperçemi ve aslan pençeside iyimiş ben haytı bitsin onuda deneyeceğim

bende 2 yıllık evliyim 2 yıldırda deniyoruz sadece 4 ay korundum sonra bıraktık
yumurtlamam her ay oluyordu ancak bende kist oluşuyordu sürekli (yani 3 -4aydabir) kist büyüyüncede reglim hep gecikiyordu dr gittik ilaç kullandım yumruta takipleri yapıldı olmadı incir kürü kullandım olmadı eşimin değerlerinebakıldı sayı azlığı ve hareket düşüklüğü vardı ilaçla düzeldi keçi boynuzu kullandı aylarca, inanılmaz işe yarıyor kızlar son testte şok olduk sayı ve hareketi görünce
benim çok şükür aylardır kist olayım yok 1 kez aşılama yaptırdık ancak oda olmadı
sonra eşimde bende ara vermeye karar verdik 5 aydır hiçbir tedavi yada kür uygulamıyoruz normal yollardan deniyoruz bakalım bayram sonrası tekrar gideceğim belki 2.ci bir aşılama yaptırabiliriz

canım hayıtı 15 gün içmekle faydası olmuyor düzenli olarak 3 ay içeceksin o zaman faydasını görürsün ben gördüm faydasını benim fsh 38 lerdeydi haytı içince 24 lere düştü bıraktım yine yükseldi şimdi 2 aydır içiyorum bakalım düştümü yine tahlil yaptırcam ay sonunda sende devam et bence faydasını göreceksin bide civanperçemi ve aslan pençeside iyimiş ben haytı bitsin onuda deneyeceğim

slm cnm benim hormonal testlerim çok güzel çıkıyor hatta sağlıklı insanlar gibiyim ama yumurtlama yok adetlerim düzensiz.yani fsh filan iyi

bende 2 yıllık evliyim 2 yıldırda deniyoruz sadece 4 ay korundum sonra bıraktık
yumurtlamam her ay oluyordu ancak bende kist oluşuyordu sürekli (yani 3 -4aydabir) kist büyüyüncede reglim hep gecikiyordu dr gittik ilaç kullandım yumruta takipleri yapıldı olmadı incir kürü kullandım olmadı eşimin değerlerinebakıldı sayı azlığı ve hareket düşüklüğü vardı ilaçla düzeldi keçi boynuzu kullandı aylarca, inanılmaz işe yarıyor kızlar son testte şok olduk sayı ve hareketi görünce
benim çok şükür aylardır kist olayım yok 1 kez aşılama yaptırdık ancak oda olmadı
sonra eşimde bende ara vermeye karar verdik 5 aydır hiçbir tedavi yada kür uygulamıyoruz normal yollardan deniyoruz bakalım bayram sonrası tekrar gideceğim belki 2.ci bir aşılama yaptırabiliriz

inş sabrının ve denemelerinin sonucunda güzel haberler alırsın cnm

4 yıllık evliyim ilk 1 yıl korunmuştuk daha sonra 2 yıl kesintisiz tedavi gördüm eşimde bir sorun yok bende de yok galiba şimdiye kadar 5 doktor a gittik tedaviyi hsg den sonra bıraktım hsg sonucum 4 doktordan 2 si ''gayet normal dedi tüplerde herhangi bir tıkanıklık v.s. görünmüyo'' dedi ama diğer 2 sinden biri dedi ki 'sol tüp tıkalı gibi laparoskopi yaptırmalısın'' diğeri de ''hiç bi şey göremiyorum ne tıkalı, ne tıkasız bunun için laparoskopi olmalısın ''dedi kafam karma karışık son 1 yıldır tedaviyi bıraktık ama hala yok bebiş olmuyo.bunun dışında sadece incir kürü kullanıyorum

kızlar sizce laparoskopi yaptırmalı mıyım ? aranızda yaptıranlar varsa fikrinize ihtiyacım var. ne olacak benim bu halim? 3 yıldır olmuyo bebiş,

bende icmedimgim ot kalmadı ada cayı_bögürtlen kökü_bal cörekotu tarcın_sogan kürü_incirkürü_bu ayda arı sütü bal polen karışımı yedim ama yine olmadı galiba 6doktor degiştirdim bendede eşimdede hiç bir sorun yok ama 7yıldır olmadı son tüp bebek diyorlar onuda eşim istemiyor.

bende icmedimgim ot kalmadı ada cayı_bögürtlen kökü_bal cörekotu tarcın_sogan kürü_incirkürü_bu ayda arı sütü bal polen karışımı yedim ama yine olmadı galiba 6doktor degiştirdim bendede eşimdede hiç bir sorun yok ama 7yıldır olmadı son tüp bebek diyorlar onuda eşim istemiyor.

canım bende senin gibi duyduğumu içiyorum ama bendede tık yok yılmadım devam ediyorum birgün gelcek olacak diyorum ama allah izin verrse canımsende yılma banada tüp bebk dediler ama biz yaptıramaıyoruz maddi imkansızlıktan senin durumun iyise eşini kandır tüp bebek deneyin canım allah inşallah en kısa zamanda bebğine kavuşturur

canım bende senin gibi duyduğumu içiyorum ama bendede tık yok yılmadım devam ediyorum birgün gelcek olacak diyorum ama allah izin verrse canımsende yılma banada tüp bebk dediler ama biz yaptıramaıyoruz maddi imkansızlıktan senin durumun iyise eşini kandır tüp bebek deneyin canım allah inşallah en kısa zamanda bebğine kavuşturur

canım peki sosyal guvenceniz yokmu ssk falan.Cunki tup bebeği artık devlet karsılıyor buyuk kısmını.Belirli şartları var,sanırım evlilik süresi yaş falan..hiç arastırdın mı?Sende yaptırabilirsin böylece belki???

X