hertürlü tedaviyi,şifalı bitkiyi deneyipte hala hamile kalamayanlar burda toplanalım&

4 yıllık evliyim ilk 1 yıl korunmuştuk daha sonra 2 yıl kesintisiz tedavi gördüm eşimde bir sorun yok bende de yok galiba şimdiye kadar 5 doktor a gittik tedaviyi hsg den sonra bıraktım hsg sonucum 4 doktordan 2 si ''gayet normal dedi tüplerde herhangi bir tıkanıklık v.s. görünmüyo'' dedi ama diğer 2 sinden biri dedi ki 'sol tüp tıkalı gibi laparoskopi yaptırmalısın'' diğeri de ''hiç bi şey göremiyorum ne tıkalı, ne tıkasız bunun için laparoskopi olmalısın ''dedi kafam karma karışık son 1 yıldır tedaviyi bıraktık ama hala yok bebiş olmuyo.bunun dışında sadece incir kürü kullanıyorum

canım inşallah tez zamanda olur bebeğin bence yaptırmalısın laparoskopi çünkü kaybedecek bişeyin olmaz hemde aklandan çıkmş olur yinede en iyi kararı sen bilirsin opuyorumnanaktan

canım inşallah tez zamanda olur bebeğin bence yaptırmalısın laparoskopi çünkü kaybedecek bişeyin olmaz hemde aklandan çıkmş olur yinede en iyi kararı sen bilirsin opuyorumnanaktan

evet cnm laparoskopi olmayı düşünüyorum ama maddi yönden hazırlıklı değilim 2-3 ay kadar beklemeliyim o güzel duaların için teşekkürler zemuszemus

canım bende senin gibi duyduğumu içiyorum ama bendede tık yok yılmadım devam ediyorum birgün gelcek olacak diyorum ama allah izin verrse canımsende yılma banada tüp bebk dediler ama biz yaptıramaıyoruz maddi imkansızlıktan senin durumun iyise eşini kandır tüp bebek deneyin canım allah inşallah en kısa zamanda bebğine kavuşturur

canım benim 12 yaşında bir oglum var ikici bebek olmuyor onun icin istemiyor olursa normal yolla olsun diyor.bende burdan duyduklarımı iciyorum bir umut işte ama her zaman rabbim önce hiç olmayanlara daha sonrada bana ver diyorum inşallah dualarımız şu mübarek ayda kabul olur:Saruboceq:kimsenin kucagını boş bırakma rabbim.

evet cnm laparoskopi olmayı düşünüyorum ama maddi yönden hazırlıklı değilim 2-3 ay kadar beklemeliyim o güzel duaların için teşekkürler zemuszemus

canım hakkında hayırlısı olsun inşallahh herşey yoluna girer hepimiz için :Saruboceq:

kızlar adet olamadım 5 aydır ve eşimden farlutal istedim iş çıkışı al diye ama
günde 2 tanemi almalıyım acaba

ahh ahh şu pko yokmu benimde 6 koca yılımı yedi :çok üzgünüm:
neler yapmadımki 8 ay yumurta takibi
hayıt tohumu,çörekotu,bal,tarçın,aktarcıların yaptığı macunlar sular,:çok üzgünüm:
en sonda soğansuyu kürü yaptım ama gene adetim gecikti ve hala sökülemiyorum :nazar:

selam kızlaas nasılsınız etrafımdaki tüm bayanlar hamile bir ben kaldım benden sonra evlenen lerin bile çocukları var 1 yaşlarını doldurdu
kıskanmıyorum hasette etmiyorum ama strese giriyorum bilmiyorum yani çok kötüyüm bugün halamın hamile olduğunu öğrendim halamla konuşmamama rağmen babanneme gözaydını diledim babannem seninde olur inşallah kızım sakın üzülme dediği an hıçkırıklara bulandım telefonu kapadım ama hala ağlıyorum o anda ezanda okunuyodu allaha öyle yalvardımki ne olursun yarabbim banada nasip et diye allahım bu nekadar kötü bir durumdur böyle allah kimseyi evlatla sınamasın.

başınızı ağrıttım biraz kendinize ii bakın.

valla bugün bir tuhaftım habire ağlıyodum şimdide yaprak dökümünü izlerken ağladım eşim bana çok kızdı ne verirse allah verir böyle yapma allahın gücüne gider dedi gerçektende doğru ama insan aklından atamıyor işte

Evet canım bence de kendini bu kadar üzme.haklısın hepimiz dünyanın bu en güzel duygusunu tatmak,bebeklerimize kavuşmak için sabırsızlanıyoruz ama Allah hayırlı ve sağlıklı evlat versin...inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla gelir bebişin moralini yüksek tut yerimseniben

Evet canım bence de kendini bu kadar üzme.haklısın hepimiz dünyanın bu en güzel duygusunu tatmak,bebeklerimize kavuşmak için sabırsızlanıyoruz ama Allah hayırlı ve sağlıklı evlat versin...inşallah en yakın zamanda hayırlısıyla gelir bebişin moralini yüksek tut yerimseniben

teşekkürler cnm ilgin için ama insan takınca atamıyo kafasından bazen diyorum aammmmman olmazsa olmaz bazende acayip ağlayıp somurtuyorum.

valla bugün bir tuhaftım habire ağlıyodum şimdide yaprak dökümünü izlerken ağladım eşim bana çok kızdı ne verirse allah verir böyle yapma allahın gücüne gider dedi gerçektende doğru ama insan aklından atamıyor işte

canım bende aynı şekilde yaprak dökümünü izlerken ağladım.burda yazılar okuyorum onlara ağlıyorum bir garibim bende senin anlıcan.canım adetin geldimi..eşin haklı allah ne zaman verirse o zaman kucaklarımıza alıcaz ama işte olmuyor heryer hamile heryer kücük bebeklerle dolu olunca insanın psikolajisi bozuluyor..benim neden olmuyor deyip insan kendini yiyip bitiriyor.rabbim inş.inş.inş.bizlerede en kısa zamanda göbüşlerimize bebişleri koyar...hiç kimseye bildirmiyorum ama içim içim eriyor artık.benden sonra evlenler doğurdu.benimle evlenler 2. doğurmayı planlıyor.:1no2:dualrım sizlerle canımmm:1hug::Saruboceq::Saruboceq:

el açıp allaha dua etmeliyiz bol bol inşallah en kısa zamanda bebişlerimize kavuşur burdan onların bakımlarıyla ilgili dertleşiriz

ben hala hamile kalamadım bazende diyorumki kalmım bu kilolarla çocuğun sağlığınıda bozarım sonra

2013 de bir mızım oldu normsl şekillerle hamile kaldım şimdide 2.çocuk için uğrasıyorum..

5.5 yasındaki kızıma kardeş düşünüyoruz ilkay deneme tutmadı buay umutluyum bakalım çabaların sonucu ne olacak..

X