Hey...Haydi Akn haykr....

Dishe

✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2007
3.967
5
YA HERKEZ SIKINTISINDAN DERDINDEN KAYINVALIDESINDEN YADA KILOLARINDAN YADA BI COK SEYDEN YAKINIYOO AMA BAKIYORUMDA KIMSE ASKINI HAYKIRMIYOO..HADI BAKALIM BU DA ASKINI HAYKIR KOSESI OLSUN NE DERSINIZ..:asigim:

Ama Hadi Kimse Yokmu Askini Haykiricak...

:asigim: Sinan seni çoooook seviyorum:)2 yılı geride bıraktık ,umarım ömür boyu onunla olurum.:asigim:

recebim seni deliler gibi seviyorum :asigim: hayattan vazgeçtiğim anda çıktın karşıma veeeeeee vazgeçilmezim oldun :1hug: :asigim:

Aşkımmmmmm nefesimmmm hayatımın erkegi...iyiki varsın iyiki benimsin...
Link Silinmiştir.

duyduk duymadik demeyinnnnnnnnnnnnnnn
ben BAHADIRA deli gibi asigimmmmmmmmmmm :)

nazlıcım bana böyle bi fırsat verdiğin için çok teşekkür ediyorum canım:çiçek: bitanecik aşkım hayat arkadaşım dert ortağım kısaca herşeyim canım kocacım seni çok seviyorum iyiki varsın ve iyiki benimsin küçük aşkımıda unutmamak lazım oğlumda ikinci sırada ama entatlı aşkım benim ikisinide çoooook seviyorum ve onlar için canımı bile veririm canlarım benim

nazlıcım bana böyle bi fırsat verdiğin için çok teşekkür ediyorum canım:çiçek: bitanecik aşkım hayat arkadaşım dert ortağım kısaca herşeyim canım kocacım seni çok seviyorum iyiki varsın ve iyiki benimsin küçük aşkımıda unutmamak lazım oğlumda ikinci sırada ama entatlı aşkım benim ikisinide çoooook seviyorum ve onlar için canımı bile veririm canlarım benim

ben tesekkur ederım canım :çiçek:
askınız daım olsun bır omur esın ve oglunla mutluluklar dılıyorum hayatım:nazar:

canım bırıcık herseyım kocacım senı cok sevıyorummmmm sen benımherseyımsın sana halen delı gıbı asıgımmmmmm oglusum kıskanasın onuda cok sevıyorummmm sız olmasanız ben ne yapardım allah ıkınızıde basımdan eksık etmesın ayrıca kocacım senı cok ozledık oglumla

askım seni çokkk seviyorum hayatımın anlamı iiki varsın,iiki benimsinnn:asigim: :asigim: :asigim:

Canımmmmmmmmm!!!!!Seni çok seviyorum!!!!!!İyi ki Allah seni çıkarmış karşıma!

Yoksa beni senden başka kimse çekmezdi.......

seyittttttttttttttt ilk ve son erkegimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm seyitimmmmmmmmmmmmm hayatimin cop tenekesiiiiiiiiii
beni ne zaman kirsan uzsen beni ben seni cok ama cok cokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk seviyorummmmmmmmm askim hayatim birtanem nurtanemmmmmmmmmmmmmmmmmmm ilk gunkunden daha cok ama cok seviyorum beni hic bi zaman birakma insallah omur boyu sen ve oglumuzla birlikte mutlu oluruzzzzzzzzzz aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn ASKIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

hayatımın mucizesi canımın içi sevdiğim seni çok seviyorum iyiki allah seni bulmam için bana şans vermiş:)kendimi çok şanslı hissediyorum..ömür boyu mutlu olalımm

canım kocam hayatımın anlamı seni çoks eviyorum şu anda burda yok yurt dışında ama biliyorum ki oda aynı duyguları yaşıyo çabuk gelllll özledim hemde çoooooookkkkkkkkkkkkkkk

yasama sevıncım aşkııııım tameeeeerrrrr bebişin seni ccoooooooookkkkkk sevıyoooorrr:asigim::1hug:
z.gif
e.gif
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

X