Hi definition liposuction ve meme protez dikleştirme

motheroftwooo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2022
26
2
36
Herkese merhaba kızlar ,
Bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Aranızda mustafa aydınol a liposuction veya meme estetiği olan var mı ? Doktor için düşüncelerinizi merak ediyorum. Olduysanız;
Hangi ameliyatları oldunuz ?
Ne kadar ödediniz ?
Memnun kaldığınız veya kalmadığınız taraflar nerelerdi? Bu konuda beni aydınlatmanızı rica ediyorum. Ayrıca;
Lipo ve meme dikleştirme protezi için doktor önerileriniz var ise faydalanmak isterim. Sevgiler.

Kimse hiçbir şeye cevap vermiyor maalesef.bende meme toparlama silikon düşünüyorum dalar fiyatlar Çok yüksek.istanbuldayım ama yakın civarlar da olur farketmez.önemli olan uygun ve iyi olması

Siz hangi doktorlarla görüştünüz ?
Diren Çelik.geçen sene 15 bindi bu sene 32 42 arası.Bezmialem vakıfta olan biri var dr Nuh evin ama henüz cevap vermedi son durumla ilgili.bir de Lütfü kırdar şehir hastanesi.orda da biri olmuş fakat hangi dr son durum ne maalesef bilmiyoruz.bu hastanelerde de fiyatlar 20 25 bin

Herkese merhaba kızlar ,
Bir konuda fikrinizi almak istiyorum. Aranızda mustafa aydınol a liposuction veya meme estetiği olan var mı ? Doktor için düşüncelerinizi merak ediyorum. Olduysanız;
Hangi ameliyatları oldunuz ?
Ne kadar ödediniz ?
Memnun kaldığınız veya kalmadığınız taraflar nerelerdi? Bu konuda beni aydınlatmanızı rica ediyorum. Ayrıca;
Lipo ve meme dikleştirme protezi için doktor önerileriniz var ise faydalanmak isterim. Sevgiler.
Selam ameliyatını oldun mu acaba ben de 15 gün önce meme büyütme ameliyatı geçirdim liposuction düşünüyorum bilgi verir misin süreçle alakalı i. Doktorumdan memnun olduğum için lipoyu da kendisine olacağım ama süreci merak ediyorum

Canım selam yarın amrliyat olacağım ama lipodan vazgeçtim engebe ve yamukluk kalıyor diye çok yorum okudum ve korktum. Sen nasılsın kime yaptırdın ameliyatını

Canım selam yarın amrliyat olacağım ama lipodan vazgeçtim engebe ve yamukluk kalıyor diye çok yorum okudum ve korktum. Sen nasılsın kime yaptırdın ameliyatını
Selam daha iyiyim çok memnunum iyi ki yaptırmışım doktoruma çok içim sinmişti gerçekten pişman olmadım çünkü ben takıntılı biriyim benim için en önemlisi sorduğum sorulara yanıt almaktı operasyon sonrası ilgi alaka da benim çok hoşuma gitti açıkçası

Selam daha iyiyim çok memnunum iyi ki yaptırmışım doktoruma çok içim sinmişti gerçekten pişman olmadım çünkü ben takıntılı biriyim benim için en önemlisi sorduğum sorulara yanıt almaktı operasyon sonrası ilgi alaka da benim çok hoşuma gitti açıkçası
Aaaa süpersin lipoyu da mı yaptırdın ?? Ay çok güzel olmuştur eminim.

Walla şuan hiçbirşry bilemiyorum 1 hafta oldu çok ödem var ve sert. Biraz küçülse fena olmaz ağrılarım devam ediyor ne zaman geçecek walla çekilecek gb değil

X