Hiç bir sağlık sorunu olmayıp hamile kalamayanlar

EvliiMutluuUmutluu

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2017
35
32
Kızlar merhaba belki aranızdan bir kaçınız beni hatırlamıştır hamile kalamıyorum diye yazmıştım size. Her ay bir umut bekleyip adet olunca üzülüyodum. Adetim 2 gün geciksin hemen eczaneye koşar gebelik testi alırdım tek çizgiyle yine moralim bozulurdu. Çok berbat bi duyguydu. Sürekli doktora gidip neden kalamıyorum dediğimde gayet sağlıklısın kafana çok takmamalısın kalırsın diyodu ama yine her ay aynı muhabbet oluyodu. En sonunda bir gün yolum aktara düştü. Hamile kalamadığımı söyledim bana bir macun verdiler. Hatta eğer hamile kalamazsam paramı bile geri vericeklerini söylediler. İnanırmısınız 1 kavanoz bitirdim ikinciyi aldım ikinciyi daha yeni açmıştım belki 1,2 kaşık kullandım ve hamile olduğumu öğrendim Tabi nasip bu işler ama bana umut oldu sizede olsun çok isterim. Allah evlat isteyen herkese nasip etsin..

Bu arada macunun markası; ESİLA CİVANPERÇEMLİ MACUN inşallah sizede şifa olur..

kızlar selam, bende 1,5 yıl birçok uğraşa rağmen hamile kalamamıştım. bir çok kür ve ilaç denememe rağmen. en son hayıt suyu içmeye başladım, incir havuç kürü kullandım ve akapunktur yaptırdım( yumurtalıkların kanmalasını sağlıyor) 2 ay sonra çok şükür hamile kaldım. sizler de araştırın derim.. şifa olsun inşallah

X