hiç kullanılmamış bebek kıyafetlerini ücret talep etmeden vermek istiyorum

harikasevim

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2010
73
2
Merhaba,

Bebeğim çabuk büyüdüğü için hiç giyemediği kıyafetleri var.

3 tane hırka&yelek (2-3 yaş için)
2 çift ayakkabı. ayakkabılardan biri 1 yaş diğeri 1,5 yaş için. 1 yaş için olan beyaz kenarları kırmızı sandalet gibi. diğeri ise suni deri üzerinde pembe çiçeği var. kutusunda.
3-6 ay için 1 tane pembe, 1 tane de mavi kolsuz body var.
1 tane 3-6 ay için kırmızı penye mayo kesimli body var.

Tanıdığını, bildiğiniz ya da almak isteyen olursa ücret talep etmiyorum. sadece kargo ücretini ödemeyi kabul ederlerse yollayacağım. ben istanbulda'yım.

Merhaba,

Bebeğim çabuk büyüdüğü için hiç giyemediği kıyafetleri var.

3 tane hırka&yelek (2-3 yaş için)
2 çift ayakkabı. ayakkabılardan biri 1 yaş diğeri 1,5 yaş için. 1 yaş için olan beyaz kenarları kırmızı sandalet gibi. diğeri ise suni deri üzerinde pembe çiçeği var. kutusunda.
3-6 ay için 1 tane pembe, 1 tane de mavi kolsuz body var.
1 tane 3-6 ay için kırmızı penye mayo kesimli body var.

Tanıdığını, bildiğiniz ya da almak isteyen olursa ücret talep etmiyorum. sadece kargo ücretini ödemeyi kabul ederlerse yollayacağım. ben istanbulda'yım.

düşünceniz için tebrik ediyorum sizi gerçekten. fakat ihtiyaç sahibi birine yakınen versenız daha ıyı olmaz mı?

etrafında bebekli fakir komşuların yok mu
madem bedava iyiliğe kendi etrafındakilerden başlamak daha uygundur

maalesef etrafımda ya da komşularımda küçük bebeği olan kimse yok. belki burada tanıdığı ya da ihtiyacı olan birileri vardır diye konuyu açmıştım. ilgilenen bulamazsam bir vakıfa yollayacağım ama hangi vakıfa ya da nereye o konu hakkında da bir fikrim yok :KK43:

maalesef etrafımda ya da komşularımda küçük bebeği olan kimse yok. belki burada tanıdığı ya da ihtiyacı olan birileri vardır diye konuyu açmıştım. ilgilenen bulamazsam bir vakıfa yollayacağım ama hangi vakıfa ya da nereye o konu hakkında da bir fikrim yok :KK43:

bizim burda kızılay var çalıstığım yerde . herşeyi alıyorlar adına bağış yapabilirim isterseniz.

X