Hidrosalpenks ameliyatı olanlar!!

Merhaba. Siz kime oldunuz ameliyati? Doktor onerisine ihtiyacim.var. bir de bu hafta regl olucam. Sizce sali gunu muayene olsam haftaya regl bitimine verirler mi randevumu? Hemen gun verirler mi
Ben kent Hastanesi Namık Demir e oldum. Orası hemen alıyor tabii adet biter bitmez

Bende 3 sene önce Bursa Uludağ üniversitesi tıp fakültesinde oldum. Hatta üstüne tüp bebekte denedim olmadı

Kızlar merhaba aynı durum bende de mevcut 6 ay çnce hidrosalpenks ameliyatı olsum. Enfeksiyondan yumurtalık tüp ve barsaklar birbirine yapışmış. Ameliyatta sadece yapışıklıgı açmışlar bir de iltihapı temizlemişlerdi fakat tüplerime dokunmamışlardı. Gel zaman git zaman 2 adet aşılama denemem oldu. 2side olumsuz. Son bir haftadır sol tüpümde ağrı hissediyorum. Ultrasonda yine şiştiğini söylediler. Demekki tekrarlayan bir durum bu. P. Tesi tekrar konseye çıkacagım. Orada bir problem var ve hala devam ediyorsa zaten normal gebelik yaşayamam bence. Tüpün alınması gerektiğini düşünüyorum. En azından yanındakilere de zarar vermesin. Bakalım ne diyecekler çok merak ediyorum.

Merhabalar benimde hsg çekiminden sonra hidrosalpenks teşhisi konuldu. Her iki tüpümde sıvı birikmesi hemen ameliyat olmam gerektiğini belirtti drum. Tüplerimin bağlantısını kesip daha sonra tüp bebek tedavsine başlamam gerektiğini söledi. Laporskopiden sonra yumruta rezervimde azalma olurmu korkum var yardımcı olurmusunuz.

Merhabalar benimde hsg çekiminden sonra hidrosalpenks teşhisi konuldu. Her iki tüpümde sıvı birikmesi hemen ameliyat olmam gerektiğini belirtti drum. Tüplerimin bağlantısını kesip daha sonra tüp bebek tedavsine başlamam gerektiğini söledi. Laporskopiden sonra yumruta rezervimde azalma olurmu korkum var yardımcı olurmusunuz.
Merhaba tedavi oldunuzmu acaba, merak ettim aynı durumdayım

X